Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:13

Вівторок, 20.03.2018, 07:13

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Вересень » 17 » 28 та 29 вересня 2013 р. волонтери НСЦЗ Італії проведуть інформаційну кампанію
12:47
28 та 29 вересня 2013 р. волонтери НСЦЗ Італії проведуть інформаційну кампанію


Постійний професійний вишкіл волонтерів Національної Служби Цивільного Захисту Італії (надалі НСЦЗ) — це одне з пріоритетних завдань держдепартаменту Цивільного Захисту Італії.

Одним з таких навчальних курсів цього року став спеціальний курс «Землетрус? - Я не ризикую!», який закінчився вчора у Римі. Під час курсу волонтерам НСЦЗ Італії було викладено теми, що пов'язані з землетрусом, його ефектами, проводились семінарі та практичні заняття, здійснювались моделювання подій, проводились практичні рятівні заходи. На закінчення курсу було проведено усні та письмові іспити, які вкотре засвідчили якісну підготовку, а також високий рівень знань та навиків волонтерів.


3-ох міcячний навчальний курс проводився фахівцями держдепартаменту Цивільного Захисту Італії, Національного Інституту Геофізики та Вулканології та Національної Асоціації Волонтерів Соціальної і Медичної Допомоги (Anpas). Проходив він у приміщенні Вищої Школи Поліції МВС Італії в Римі. Окрім цього, протягом курсу "старші” волонтери мали також змогу поділились з новичками власним досвідом, що, фактично, є посприянням поширенню культури цивільного захисту та діяльності волонтерів у системі НСЦЗ.

Однак на цьому вишкіл волонтерів не закінчився. 28 та 29 вересня 2013 року 3,5 тисячі волонтерів, які пройшли цей курс проведуть для населення спеціальну інформаційну кампанію під назвою «Землетрус? - Я не ризикую!», що відбудеться на 215-ох площах різних міст Італії. Волонтери поширюватимуть інформаційні матеріали, проводитимуть показові номери та відповідатимуть на запитання громадян про необхідні дії для зниження ризику небезпеки під час землетрусу.

Дана ініціатива належить Держдепартаменту Цивільного Захисту Італії, Національній Асоціації Волонтерів Соціальної і Медичної Допомоги (Anpas), Національному Інституту Геофізики та Вулканології, а також Консорціуму мережі університетських лабораторій сейсмічної інженерії (RELUIS). Кампанія проходитиме у тісній співпраці з облдержадміністраціями та міськими органами влади тих населених пунктів у яких вона проводитиметься.

Більш детальну інформацію про захід можна знайти на офіційному сайті кампанії за адресою: www.iononrischio.it На ньому розміщено також інтерактивні карти, щоб могти дізнатися про історію та сейсмічну небезпеку муніципалітетів Італії, що залучені до кампанії у рамках ініціативи. Окрім цього в розділі "Запитання та відповіді" можна знайти інформацію про сейсмічний ризик та безпеку житлових будинків, дізнатись більше про діяльність волонтерів НСЦЗ, а також завантажити інформаційні матеріали з питань поведінки у випадку землетрусу.

Крім Національної Асоціації Волонтерів Соціальної і Медичної Допомоги (ANPAS), у кампанії також братимуть участь такі асоціaції як Національна асоціація Альпінів (ANA), Національна асоціація військових драйверів Італії (Associazione Nazionale Autieri d’Italia), Національна асоціація пожежників в запасі (A.N.VV.FF), італійська асоціація волонтерів донорів крові (AVIS), Італійська Федерація Зв'язківців, Ліга захисту навколишнього середовища (Legambiente Onlus), Національна Конфедерація Милосердя Італії (Confederazione Nazionale delle Misericordie d’Italia), Національна асоціація волонтерів цивільного захисту та амбієнту (Prociv Arci), Національна асоціація Ренджерів Італії (Associazione Nazionale Rangers d'Italia), Національнa асоціація волонтерів цивільного захисту та охорони здоров'я, Федерація психологів для народів, Національна спілка радіозв'язкових у надзвичайних ситуаціях (RNRE), італійська асоціація кінологів (UCIS) та Національна асоціація з питань перевезення хворих до Люрду та міжнародний святинь (U.N.I.T.A.L.S.I).

Переглядів: 293 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018