Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 22.02.2019, 11:34

П`ятниця, 22.02.2019, 11:34

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2016 » Січень » 29 » 10 правил медичного обслуговування (легальних і нелегальних) іммігрантів в Італії
16:02
10 правил медичного обслуговування (легальних і нелегальних) іммігрантів в Італії

1. Іноземні громадяни, які легально проживають в Італії, тобто мають дозвіл на проживання в Італії з наступних мотивів: робота, сімейні, політичний притулок, гуманітарний захист, подали запит на визнання статусу біженця, очікують на тимчасове чи постійне усиновлення, очікують набуття італійського громадянства і походять з країн, що не належать до ЄС,  зобов’язанні зареєструватися у Національній Службі Охорони Здоров'я Італії (Servizio Sanitario Nazionale). Це зобов'язання продиктоване не тільки турботою про здоров’я іноземців, але й бажанням запобігти розвитку різного роду епідемій у суспільстві.

Фото: stateofmind.it

2. Після реєстрації, іноземець набуває всі права та обов’язки, що визначені чинним законодавством, нарівні з італійськими громадянами. Тобто, як і італійці, вони можуть користуватися превентивною медициною, відвідувати лікарів, робити аналізи, бути госпіталізованими, та отримувати знижки на медикаменти.

3. Медичне обслуговування надається також членам родин легальних іммігрантів, які перебувають на їх утриманні.


4Записатися у Національну Службу Охорони Здоров'я Італії можна у відділеннях ASL (Azienda Sanitaria Locale) за місцем прописки чи проживання. Тривалість реєстрації співпадатиме з тривалістю дії дозволу на проживання. Для запису потрібно представити:

- Дозвіл на проживання;

- Фіскальний код;

- Довідку про прописку, який можу бути замінений автосертифікатом, що є рівноправним завіреному нотаріальному акту, завдяки якому іноземець засвідчує правдивість свого місця проживання. У випадку невірно поданих даних, особа підпадає під кримінальну відповідальність;

Якщо іноземець із будь-яких причин не здійснив запис у НСОЗ, це у жодному разі не повинно стати на перешкоді наданню йому медичної допомоги. У цьому випадку запис здійснюється у медичному закладі, у який він звернувся. Для продовження терміну запису у НСОЗ, після завершення дії дозволу на проживання, іноземцю достатньо пред’явити квитанцію у відділі ASL квитанцію з пошти про відсилку документів на продовження.

5. Студенти, які приїхали в Італію за програмою о-пер, та іноземці, що мають дозвіл на проживання з мотивів, що не вказані вище, (наприклад, за обраним місцем проживання, чи з релігійних мотивів), мають дві можливості:

- Укласти медичне страхування у компанії, визнаній Італією, яка передбачає покриття витрат пов’язаних з лікуванням захворювань, а також і з нещасними випадками та у випадку вагітності;

- Зареєструватися у НСОЗ, оплативши річний внесок, розмір якої залежить від типу дозволу на проживання. У цьому випадку медичну допомогу також отримуватимуть діти, які перебувають на утриманні іноземця.

Цей вид медичного страхування потрібно поновлювати щороку.

6. Іноземці, що мають короткотривалі дозволи на проживання, наприклад для туризму, повинні володіти приватним медичним страхуванням, у зворотньому випадку вони зобов’язані оплатити надану медичну допомогу у повному розмірі. Такі іноземці не можуть здійснити запис у НСОЗ.

 

7. Нелегальні іммігранти (тобто ті, які не мають дозволу на проживання, або документ не було продовжено після завершення його дії) також можуть отримати термінову, або амбулаторну медичну допомогу у державних закладах. Зокрема вони можуть бути госпіталізованими, пройти огляд лікаря-спеціаліста у випадку хвороби чи нещасного випадку та скористатися превентивною медициною. А також скористатися:

 

- допомогою під час вагітності;

- захистом здоров’я неповнолітніх;

- вакцинацією, передбаченою міжнародною профілактикою;

- профілактикою, діагностикою та лікуванням інфекційних захворювань.

Нелегальні іммігранти повинні оформити посвідчення STP (Stranieri Temporaneamente Presenti), яке засвідчує його тимчасове перебування на території Італії.

Цей пункт передбачено італійським законодавством як для того щоб запобігти розповсюдженню хворіб в усьому суспільстві, так і для того, щоб запобігти діяльності лікарів та нелегальних медичних пунктів.

8. Якщо іноземець є незаможним і неплатоспроможним, медичні послуги, перераховані у пункті 7, надаються безкоштовно, за винятком випадків, коли за це передбачено сплату квоти (tichet).

Неплатоспроможність повинна бути задекларована на спеціальному бланку, яку іноземцям видадуть у медичному закладі.

9. Закон забороняє медичним закладам повідомляти в органи правопорядку про осіб, які перебувають в Італії нелегально, які звертаються за допомогою (за винятком загальних випадків, які розповсюджуються і на італійців). Цей пункт було введено для того, щоб запобігти виникненню у іноземців страху звертатися за медичною допомогою, а отже і тихому розвитку різних хвороб та вірусів.

10. Ті хто хоче приїхати в Італію на лікування, повинні отримати спеціальну візу та дозвіл на проживання з мотивів лікування.

Для цього потрібно задовільнити серію юридично-адміністративних (наприклад, декларація про згоду на лікування медичного закладу у якому вказано тривалість та тип лікування), фінансових (попередня оплата медичному закладу 30% вартості лікування) та соціальних реквізитів (документація, що стосується наявності житла та засобів для проживання, а також і повернення на батьківщину для супроводжуючої особи.

Джерело: https://www.migreat.it

Переглядів: 793 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2019