Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 22.07.2019, 12:14

Понеділок, 22.07.2019, 12:14

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Архів матеріалів

Статтю 4 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» викладено в новій редакції, у якій відсутня норма про можливість продовження терміну дії закордонного паспорта на строк і в порядку, встановленому для оформлення його видачі. Таким чином, з 1 жовтня 2016 р. продовження терміну дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон припинено. ... Читати далі »

Переглядів: 710 | Додав: Адміністратор | Дата: 14.04.2017

У Facebook колись масшабно поширювався статус Анастасії Ямщикової про те, як польські прикордонники винесли їй заборону на в’їзд до Шенгену через сумнівний, на її погляд, підрахунок терміну перебування в ЄС. Однак, йдеться не про проблему з візовим режимом. Проблема в тому, що порушником можна стати без наміру, просто через незнання. Саме так, як відбулося з Анастасією. Тому рішення прикордонників – цілком законне і єдино правильне. ... Читати далі »

Переглядів: 668 | Додав: Правознавець | Дата: 14.04.2017

У четвер 6 квітня пообіді Європарламент з великим запасом голосів ухвалить рішення про безвізовий режим для України. Про це можна говорити з певністю ще до голосування: в Європарламенті завжди була переконлива більшість на підтримку візової лібералізації. Проти виступають лише праві та частково ліві радикали, чимало з яких (сюрприз!) не приховують своєї лояльності до РФ.Подальший календар схвалення безвізу також відомий. "Європейська правда" публікувала його більше місяця тому і наразі він підтверджений всіма можливими джерелами. "Ми йдемо за графіком, лишилися самі формальності, але їх треба пройти", – кажуть європейські дипломати.  Отже, безвіз буде, і запрацює він в середині червня. Та це не знімає всіх питань. ... Читати далі »

Переглядів: 509 | Додав: Правознавець | Дата: 14.04.2017

З 7 квітня 2017 року, на зовнішніх кордонах Європейського Союзу почали діяти нові правила ідентифікації та прикордонного оформлення, з використанням відповідних баз даних, проте нововведення не торкнуться безпосередньо громадян України. Про це повідомляє прес-служба Державної Прикордонної Служби України. «Ці нововведення набули чинності на підставі Розпорядження Європейського парламенту та Ради ЄС 2017/458 від 15 березня 2017 року і не стосуються безпосередньо громадян України», - наголошується в повідомленні. Зокрема, йдеться про те, що зараз громадяни країн ЄС на підставі законодавства Євросоюзу користуються правом вільного пересування, здійснюваного на основі мінімального прикордонного оформлення. ... Читати далі »

Переглядів: 379 | Додав: Правознавець | Дата: 14.04.2017

З огляду на святкові дні в Італії – 17 і 25 квітня 2017 року (Великдень і День визволення), а, відповідно, непрацюючі в цей день банківські установи та, зокрема, офісне приміщення, де знаходиться ГКУ, прийом громадян із консульських питань в ці дні здійснюватися не буде. У зв’язку із проведенням 26-27 травня 2017 року Саміту «Великої Сімки» у місті Таорміна (Сицилія), Італія, будуть тимчасово (з 00:00 год. 10 травня 2017 року по 24:00 год. 30 травня 2017 року) відновлені контролі на в'їзді в наземних, повітряних і морських пунктах кордону в Італії. ... Читати далі »

Переглядів: 524 | Додав: Адміністратор | Дата: 14.04.2017

З 2 березня 2017 року запис онлайн для вчинення консульських дії у Генеральному Консульстві України в Мілані відбувається на веб сторінці www.consmilano.com.ua. Мова стосується всіх консульськх дій крім виготовлення посвідчення на повернення в Україну. Ось їх перелік:

- Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
- Вчинення нотаріальних дій (оформлення довіреності, дозвіл на перетин кордону дітей тощо);
- Оформлення довідки про шлюбну провоспроможність (Nulla Osta al matrimonio);
- Тимчасовий та постійний консульський облік;
- Оформлення постійного місця проживання в Італії;
- Вихід з громадянства України. ... Читати далі »

Переглядів: 997 | Додав: Адміністратор | Дата: 14.04.2017

26 січня 2017 р. Б. в Україні, на 51 році життя, після довгої хвороби, повернувся у Батьківський дім світлої пам'яті Михайло Партика, який був одним з членів вокально-інструментальної формації "Єдині" Української Папської Колегії святого свящ. Йосафата, що знаходиться у вічному місті Римі. Про це повідомляє вокально-інструментальна формація "Єдині" на своєму офіційному сайті www.jedynigroup.at.ua ... Читати далі »

Переглядів: 891 | Додав: Правознавець | Дата: 30.01.2017 | Коментарі (0)

 "...Бо прийдуть до тебе три празники в гості:
а той перший празник то Різдво Христове,
а той другий празник - святого Василя (Новий Рік),
а той третій празник - святе Водохрестя (Йордан)"...


Дорогі земляки в чужині, гості та користувачі нашого порталу,

сьогодні у надвечір'я Різдва Христового та з нагоди наближення Нового 2017 Року з щирого серця складаємо Вам наші найщиріші вітання і побажання: зичимо Вам міцного здоров'я, творчих натхнень, наснаги у нашій спільній боротьбі за демократію та незалежність нашої європейської України, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань, усіх мрій та задумів. Нехай Різдво Христове стане для всіх нас нагодою до глибшого пізнання Ісуса-Дитятка, суті його приходу у світ та зродженням солідарності між нами, а Новий 2017 Рік принесе нам і нашій країні МИР, добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, щасливих і яскравих подій, стабільності у всьому та нехай сприяє нашому утвердженню на обраному нами напрямку інтеграції у ЄС! ... Читати далі »

Переглядів: 1096 | Додав: Адміністратор | Дата: 24.12.2016

Світовий Конґрес Українців сердечно вітає Ієрархів і духовенство Українських Церков, Президента, Прем’єр-міністра, Голову Верховної Ради та Збройні Сили України, голів усіх складових організацій Світового Конґресу Українців та українців усього світу з величним християнським святом - Різдвом Христовим!

Понад дві тисячі років тому проміння Різдвяної зірки засіяло світлом правди, миру і любові, сповістивши про радість народження Ісуса Христа, який приніс на Землю світло Божої правди та обдарував людство новим християнським життям, що є запорукою майбутнього вічного життя і щастя. ... Читати далі »

Переглядів: 509 | Додав: Правознавець | Дата: 24.12.2016

Небезпечні природні явища — це події природного характеру або результат діяльності природних процесів, які за своєю інтенсивністю, масштабом поширення і тривалістю можуть наражати людей та довкілля на різні небезпеки. Великим лихом є такі природні явища як землетруси, паводки, повені, зсуви, селеві потоки, бурі, урагани, снігопади, лісові пожежі, тощо. За даними ООН, за останні 20 років, майже один мільярд жителів нашої планети зазнали шкоди від стихійних лих.

Мороз і холод є теж небезпечними як для життя людини так і для навколишнього середовища. Знати як правильно себе поводити у тій чи іншій надзвичайній ситуації, має для людини неабияке важливе значення, тож розвивати власну культуру цивільного захисту для кожного з нас є просто необхідністю, а не опцією. Оскільки на дворі зима, то сьогоднішньою нашою темою буде сніг і холод, а також те, як себе правильно поводити у таких ситуаціях перед їх проявом, під час та після. ... Читати далі »

Переглядів: 581 | Додав: Адміністратор | Дата: 24.12.2016

Національна Служба Цивільного Захисту Італії (- надалі НСЦЗ) — це перш за все хресна та доленосна історія створення державної системи захисту цивільного населення цієї мальовничої і водночас багатостраждальної країни. Ця державна служба, яка водночас є і державною системою з завданнями цивільного захисту, була створена через необхідність з волі тодішнього президента Італійської Республіки Сандро Пертіні, який після страшного землетрусу, що стався в Ірпінії (регіон Кампанія) 23 листопада 1980 року і забрав життя 2.914 особам, переміг несамовитий опір різних політичних сил, заради того, щоб гарантувати цивільному населенню якісну та щоденну допомогу, а також і гуманітарний захист у випадку різних надзвичайних подій. ... Читати далі »

Переглядів: 986 | Додав: Правознавець | Дата: 16.11.2016

За останній час, в Італії часто реєструються сильні зливи з градом. З огляду на драматичні події, що відбулись минулого року в регіоні Тоскана, вважаємо за доречне "відсвіжити" знання читачів нашого порталу стосовно норм поведінки в такому випадку. ... Читати далі »

Переглядів: 740 | Додав: Адміністратор | Дата: 18.06.2016

Благодійна платформа прямої адресної допомоги «Люди допомагають людям» закликає допомогти. У всі часи нашої історії, світова українська громада ніколи не стояла осторонь у вирішенні проблем та випробувань, що випали на долю українського народу. Українці за кордоном разом з нами переживають сумні події та біль втрат. Саме ви були першими, хто під час Революції Гідності вийшов на головні майдани своїх столиць і міст аби підтримати прагнення українського народу змінити своє життя, а пізніше, завдяки цим діям парламенти і президенти світових країн підтримали цивілізаційний вибір України. З початком російської агресії, українці закордоном підтримали наших військових та добровольців, надіславши їм необхідні речі та медикаменти, а також іншу необхідну допомогу, в тім ліку і організували курси реабілітаційного лікування. За це наш проект «Люди допомагають людям» висловлює щиру подяку всім вам, тим, хто не залишався осторонь, організовувався, допомагав і продовжує допомагати українцям. ... Читати далі »

Переглядів: 2004 | Додав: Правознавець | Дата: 18.06.2016 | Коментарі (0)

Попередньо ми вже розповідали вам про такі природні ризики як землетрус та спека і пояснювали як себе слід поводити. Натомість сьогодні ми розглянемо з вами інший тип ризику, яким є гроза та розповімо вам про те, як себе слід поводити під час грози у різних місцях, адже гроза може застати нас будь-де. Тому надаємо вам декілька практичних порад про те, як слід вести себе у випадку сильної зливи з грозами, або коли блискавки можуть себе проявити у відсутності опадів. ... Читати далі »

Переглядів: 681 | Додав: Адміністратор | Дата: 06.06.2016

В метеорології високою температурою повітря вважається температура до +35 °С і вище. З наближенням літа, а отже і зі значним підвищенням температури, з'являється ризик смертності серед людей різного віку. Особливо це стосується осіб похилого віку, хворих на гіпертонічну хворобу, важкохворих. Підвищена температура також погано впливає і на працездатність людей і робить денну роботу малоефективною. З огляду на це, Держдепартамент ЦЗ нагадує громадськості декілька практичних правил поведінки, щоб могти вміло впоратися зі спекою і не наразити себе на небезпеку. Отже: ... Читати далі »

Переглядів: 619 | Додав: Адміністратор | Дата: 27.05.2016

« 1 2 3 4 ... 61 62 »

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2019