Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 22.02.2019, 11:58

П`ятниця, 22.02.2019, 11:58

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2016 » Квітень » 25 » 27 квітня у Анконі відбудеться виїзне консульське обслуговування громадян
14:50
27 квітня у Анконі відбудеться виїзне консульське обслуговування громадян

Виїзні консульські обслуговування здійснюються відповідно до Положення про Міністерство Закордонних Справ України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 381/2011. Воно полягає у здійсненні консульськими посадовими особами прийому громадян України з консульських питань поза межами закордонної дипломатичної установи України на території її консульського округу у термін  та місці, визначені відповідно до графіка проведення виїзних консульських обслуговувань. Метою виїзного консульського обслуговування є забезпечення ЗДУ належного захисту прав і законних інтересів громадян України у місцях  їх компактного проживання чи перебування, надання їм сприяння у реалізації своїх прав та інтересів, проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи.


Фото: rozdilna.just.odessa.gov.ua

Під час виїзного консульського обслуговування, громадяни України, які належать до меж консульського округу Консульського Відділу Посольства України в Італії зможуть скористатися такими консульськими послугами: 

- ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН;
- ПРОДОВЖЕННЯ ДІЇ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА;
- ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА ДЛЯ ДИТИНИ;
- ДОЗВІЛ НА ВИЇЗД ДІТЕЙ ПМП;
- ДОЗВІЛ НA ВИЇЗД ДИТИНИ ЗА КОРДОН;
- ДОЗВІЛ НА ОДРУЖЕННЯ;
- ДОВІРЕННІСТЬ;
- КОНСУЛЬСЬКИЙ ОБЛІК;
- ІНШІ ЮРИДИЧНІ ПИТАННЯ.

Межі консульського округу Консульського Відділу Посольства України в Італії (регіони): Лаціо, Сицилія, Сардинія, Тоскана, Умбрія, Марке, Абруццо, Молізе, Республіка Мальта та Республіка Сан Маріно.

Виїзне консульське обслуговування відбудеться 27 квітня 2016 року у м. Анкона за адресою: via Ragnini 4, Ancona. Прийом громадян здійснюватиметься за наступним графіком: 9:30-12:30 та 14:00-17:30. За додатковою інформацією та для попереднього запису на прийом можна зателефонувати за тел.: 388 800 55 25

Переглядів: 550 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2019