Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 22.08.2017, 06:26

Вівторок, 22.08.2017, 06:26

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Архів матеріалів

1. Іноземні громадяни, які легально проживають в Італії, тобто мають дозвіл на проживання в Італії з наступних мотивів: робота, сімейні, політичний притулок, гуманітарний захист, подали запит на визнання статусу біженця, очікують на тимчасове чи постійне усиновлення, очікують набуття італійського громадянства і походять з країн, що не належать до ЄС,  зобов’язанні зареєструватися у Національній Службі Охорони Здоров'я Італії (Servizio Sanitario Nazionale). Це зобов'язання продиктоване не тільки турботою про здоров’я іноземців, але й бажанням запобігти розвитку різного роду епідемій у суспільстві. ... Читати далі »

Переглядів: 521 | Додав: Адміністратор | Дата: 29.01.2016

Як в народі кажуть «День меркне від ночі, а чоловік — від горя» або «Журба та горе з ніг звалять, а біда землею при­валить»...

Минув рік з дня загибелі Романа Фурика – добровольця, простого бійця національної гвардії, підполковника міліції у відставці, справжнього патріота, справжнього Героя. В день похорону відспівали «Вічная пам’ять». А далі, розійшлися по своїх домівках. У кожного свої проблеми. Але не треба забувати, що за кожною смертю Героя продовжується життя Його найближчих – батьків, дружин, дітей. Якщо вже так сталося, що в час біди чоловік став на захист своєї держави та віддав за неї життя, – прямий обов’язок держави цікавитися та турбуватися потребами родин полеглих Героїв. ... Читати далі »

Переглядів: 470 | Додав: Адміністратор | Дата: 29.01.2016

..."А той третій празник, - святе Водохрестя"...

Ось і добігає до завершення різдвяний цикл святкувань, який традиційно завершується празником Богоявлення, тобто Хрещенням Господа Нашого Ісуса Христа або як в нас в народі кажуть Йорданськими Святами. Сьогодні, коли у Західній та Східній Європі, а також і в цілому західному світі православні та католики святкують надвечір'я Богоявлення, мабудь кожен один українець, який живе за кордоном, відчуває сьогодні у своєму серці певний дискомфот, якесь незрозуміле, дивне відчуття "повернення" від Богоявлeння до Різдва, адже вже завтра ввечір Україна за Московською традицією розпочне період святкувань Христового Різдва і всі рідні та близькі вітатимуть одне-одного: "Христос рождається!", а тут почнуться звичайні, сірі будні... Тож чи не практичніше було б святкувати різдвяні свята разом з цілим католицьким та православним християнським світом і повернутись до древньої східної традиції? ... Читати далі »
Переглядів: 1576 | Додав: Правознавець | Дата: 05.01.2016 | Коментарі (0)

Такі терміни як «клан» чи «мафія» в Україні є досить поширеними, проте в українському суспільстві, на превеликий жаль, знання та розуміння цих термінів є ще досить туманними та поверхневими. Такий стан речей не може не хвилювати, адже незнання суті цих термінів наражає суспільство та державу на небезпеку і становить загрозу для їх якісного майбутнього. Старше покоління мабудь ще пригадує такі італійські фільми як «Падріно», тобто хресний батько та «Спруд». Насправді, обидва ці фільми є надзвичайно глибокими у своїй суті. Перший чітко висвітлював суть того, що таке мафія і що таке мафіозні клани, а другий висвітлював мужню та непохитну боротьбу італійської держави у співучасті з суспільством з цим жахливим феноменом. Якщо брати для прикладу Україну, то і в ній теж є присутній цей феномен, але на превеликий жаль, держава та суспільство і надалі залишаються осторонь цієї проблеми і абсолютно на неї не реагують. Тому настав час пробудитись зі сну незнання і серйозно замислитись над якістю нашого майбутнього. ... Читати далі »

Переглядів: 1596 | Додав: Адміністратор | Дата: 01.12.2015 | Коментарі (0)

38-річний Анатолій Король, батько двох дитей, трагічно загинув у м. Кастелло ді Чістерна при спробі зупинити грабіжників. Він виходив зі супермаркету "Пікколо", що знаходиться на вулиці Сельва, з дворічною донькою, коли побачив, що до магазину вдерлися двоє злочинців. Чоловік залишивши дитину, повернувся до приміщення і спробував зупинити одного з нападників, який погрожував продавцю ножем. Другий грабіжник вистрелив у Анатолія з пістолета. З місця злочину нападники втекли, а чоловік загинув на місці. ... Читати далі »

Переглядів: 599 | Додав: Правознавець | Дата: 14.09.2015

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ГЕРОЯМ!

Переглядів: 531 | Додав: Адміністратор | Дата: 24.08.2015

Венеціанське скло є відомим в цілому світі не лише завдяки своїм типічним характеристикам, які є притаманними місцевості у якій воно виготовляється, але перш за все тому, що воно виражає неабияку пасію до краси і мистецтва, а також і професійність та чарівність душі його творця. Якщо з часів пізньої римської епохи виготовленням скляних виробів у Венеції традиційно займались італійці, то сьогодні венеціанські скляні вироби отримали цілком новий формат, який одночасно поєднує в собі не лише італійські знання та досвід, але і неоціненне багатство душі української венеціанки Валентини, яка щодня наповнює їх своєю фантазією в поєднанні з ніжністю та ласкою. Валентина є справжнім віртуозом і професійно реалізовує з муранського скла різні типи намиста, кулони, кольє, підвіски і навіть браслети. За останній рік її талант та здібності високо оцінили не лише місцеві виробники та власники спеціалозованих крамниць у Венеції та околицях, але і знавці та експерти даної сфери в Україні. ... Читати далі »

Переглядів: 853 | Додав: Адміністратор | Дата: 20.07.2015

Лише те суспільство, яке є свідомим суспільством, однозначно матиме і якісне майбутнє. Інші ж натомість приречені на самознищення, а отже на смерть. Якісне майбутнє це не вигадка, міф чи забаганка. Це реальність, яку можна і необхідно досягти, приклавши реальні зусилля вже сьогодні. До речі, воно не залежить від національного політикуму, а від нас, тобто від нашої особистої зрілості, від нашої чіткої громадянської позиції, від рівня нашого розуміння важливості здорового навколишнього середовища та харчової безпеки. Історія — це не лише минуле. Це перш за все сьогодення, яке пишеться саме нами і саме сьогодні, адже саме ми є її творцями і саме від нас залежить те, яким буде наше майбутнє вже завтра. ... Читати далі »

Переглядів: 1661 | Додав: Правознавець | Дата: 10.07.2015 | Коментарі (0)

Минув рік від моменту підписання угоди по асоціацію України з ЄС. Опитані DW експерти вказують на перспективність обраного зовнішньополітичного курсу. Водночас вони застерігають: Україна ризикує втратити кредит довіри. Рік тому, 27 червня, в Брюсселі відбулась церемонія підписання економічної частини угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Цій події передувало підписання політичної частини документу, яке відбулось 21 березня. Нині триває процес ратифікації угоди парламентами всіх країн-членів ЄС. ... Читати далі »

Переглядів: 1546 | Додав: Правознавець | Дата: 27.06.2015 | Коментарі (0)

Про них згадує влада, міжнародні організації й правозахисники у кожному своєму звіті про події на Євромайдані. Однак постраждалі активісти змушені самі собі давати раду, вже зневірившись у сторонній допомозі. Якщо "Небесна сотня" стала для українців символом боротьби проти тиранії, а влада хоч якось допомагає рідним загиблих, то ті, хто став калікою, лишилися сам на сам зі своїми проблемами. "Час іде. Зараз в Україні вже війна і нові герої. Ми залишилися в минулому", - з гіркою посмішкою каже Микола Непом'ящий, активіст Майдану, який у лютому 2014 року отримав контузію, витягуючи протестувальників з-під снайперських куль. ... Читати далі »

Переглядів: 1536 | Додав: Правознавець | Дата: 27.06.2015 | Коментарі (0)

Міжнародний день боротьби проти тортур (катувань) — це міжнародний день, який було встановлено 26 червня 1997 року Генеральною Асамблеєю ООН за рекомендацією Економічної та Соціальної Ради ООН для викорінювання катувань і забезпечення ефективного функціонування Конвенції проти катувань і інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання, що набула чинності 26 червня 1987 року. ... Читати далі »

Переглядів: 588 | Додав: Правознавець | Дата: 27.06.2015

Таке рішення Генеральної Асамблеї ООН було прийнято у 2001 році, у рік коли здійснилося 50 років з дня прийняття Конвенції про статус біженців 1951 року. Звичайно, що один день у році не впливає на положення біженців у світі, на конфлікти чи війни, але він змушує людей задуматися про тих, для кого така подорож є вимушеним станом, а не привілегією. 80% всіх біженців у світі – це жінки і діти. У цей день ми віддаємо належне силі волі мільйонів матерів і дружин, які прагнуть зберегти свої родини в найважчих обставинах. ... Читати далі »

Переглядів: 582 | Додав: Правознавець | Дата: 12.06.2015

1 липня 2015 року в Україні завершується мораторій на перевірки бізнесу контролюючими органами на предмет порушень екологічної і зоозахисної сфери, який був запроваджений Верховною Радою України у місяці січні цього року. За шість місяців зоозахисні асоціації України всіляко намагаються припинити беззаконня в екологічній та зоозахисній сфері, проте їх голос залишається непочутим владою, а їх діяльність і надалі залишається обмеженою з огляду на прогалину в законодавстві. В Україні і сьогодні неіснує закону, який би уповноважував членів спеціалізованих волонтерських асоціацій цієї сфери здійснювати таку діяльність, а отже запобігати скоєнню різного роду злочинів у цій сфері, порушувати кримінальні справи проти злочинців та передавати їх до компетентних органів правопорядку. Зрозуміло, що якщо в цій сфері не здійснюється відповідна діяльність, порушення існуватимуть і надалі.  ... Читати далі »

Переглядів: 620 | Додав: Правознавець | Дата: 12.06.2015

День 8 травня є Всесвітнім Днем Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, який по цілому світі святкують понад 98 мільйонів волонтерів порятунку цього Міжнародного Руху. Вони щодня 24 години на добу 365 днів на рік невпинно допомагають тим, хто страждає чи потребує допомоги як у мирний час так і у воєнний час, а також у випадках стихійних лиш чи інших надзвичайних ситуацій і вкладають у цю діяльність серце й душу. Цей день є днем відновлення сенсу єдності, який поєднує волонтерів та операторів порятунку Червоного Хреста та Червоного Півмісяця у тісній співпраці заради ще більш ефективнішої діяльності у відповідності до вимог сьогодення. Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця щодня здійснює свою діяльність на основі 7 основних принципів: ... Читати далі »

Переглядів: 1229 | Додав: Адміністратор | Дата: 08.05.2015 | Коментарі (0)

«Не твоя війна» - Океан Ельзи (автор, продюсер - Святослав Вакарчук). Режисер відео – Howard Greenhalgh. ... Читати далі »

Переглядів: 832 | Додав: Адміністратор | Дата: 30.04.2015

« 1 2 3 4 5 ... 61 62 »

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2017