Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:21

Понеділок, 23.04.2018, 13:21

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Березень » 8 » 8 березня: «Запобігання насильствy над жінками — це виклик для всіх!»
12:46
8 березня: «Запобігання насильствy над жінками — це виклик для всіх!»
 
Міжнародний жіночий день відзначається у всьому світі, щоб підкреслити ВАЖЛИВІСТЬ ЖІНКИ у соціальній, політичній та економічній сферах держави, а також, щоб покласти край ЇЇ дискримінації та насильству з боку мужчини.

В Україні натомість він відзначається як звичайнісіньке свято жінки без розуміння самої суті свята та його важливості. На превеликий жаль сьогодні в Україні ХХІ століття питання жінки, її прав та захисту і надалі залишаються нерозглянутими. Синці під очима, на руках та тілі і надалі продовжують сприйматись українським суспільством як нормальне явище. Така позиція суспільства є ганебною і неприпустимою. На превеликий жаль українська жінка і надалі залишається жертвою байдужості законодавця, який надає "право” українському мужчині піднімати на неї руку і поводитись з нею на свій розсуд задовільняючи своє власне его.

Неприпустимими і безглуздими є і залишаються також поняття типу: «ну, подумаєш, "посварилися”», або ще гірше «раз б'є, - значить любить!» Така думка і позиція виражає не лише інтелектуальну убогість тих, хто так вважають, але в першу чергу виявляє низькість та слабкість самих мужчинФізична чи психологічна агресія на жінку — це ознака слабкості духу та убогості інтелекту мужчини!

Захист жінок на законодавчому рівні з огляду на постійне фізичне або психологічне насильство над жінками зі сторони мужчин прямо вказує на те, що захист жінок та їх рівноправність з мужчинами — це не лише питання соціальної та економічної справедливості, але насамперед необхідність, а також їх фундаментальне право бути захищеними! Сьогодні в Україні українська жінка часто намагається мати сміливість бути жінкою, в той час коли в цивілізованих країнах почуття захищеності надає жінці впевненості в собі.

На превеликий жаль італійські та українські жінки, навіть сьогодні у ХХІ столітті, надзвичайно часто стають жертвами зневаг, дискримінації за ознаками статі, жервами вбивств, переслідувань та приниження. Проте на відміну від України Італія в цьому питанні набагато перевищує Україну. Майже щоденне вбивство жінок в Італії, серед яких дівчата або/та дружини, завжди було відомим, проте різка ескалація цього феномену за останні два роки змусила уряд і парламент Італії прийняти різкі заходи проти фемініциду, тобто проти вбивства жінок. Таким заходом став Декрет-Закон № 93/2013, який було опубліковано у Офіційному Віснику Італії (Gazzetta Ufficiale) 16 серпня 2013 року. Цей закон складається з 12 статей, у яких містяться реальні заходи та твердий контраст всьому, що пов'язано назвою «фемініцид» - (слово англійського походження "feminicide", що означає вбивство жінок).

В Україні натомість такий закон, на превеликий жаль, і надалі залишається мрією...Окрім цього, щоб пробудити свідомість мужчин і підкреслити колосальну важливість жінки, Європейський парламент та Агенство фундаментальних прав жінок ЄС цього року розпочали активну кампанію в цілій Європі: «Запобігання насильству над жінками - це виклик для всіх!». Дана кампанія спрямована на підвищення свідомості чоловіків щодо жінок та їх проблематик, а також їх прав та рівності з чоловіками.

Тому Міжнародний жіночий день 8 березня вже від сьогодні і надалі повинен бути нагодою для поглиблення розуміння важливості жінки, її ролі у суспільно-політичному житті країни, обміном ідей та проведенням семінарів на тему прав жінок і їх захисту від насильства чоловіків. А держава у свою чергу повинна в особливий спосіб розвивати політику рівних можливостей та прав між жінками та мужчинами.

Я мужчина і звертаюсь до всіх українських мужчин з закликом переосмислити своє ставлення до жінок і нехай день 8 березня буде для них не єдиним святковим днем в році, але відчутним протягом всього року. Нашим найкращим подарунком для жінок у цей день повинне стати наше виявлення поваги до них, а не лише формальний жест вручення квітів та подарунків.
 
ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ ЖІНКИ!

Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпеливості з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса врятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо і довічно кластимемо до ваших ніг.

Андрій Грицевич
 головний адміністратор ІПП в Італії
правозахисник МЦппЮ в Італії
Переглядів: 236 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018