Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 27.05.2018, 17:28

Неділя, 27.05.2018, 17:28

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Файли » Мої файли

Європейське резюме (стандарт ЄС)
12.06.2010, 11:14
Європейське резюме є одним з інструментів, які можуть бути використані для сприяння та заохочення мобільності людей. Навіть сьогодні, незважаючи на можливість вільного пересування з країни в країну в даний час існує подальша проблема можливості визнання та реалізації своєї кваліфікації та навиків в іншій країні.
 
Ситуація ще більш ускладнюється з поширенням різних назв "резюме" по всьому світу і також відбуваються постійні зміни в національних системах кваліфікацій в школах, університетах, і.т.п.
 
Для вирішення цієї проблеми в останні роки ЄС запропонував кілька інструментів для сприяння прозорості та визнання кваліфікації та академічної та професійної кваліфікації, що дозволить громадянам представити і використовувати свої навички в Європі, незалежно місця і умови, в яких вони були придбані. Одним з таких інструментів є і Curriculum Vitae (Резюме).
Категорія: Мої файли | Додав: Правознавець
Переглядів: 1838 | Завантажень: 22 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018