Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 27.05.2018, 15:51

Неділя, 27.05.2018, 15:51

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2016 » Грудень » 24

 "...Бо прийдуть до тебе три празники в гості:
а той перший празник то Різдво Христове,
а той другий празник - святого Василя (Новий Рік),
а той третій празник - святе Водохрестя (Йордан)"...


Дорогі земляки в чужині, гості та користувачі нашого порталу,

сьогодні у надвечір'я Різдва Христового та з нагоди наближення Нового 2017 Року з щирого серця складаємо Вам наші найщиріші вітання і побажання: зичимо Вам міцного здоров'я, творчих натхнень, наснаги у нашій спільній боротьбі за демократію та незалежність нашої європейської України, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань, усіх мрій та задумів. Нехай Різдво Христове стане для всіх нас нагодою до глибшого пізнання Ісуса-Дитятка, суті його приходу у світ та зродженням солідарності між нами, а Новий 2017 Рік принесе нам і нашій країні МИР, добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, щасливих і яскравих подій, стабільності у всьому та нехай сприяє нашому утвердженню на обраному нами напрямку інтеграції у ЄС! ... Читати далі »

Переглядів: 922 | Додав: Адміністратор | Дата: 24.12.2016

Світовий Конґрес Українців сердечно вітає Ієрархів і духовенство Українських Церков, Президента, Прем’єр-міністра, Голову Верховної Ради та Збройні Сили України, голів усіх складових організацій Світового Конґресу Українців та українців усього світу з величним християнським святом - Різдвом Христовим!

Понад дві тисячі років тому проміння Різдвяної зірки засіяло світлом правди, миру і любові, сповістивши про радість народження Ісуса Христа, який приніс на Землю світло Божої правди та обдарував людство новим християнським життям, що є запорукою майбутнього вічного життя і щастя. ... Читати далі »

Переглядів: 389 | Додав: Правознавець | Дата: 24.12.2016

Небезпечні природні явища — це події природного характеру або результат діяльності природних процесів, які за своєю інтенсивністю, масштабом поширення і тривалістю можуть наражати людей та довкілля на різні небезпеки. Великим лихом є такі природні явища як землетруси, паводки, повені, зсуви, селеві потоки, бурі, урагани, снігопади, лісові пожежі, тощо. За даними ООН, за останні 20 років, майже один мільярд жителів нашої планети зазнали шкоди від стихійних лих.

Мороз і холод є теж небезпечними як для життя людини так і для навколишнього середовища. Знати як правильно себе поводити у тій чи іншій надзвичайній ситуації, має для людини неабияке важливе значення, тож розвивати власну культуру цивільного захисту для кожного з нас є просто необхідністю, а не опцією. Оскільки на дворі зима, то сьогоднішньою нашою темою буде сніг і холод, а також те, як себе правильно поводити у таких ситуаціях перед їх проявом, під час та після. ... Читати далі »

Переглядів: 411 | Додав: Адміністратор | Дата: 24.12.2016


Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018