Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Середа, 16.08.2017, 14:15

Середа, 16.08.2017, 14:15

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Архів матеріалів

Світовий Конґрес Українців сердечно вітає Ієрархів і духовенство Українських Церков, Президента, Прем’єр-міністра, Голову Верховної Ради та Збройні Сили України, голів усіх складових організацій Світового Конґресу Українців та українців усього світу з величним християнським святом - Різдвом Христовим!

Понад дві тисячі років тому проміння Різдвяної зірки засіяло світлом правди, миру і любові, сповістивши про радість народження Ісуса Христа, який приніс на Землю світло Божої правди та обдарував людство новим християнським життям, що є запорукою майбутнього вічного життя і щастя. ... Читати далі »

Переглядів: 213 | Додав: Правознавець | Дата: 24.12.2016

Небезпечні природні явища — це події природного характеру або результат діяльності природних процесів, які за своєю інтенсивністю, масштабом поширення і тривалістю можуть наражати людей та довкілля на різні небезпеки. Великим лихом є такі природні явища як землетруси, паводки, повені, зсуви, селеві потоки, бурі, урагани, снігопади, лісові пожежі, тощо. За даними ООН, за останні 20 років, майже один мільярд жителів нашої планети зазнали шкоди від стихійних лих.

Мороз і холод є теж небезпечними як для життя людини так і для навколишнього середовища. Знати як правильно себе поводити у тій чи іншій надзвичайній ситуації, має для людини неабияке важливе значення, тож розвивати власну культуру цивільного захисту для кожного з нас є просто необхідністю, а не опцією. Оскільки на дворі зима, то сьогоднішньою нашою темою буде сніг і холод, а також те, як себе правильно поводити у таких ситуаціях перед їх проявом, під час та після. ... Читати далі »

Переглядів: 249 | Додав: Адміністратор | Дата: 24.12.2016

Національна Служба Цивільного Захисту Італії (- надалі НСЦЗ) — це перш за все хресна та доленосна історія створення державної системи захисту цивільного населення цієї мальовничої і водночас багатостраждальної країни. Ця державна служба, яка водночас є і державною системою з завданнями цивільного захисту, була створена через необхідність з волі тодішнього президента Італійської Республіки Сандро Пертіні, який після страшного землетрусу, що стався в Ірпінії (регіон Кампанія) 23 листопада 1980 року і забрав життя 2.914 особам, переміг несамовитий опір різних політичних сил, заради того, щоб гарантувати цивільному населенню якісну та щоденну допомогу, а також і гуманітарний захист у випадку різних надзвичайних подій. ... Читати далі »

Переглядів: 336 | Додав: Правознавець | Дата: 16.11.2016

За останній час, в Італії часто реєструються сильні зливи з градом. З огляду на драматичні події, що відбулись минулого року в регіоні Тоскана, вважаємо за доречне "відсвіжити" знання читачів нашого порталу стосовно норм поведінки в такому випадку. ... Читати далі »

Переглядів: 440 | Додав: Адміністратор | Дата: 18.06.2016

Благодійна платформа прямої адресної допомоги «Люди допомагають людям» закликає допомогти. У всі часи нашої історії, світова українська громада ніколи не стояла осторонь у вирішенні проблем та випробувань, що випали на долю українського народу. Українці за кордоном разом з нами переживають сумні події та біль втрат. Саме ви були першими, хто під час Революції Гідності вийшов на головні майдани своїх столиць і міст аби підтримати прагнення українського народу змінити своє життя, а пізніше, завдяки цим діям парламенти і президенти світових країн підтримали цивілізаційний вибір України. З початком російської агресії, українці закордоном підтримали наших військових та добровольців, надіславши їм необхідні речі та медикаменти, а також іншу необхідну допомогу, в тім ліку і організували курси реабілітаційного лікування. За це наш проект «Люди допомагають людям» висловлює щиру подяку всім вам, тим, хто не залишався осторонь, організовувався, допомагав і продовжує допомагати українцям. ... Читати далі »

Переглядів: 1614 | Додав: Правознавець | Дата: 18.06.2016 | Коментарі (0)

Попередньо ми вже розповідали вам про такі природні ризики як землетрус та спека і пояснювали як себе слід поводити. Натомість сьогодні ми розглянемо з вами інший тип ризику, яким є гроза та розповімо вам про те, як себе слід поводити під час грози у різних місцях, адже гроза може застати нас будь-де. Тому надаємо вам декілька практичних порад про те, як слід вести себе у випадку сильної зливи з грозами, або коли блискавки можуть себе проявити у відсутності опадів. ... Читати далі »

Переглядів: 430 | Додав: Адміністратор | Дата: 06.06.2016

В метеорології високою температурою повітря вважається температура до +35 °С і вище. З наближенням літа, а отже і зі значним підвищенням температури, з'являється ризик смертності серед людей різного віку. Особливо це стосується осіб похилого віку, хворих на гіпертонічну хворобу, важкохворих. Підвищена температура також погано впливає і на працездатність людей і робить денну роботу малоефективною. З огляду на це, Держдепартамент ЦЗ нагадує громадськості декілька практичних правил поведінки, щоб могти вміло впоратися зі спекою і не наразити себе на небезпеку. Отже: ... Читати далі »

Переглядів: 446 | Додав: Адміністратор | Дата: 27.05.2016

 
Історичні дані походження свята. В цілому західному світі день 1 травня є Святом Працівників, а на теренах пост-радянського простору воно і надалі є суррогатом і вважається "Святом Праці". Таку "культуру" було запроваджено і в Україні ще за радянських часів злочинним комунізмом, який сповідував цілком інші "цінності". Насправді святкування 1-го травня було започатковане 20 липня 1889 року в Парижі. Цю ідею запропонував Конгрес Другого Інтернаціоналу, який в ті дні проходив у столиці Франції: "1-го травня ми організуємо величезний масовий захід, який пройде у всіх країнах та містах Європи та світу. В цей день, працівники вперше звернуться до своїх державних мужів з проханням прийняти закон щодо скорочення робочого дня до восьми годин і запровадимо в життя всі резолюції нашого Конгресу в Парижі"— йшлося у повідомленні. 1 травня - це не випадковий вибір, адже саме 1 травня 1886 року під час великої демонстрації у Чикаго, працівники, які вийшли на вулиці міста з протестом проти свавілля працедавців та нелюдських умов праці, завершився пролиттям крові. ... Читати далі »
Переглядів: 518 | Додав: Правознавець | Дата: 29.04.2016

Угода, яку було підписано у місяці листопаді минулого року в Італії є покликана забезпечити захист права  громадян України, які постійно або тимчасово проживають на території Італії, щодо керування ними транспортним засобом, володіючи при цьому посвідченням водія, яке було їм видано в Україні. Зокрема українсько-італійська Угода про взаємне визнання та обмін посвідчень водія передбачає, що після того, як цей документ вступить в силу, а саме 30 травня 2016 року, громадяни України, які легально проживають в Італії або громадяни Італії, які легально проживають в Україні та мають резиденцію (зареєстроване місце проживання) менше 4 (чотирьох) років, зможуть обміняти свої національні посвідчення на аналогічні документи іншої країни. На сьогоднішній день використання в Італії українського посвідчення водія громадянином України, який більше одного року з моменту реєстрації місця проживання продовжує його використовувати керуючи транспортним засобом не обмінявши його на італійське, є заборонено. Натомість у відповідності до двосторонньої Угоди обмін документів відбуватиметься без складання теоретичних та практичних іспитів. ... Читати далі »

Переглядів: 1097 | Додав: Правознавець | Дата: 29.04.2016

Одна особа нещодавно звернулась до нас з проханням проінформувати її про пожежну безпеку в квартирі та про те як поводитись у безпечний спосіб з газом, правилами користування з ним, тощо. Щож, ми дуже раді, що ви цікавитесь такими речами, адже це знання, які рятують життя. Оскільки ми не є експертами цієї сфери, то направили дане питання нашим землякам, які тут в Італії є кваліфікованими рятівниками-волонтерами Національної Служби Цивільного Захисту Італії і подаємо їх відповідь. ... Читати далі »

Переглядів: 1748 | Додав: Правознавець | Дата: 28.04.2016 | Коментарі (0)

Від здобуття своєї "незалежності", в Україні відбулися три революції: здобуття Незалежності, Помаранчева Революція та Революція Гідності. Здавалось би, революція повинна змінити стан речей докорінно, а ми і надалі повертаємось до того що мали... Що з нами? В чому проблема? Чому відразу на другий день після масових протестів замість того, щоб ПРОГРЕСУВАТИ, ми відразу починаємо БУКСУВАТИ і це в той час, коли треба тримати руку на пульсі, щоб якісно, а отже своєчасно і оперативно управляти власною державою даючи негайні відповіді на питання? В цій статті подано вичерпні відповіді на всі сучасні проблематики України. Тому пропонуємо її вашій ласкавій увазі. ... Читати далі »

Переглядів: 372 | Додав: Адміністратор | Дата: 28.04.2016

В Україні, на відміну від країн Західної Європи та західного світу, поняття «волонтер», на превеликий жаль, є ще досить загальним та туманним. Йому часто бракує чіткої дефініції, тобто визначення, a в  самому суспільстві існує брак культури волонтаріату (волонтерства), тобто знання того, що таке волонтерство, які його цінності та завдання, бракує також і професійних спеціалізованих волонтерів, їх волонтерських об'єднань як і чітких напрямків їх діяльності. Інша проблема є та, що навіть сьогодні в Україні ще не існує і загальнонаціонального реєстру волонтерських асоціацій, наприклад, асоціацій культурного спрямування, соціальної промоції, санітарно-медичної допомоги, спортивного напрямку, асистенції Українського Війська (ЗСУ), цивільного захисту (який включає в собі також охорону культурної та архітектурної спадщини, охорону навколишнього середовища та захист тварин), опікунів інвалідів Майдану чи АТО, опікунів безпритульних, і т. п. І на закінчення, через брак культури волонтаріату в українському суспільстві ще не сформувалось навіть розуміння того, що так звані «ГО» (громадські організації) – це ніщо інше як асоціації вільних людей, які на добровільних засадах її створили заради досягнення певної цілі. Тобто мова йде про ніщо інше як про волонтерські асоціації. ... Читати далі »

Переглядів: 1281 | Додав: Правознавець | Дата: 25.04.2016 | Коментарі (0)

Останнім часом наша редакція часто отримує питання стосовно вписання дитини, яка є громадянином Італії у свій закордонний паспорт. Хоч відповідь на це та багато інших питань міститься на нашому порталі у розділі "Запитуйте-Відповідаємо", ми вирішили виставити її також і тут, щоб не повторюватись декілька ріазів. Отже, 26.06.2012 ввійшов в дію Декрет-Закон Італії № 135/2009 у відповідності до якого неповнолітня дитина (громадянин Італії), може вільно подорожувати за кордон у супроводі своїх батьків (або з одним з них) при наявності у нього його персонального проїзного документа (дитячого паспорта - documento di viaggio individuale per minori) та дозволу батька на вивіз дитини за кордон, якщо мати іноземка (громадянка України). ... Читати далі »

Переглядів: 442 | Додав: Правознавець | Дата: 25.04.2016

У час страсного тижня кожен практикуючий християнин молиться і роздумує над життям Христа, над його муками, його сметрю та воскресінням. Однак попри це, він і готує свій великодній кошик, часто не знаючи як правильно його приготувати і які саме страви і інші речі повинні в ньому знаходитись. Тому цю статтю ми подаємо нашим читачам саме з наміром пояснити те, як приготувати великодній кошик, що туди класти, що можна, а що не можна туди вкладати, а також і те чи є у великоднього кошика якась християнська символіка і що робити зі залишками освяченої їжі? ... Читати далі »

Переглядів: 499 | Додав: Правознавець | Дата: 25.04.2016

Виїзні консульські обслуговування здійснюються відповідно до Положення про Міністерство Закордонних Справ України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 381/2011. Воно полягає у здійсненні консульськими посадовими особами прийому громадян України з консульських питань поза межами закордонної дипломатичної установи України на території її консульського округу у термін  та місці, визначені відповідно до графіка проведення виїзних консульських обслуговувань. Метою виїзного консульського обслуговування є забезпечення ЗДУ належного захисту прав і законних інтересів громадян України у місцях  їх компактного проживання чи перебування, надання їм сприяння у реалізації своїх прав та інтересів, проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи. ... Читати далі »

Переглядів: 345 | Додав: Правознавець | Дата: 25.04.2016

« 1 2 3 4 ... 61 62 »

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2017