Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 23.10.2018, 20:01

Вівторок, 23.10.2018, 20:01

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2015 » Травень » 8 » 8 ТРАВНЯ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА і ЧЕРВОНОГО ПІВМІСЯЦЯ
11:27
8 ТРАВНЯ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА і ЧЕРВОНОГО ПІВМІСЯЦЯ

День 8 травня є Всесвітнім Днем Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, який по цілому світі святкують понад 98 мільйонів волонтерів порятунку цього Міжнародного Руху. Вони щодня 24 години на добу 365 днів на рік невпинно допомагають тим, хто страждає чи потребує допомоги як у мирний час так і у воєнний час, а також у випадках стихійних лиш чи інших надзвичайних ситуацій і вкладають у цю діяльність серце й душу. Цей день є днем відновлення сенсу єдності, який поєднує волонтерів та операторів порятунку Червоного Хреста та Червоного Півмісяця у тісній співпраці заради ще більш ефективнішої діяльності у відповідності до вимог сьогодення. Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця щодня здійснює свою діяльність на основі 7 основних принципів:

Генрі Дюнант, засновник Червоного Хреста

ЛЮДЯНІСТЬ: Червоний Хрест був створений на основі бажання рятувати поранених на полі бою без жодних дискримінацій. Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця як на національному так і на міжнародному рівнях здійснює свою діяльність з наміром вчасного запобігання та полегшення страждання людини, захисту її життя і здоров'я, а також забезпечення поваги до прав людини і поваги до людської особистості. Рух діє з метою створення механізмів взаєморозуміння, дружби, співробітництва і міцного миру між усіма народами.

НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ: Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Пвімісяця не робить жодної різниці між людьми за ознакою їх національності, раси, віросповідання, соціального статусу чи політичних переконань. Його мета: допомагати людям у випадку тяжкості їх страждань та надавати якісний ургентний порятунок.

НЕЙТРАЛЬНІСТЬ: Щоб зберегти загальну довіру до себе, Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Пвімісяця не приймає участі у військових діях в якості військових, а у мирний час, не підтримує жоден політичний, расовий, релігійний або ідеологічний устрій.

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ: Рух є НЕЗАЛЕЖНИМ. Національні Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця здійснюють свою гуманітарну діяльність в якості помічників державних органів та служб охорони здоров та цивільного захисту і здійснюють це у відповідності норм чинного законодавства своїх країн. Проте водночас, вони зобов'язані зберігати і власну автономію, що дозволяє їм працювати у відповідності до принципів Руху.

ДОБРОВІЛЬНІСТЬ: Червоний Хрест є інституцією допомоги і порятунку, діяльність якого базується на принципі волонтерства, тобто діяльності, яка здійснюється активними членами Товариства, які є волонтерами, у вільний та непримушений спосіб на особистій, спонтанній, безоплатній і неприбутковій основі.

ЄДИНІСТЬ: В кожній країні світу може існувати лише одне Товариство Червоного Хреста або Червоного Півмісяця. Воно повинне бути відкритим для всіх і повинне здійснювати свою гуманітарну діяльність по всій території своєї країни.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ: Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця є універсальним: у ньому всі Товариства мають рівні права та обов'язки, а також зобов'язання допомагати один одному.

Вперше ці принципи були викладені офіційно на ХХ Міжнародній Конференції Червоного Хреста, що відбулася в 1965 році у м. Відні, базуючись на тому, що було написано Жаном Піктетом (Jean Pictet) у його книзі «Доктрина Червоного Хреста», яка побачила світ у 1962 році. З тих пір всі офіційні заходи Руху відкриваються з читання цієї Доктрини.

"Досвід створений Людьми: наявність, якість, пасія" - відеоматеріал про діяльність волонтерів порятунку Товариства Червоного Хреста Італії. Автор даного відеоматеріалу: ТЧХІ . Croce Rossa Italiana. Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=85ze_DKIDg4

З нагоди Всесвітнього Дня Червоного Хреста, наша команда Інфо-правового порталу для громадян України в Італії, складає найщиріші вітання, побажання та щирі слова вдячності волонтерам порятунку Червоного Хреста в цілому світі і висловлює сподівання, що і в Україні Червоний Хрест теж виконуватиме всі функції, які є покладені на нього Женевською Конвенцією від 22 серпня 1864 року. А влада збагне те, що Червоний Хрест - це колосальний ресурс, який Україна має, адже його значення для суспільства є вкрай важливим.

Переглядів: 1360 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018