Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 27.05.2018, 15:52

Неділя, 27.05.2018, 15:52

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Архів матеріалів

Лише те суспільство, яке є свідомим суспільством, однозначно матиме і якісне майбутнє. Інші ж натомість приречені на самознищення, а отже на смерть. Якісне майбутнє це не вигадка, міф чи забаганка. Це реальність, яку можна і необхідно досягти, приклавши реальні зусилля вже сьогодні. До речі, воно не залежить від національного політикуму, а від нас, тобто від нашої особистої зрілості, від нашої чіткої громадянської позиції, від рівня нашого розуміння важливості здорового навколишнього середовища та харчової безпеки. Історія — це не лише минуле. Це перш за все сьогодення, яке пишеться саме нами і саме сьогодні, адже саме ми є її творцями і саме від нас залежить те, яким буде наше майбутнє вже завтра. ... Читати далі »

Переглядів: 1764 | Додав: Правознавець | Дата: 10.07.2015 | Коментарі (0)

Минув рік від моменту підписання угоди по асоціацію України з ЄС. Опитані DW експерти вказують на перспективність обраного зовнішньополітичного курсу. Водночас вони застерігають: Україна ризикує втратити кредит довіри. Рік тому, 27 червня, в Брюсселі відбулась церемонія підписання економічної частини угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Цій події передувало підписання політичної частини документу, яке відбулось 21 березня. Нині триває процес ратифікації угоди парламентами всіх країн-членів ЄС. ... Читати далі »

Переглядів: 1674 | Додав: Правознавець | Дата: 27.06.2015 | Коментарі (0)

Про них згадує влада, міжнародні організації й правозахисники у кожному своєму звіті про події на Євромайдані. Однак постраждалі активісти змушені самі собі давати раду, вже зневірившись у сторонній допомозі. Якщо "Небесна сотня" стала для українців символом боротьби проти тиранії, а влада хоч якось допомагає рідним загиблих, то ті, хто став калікою, лишилися сам на сам зі своїми проблемами. "Час іде. Зараз в Україні вже війна і нові герої. Ми залишилися в минулому", - з гіркою посмішкою каже Микола Непом'ящий, активіст Майдану, який у лютому 2014 року отримав контузію, витягуючи протестувальників з-під снайперських куль. ... Читати далі »

Переглядів: 1628 | Додав: Правознавець | Дата: 27.06.2015 | Коментарі (0)

Міжнародний день боротьби проти тортур (катувань) — це міжнародний день, який було встановлено 26 червня 1997 року Генеральною Асамблеєю ООН за рекомендацією Економічної та Соціальної Ради ООН для викорінювання катувань і забезпечення ефективного функціонування Конвенції проти катувань і інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання, що набула чинності 26 червня 1987 року. ... Читати далі »

Переглядів: 723 | Додав: Правознавець | Дата: 27.06.2015

Таке рішення Генеральної Асамблеї ООН було прийнято у 2001 році, у рік коли здійснилося 50 років з дня прийняття Конвенції про статус біженців 1951 року. Звичайно, що один день у році не впливає на положення біженців у світі, на конфлікти чи війни, але він змушує людей задуматися про тих, для кого така подорож є вимушеним станом, а не привілегією. 80% всіх біженців у світі – це жінки і діти. У цей день ми віддаємо належне силі волі мільйонів матерів і дружин, які прагнуть зберегти свої родини в найважчих обставинах. ... Читати далі »

Переглядів: 659 | Додав: Правознавець | Дата: 12.06.2015

1 липня 2015 року в Україні завершується мораторій на перевірки бізнесу контролюючими органами на предмет порушень екологічної і зоозахисної сфери, який був запроваджений Верховною Радою України у місяці січні цього року. За шість місяців зоозахисні асоціації України всіляко намагаються припинити беззаконня в екологічній та зоозахисній сфері, проте їх голос залишається непочутим владою, а їх діяльність і надалі залишається обмеженою з огляду на прогалину в законодавстві. В Україні і сьогодні неіснує закону, який би уповноважував членів спеціалізованих волонтерських асоціацій цієї сфери здійснювати таку діяльність, а отже запобігати скоєнню різного роду злочинів у цій сфері, порушувати кримінальні справи проти злочинців та передавати їх до компетентних органів правопорядку. Зрозуміло, що якщо в цій сфері не здійснюється відповідна діяльність, порушення існуватимуть і надалі.  ... Читати далі »

Переглядів: 745 | Додав: Правознавець | Дата: 12.06.2015

День 8 травня є Всесвітнім Днем Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, який по цілому світі святкують понад 98 мільйонів волонтерів порятунку цього Міжнародного Руху. Вони щодня 24 години на добу 365 днів на рік невпинно допомагають тим, хто страждає чи потребує допомоги як у мирний час так і у воєнний час, а також у випадках стихійних лиш чи інших надзвичайних ситуацій і вкладають у цю діяльність серце й душу. Цей день є днем відновлення сенсу єдності, який поєднує волонтерів та операторів порятунку Червоного Хреста та Червоного Півмісяця у тісній співпраці заради ще більш ефективнішої діяльності у відповідності до вимог сьогодення. Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця щодня здійснює свою діяльність на основі 7 основних принципів: ... Читати далі »

Переглядів: 1323 | Додав: Адміністратор | Дата: 08.05.2015 | Коментарі (0)

«Не твоя війна» - Океан Ельзи (автор, продюсер - Святослав Вакарчук). Режисер відео – Howard Greenhalgh. ... Читати далі »

Переглядів: 926 | Додав: Адміністратор | Дата: 30.04.2015

Історичні дані походження свята. Перш за все слід знати, що 1 травня — це Свято Працівників, а не радянський суррогат "Свято Праці". Святкування 1-го травня було започатковане 20 липня 1889 року в Парижі. Цю ідею запропонував Конгрес Другого Інтернаціоналу, який в ті дні проходив у столиці Франції:"1-го травня ми організуємо величезний масовий захід, який пройде у всіх країнах та містах Європи та світу. В цей день, працівники вперше звернуться до своїх державних мужів з проханням прийняти закон щодо скорочення робочого дня до восьми годин і запровадимо в життя всі резолюції нашого Конгресу в Парижі"— йшлося у повідомленні.  ... Читати далі »
Переглядів: 526 | Додав: Адміністратор | Дата: 30.04.2015

Дорогі земляки, українці!

У цей світлий празник Воскресіння Христового хочемо завітати із пасхальним привітом до оселі кожного одного з Вас з далекої Італії! Нехай слова найдавнішої апостольської проповіді «Христос воскрес!» залунають сьогодні всюди, де б’ється українське серце. Поділімося сьогодні свяченим з усіма, хто потребує, подаймо руку допомоги тим, хто її потребує та донесімо цю радість до кожного, хто сумує.

Нехай світло Христа, який переможно виходить із гробу, просвітить кожного з нас, дасть силу та впевненість у завтрашньому дні, зміцнить у вірі, надії, любові та дарує свій мир. Нехай на Великдень Господь почує нашу спільну молитву за мир в Україні, сповнить нас мудрістю і взаєморозумінням, силою та терпеливістю на шляху до наших прагнень. Бажаємо всім здоров’я, єдності, відчуття душевної чистоти і спокою, добробуту та злагоди в сімейних оселях. Нехай Воскресіння Христове надихає нас на добрі справи, а Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя – кращого і мирного.

Христос Воскрес! - Воскресне Україна!

З незмінною повагою
Команда інфо-правового порталу
для громадян України в Італії 
... Читати далі »

Переглядів: 1131 | Додав: Адміністратор | Дата: 03.04.2015

Україна не отримає безвізового режиму з країнами Євросоюзу на саміті "Східного партнерства" у Ризі в травні 2015 року. Про це заявив  глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, передає Інтерфакс-Україна"Цього рішення не буде, тому що немає часу для того, щоб воно було прийнято", - сказав він журналістам у вівторок у Києві. Він нагадав, що в Україні зараз працює місія європейських інституцій, що аналізує, як Україна виконує зобов'язання для того, щоб безвізовий режим з країнами ЄС став реальністю. Водночас голова представництва ЄК в Україні зазначив, що намір надати Україні безвізовий режим з ЄС залишається. ... Читати далі »

Переглядів: 759 | Додав: Правознавець | Дата: 24.03.2015

Катастрофа Airbus A320 авіакомпанії Germanwings є першою серед авіаліній класу лоукост в Європі. До цього моменту найбільш серйозними інцидентами, що траплялися з літаками Germanwings, було тріснуте лобове скло, повідомляє сайт aeroinside.com. Згідно з інформацією, такі випадки траплялися тричі від 2012 року. Під час одного з інцидентів, літак авіакомпанії Airbus А319-100, який у листопаді 2012 року здійснював рейс з Ганновера (Німеччина) до Москви, був змушений здійснити аварійну посадку у Варшаві. Жоден з 76 пасажирів літака не постраждав. Серед решти інцидентів за участі авіалайнерів Germanwings називаються задимлення кабіни пілота, несправність електричної системи, удари блискавки та зіткнення з птахами.   ... Читати далі »

Переглядів: 694 | Додав: Правознавець | Дата: 24.03.2015

Президент Петро Порошенко встановив 8 травня Днем пам’яті та примирення.  Про це йдеться в указі "Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни", повідомляє сайт адміністрації президента України. Як зазначається, у Києві та інших населених пунктах  буде проведено урочистості та меморіальні заходи, присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги, які відзначаються 8 та 9 травня відповідно.

... Читати далі »

Переглядів: 584 | Додав: Правознавець | Дата: 24.03.2015

Посольства та генеральні консульства України за кордоном продовжують видачу виготовлених закордонних паспортів громадянам України. Про це йдеться у заяві на сайті МЗС України. "Посольства та консульські установи України за кордоном у штатному режимі здійснюють видачу виготовлених закордонних паспортів громадянам України. Цей процес не зупинявся", - йдеться у заяві. У МЗС зазначили,що з метою забезпечення переходу на оформлення паспортів нового зразка, у тому числі біометричних, у дипломатичних установах з 16 по 20 березня заплановано встановлення нового програмного забезпечення та тестування відомчої інформаційної системи в цілому. ... Читати далі »

Переглядів: 565 | Додав: Правознавець | Дата: 24.03.2015

Для іноземців які нелегально перебувають на території Італії, насправді існуює декілька можливостей легалізації. Розглянемо декілька таких можливостей:

1.Дочекатися амністії (санаторії)

Те, що санаторії в Італії виходять що 5 років є міською легендою. Передбачити її випуск неможливо. Амністії бувають загальними, чи для визначеної категорії іноземців. Наприклад, остання, була призначена для домашніх працівників (доглядальниць, нянь, домашніх працівниць, садівників, та інших працівників, яка надають спої послуги італійським сім'ям. Запит на санаторію подає роботодавець, отже іноземець повинен мати місце праці, а передусім роботодавця, згідного займатися цією справою. Зазвичай передбачається сплата своєрідного штрафу та виплату соціальних внесків. Деталі кожної легалізації описуються в тексті, виданому урядом, і є відмінними для кожного випадку. ... Читати далі »

Переглядів: 3045 | Додав: Правознавець | Дата: 24.03.2015

« 1 2 3 4 5 6 ... 61 62 »

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018