Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 22.07.2019, 12:02

Понеділок, 22.07.2019, 12:02

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Архів матеріалів

 
Розвиток цивілізованих ринкових відносин в Україні неможливий без створення та функціонування системи правового захисту інтересів учасників трудових відносин. Відповідно до ст. 13 Конституції України від 28 червня 1996 року держава забезпечує соціальну спрямованість економіки. В цих умовах актуальним є розроблення та прийняття нормативних актів, направлених на підвищення рівня захисту трудових прав і соціально–економічних інтересів працівників. Чинне законодавство України про профспілки створило правові основи й умови для здійснення ними захисної функції. Проте на практиці деякі профспілки не завжди використовують ці можливості і діють в інтересах роботодавців, а не працівників. Однією з причин пасивного ставлення профспілок до захисту трудових прав працівників є і нечіткість окремих норм законодавства, та різне їх тлумачення. ... Читати далі »
Переглядів: 1025 | Додав: Правознавець | Дата: 24.09.2010

 
Foto http://www.expres.ua
"СПРАВА IСТОРИКIВ": ОБШУКИ, АРЕШТИ... РОЗСТРIЛИ?
 
Цi подiї шокують! Невже це демократична Україна?
Невже це Київ? Невже це Львiв?
 

Коли зранку 8 вересня вперше з'явилась iнформацiя про те, що на перонi столичного вокзалу шестеро працiвникiв спецслужби затримали директора музею, iсторика Руслана Забiлого, це видалося дрiбним непорозумiнням.
Його протримали 14 годин. Допит проводили суворо й упереджено. Радили подумати про сiм'ю. Без санкцiї суду вилучили особистi речi. Не дозволили спiдкуватися з адвокатом.
Уся ж провина науковця була в тому, що вiн та група його колег останнi декiлька рокiв працюють над вивченням архiвних документiв про дiяльнiсть легендарного українського руху опору -- Української Повстанської Армiї.

Наступного дня в iнформацiйному просторi з'явилася ще одна приголомшлива новина. Проти iсторика Руслана Забiлого порушено кримiнальну справу. Як сказано, за намiр розголосити державнi таємницi. А це ймовiрнi п'ять рокiв в'язницi. Усе це скидалося на якийсь моторошний сон чи погану гру, що ось-ось закiнчиться. До реальностi повертала заява дисидентiв-шiстесятникiв, людей, якi заплатили роками свободи за те, щоб iншi не забули, як починаються репресiї. Але цей голос був одинокий. То був справжнiй голос совiстi, який чомусь не почули тi, хто сьогоднi щоденно рве на своїх грудях вишиванки патрiотизму: нi БЮТ, нi "Наша Україна", нi "Свобода", не кажучи вже про iншi партiї, не виступили дружно й органiзовано на захист невинно скривдженої людини, науковця Руслана Забiлого.
Це ганьба, яку цi партiї ще мусять пояснити людям, своїм виборцям! ... Читати далі »
Переглядів: 877 | Додав: Правознавець | Дата: 18.09.2010

 
Фото
http://notizie.it.msn.com
В Італії проголошено переможницю національного конкурсу краси «Міс Італія 2010». Цього року нею стала 19-річна Франческа Тестасекка з міста Фоліньо що знаходиться у регіоні Умбрія. Новообрану «Міс Італія» в Сальсомаджоре коронувала сама Софі Лорен. Спочатку кандидаток на корону було 60, потім залишилося 12, потім три і нарешті кульмінаційний момент програми, де з 2-х дівчат потрібно було вибрати найбільш гідну.
 
І успіх посміхнувся Франчесці. Ріст 174 сантиметри, чорне волосся, очі блакитні. Нещодавно Франческа закінчила технічно-туристичний коледж і в майбутньому хотіла б працювати стюардесою, однак її серце ще вагається у виборі майбутної професії між стюардесою та актрисою. Tитул королеви сцени цього вечора належав Софі Лорен, якій ведучі заходу Міллі Карлуччі і Емануеле Філібертo, присвятили не мало моментів.
 
Франческа Teстасекка, прибула на конкурс краси до Сальсомаджоре як Міс Умбрія. Народилася вона 1 квітня 1991 року у містечку Фоліньо, де зараз і проживає. "Якщо б мені трапилось брати участь у таких реаліті-шоу як "Ґранде фрателло" або "Тальпа", то я зробила б це залюбки а не задля слави" - сказала нова Міс Італія 2010.
 
Зазвичай Франческа дуже любить читати книги про кохання, які містять у собі глибокий життєвий досвід. Іноді трапляється і так, що Франческа сама виливає свою душу у написанні невеличких творів на тему кохання. Сама Франческа є дуже релігійною і часто ходить до церкви. Політика її не цікавить.

Мати Франчески, Марина, є працівницею однієї з найбільших індустрійних італійських Компаній, - батько Клаудіо працює водієм автобуса. У Франчески також є брат Нікола, якому 24 роки і є заручена зі своїм хлопцем Самуеле, якого вона
знає ще з дитинства.

"Моя мама хвилювалася більше за мене, коли я була обраною Міс Умбрія. З хвилювання вона не могла заснути аж до 6 години ранку", сказала Франческа перед фіналом. "З того моменту події мої емоції мене просто перевищують
"...

На конкурсі краси "Міс Італія 2010" Франческа виконала пісню про кохання і станцювала "бачяту", оскільки вивчала латино-американські танці на протязі півтора року, після того як  на протязі чотирьох років постійно грала у баскетбол. ... Читати далі »
Переглядів: 982 | Додав: Правознавець | Дата: 14.09.2010

 
7 вересня 2010 року у Верховній Раді України народними депутатами Олександром Єфремовим (Партія регіонів), Петром Симоненком (Компартія) і Сергієм Гриневецьким (блок Литвина) був зареєстрований законопроект "Про мови в Україні". Згідно з документом, державною мовою є українська, проте вільне функціонування російської мови дозволяється практично у всіх сферах діяльності, включаючи діловодство та освіту. На думку представників опозиції, законопроект представляє небезпеку для функціонування української мови в країні. Про це пише газета «Комерсант». ... Читати далі »
Переглядів: 1200 | Додав: Правознавець | Дата: 13.09.2010

 
http://www.notizieorientali.eu
L’Ucraina è diventata un leader mondiale nella crescita del mercato azionario nazionale negli ultimi 12 mesi, quando il suo indice principale – PFTS è aumentato in questo periodo di quasi il 400 per cento. La comunicazione corrispondente è stata pubblicata nella City di Londra. ... Читати далі »
Переглядів: 740 | Додав: Правознавець | Дата: 13.09.2010

 
Страсбург,
(AP-Нова Європа)

Рада Європи висловлює занепокоєння з приводу можливого замаху на демократичні свободи в Україні. Комісія Парламентської Асамблеї Ради Європи одноголосно прийняла резолюцію з виразом "занепокоєння у зв'язку з підтвердженнями, згідно з якими, демократичні свободи такі як свобода зборів громадян, вільне вираження думок і преси, були поставлені під тиск чинною українською владою в продовж останніх місяців". ... Читати далі »

Переглядів: 684 | Додав: Правознавець | Дата: 11.09.2010

 
www.scnm.gov.ua
Проект постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначенням програм і заходів, розроблених громадським організаціями, для виконання яких надаватиметься державна фінансова підтримка”.
 
Пропонуємо представникам українських громадських організацій закордоном розглянути проект постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2010 року „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначенням програм і заходів, розроблених громадським організаціями, для виконання яких надаватиметься державна фінансова підтримка”  ... Читати далі »
Переглядів: 787 | Додав: Правознавець | Дата: 09.09.2010

 
 
Міжнародний день Права Знати (International Right To Know Day ) започаткований The Freedom of Information Advocates Network (FOIAnet) (http://foiadvocates.net/) і вперше був відсвяткований у демократичному світі 28 вересня 2003 року. Сьогодні ми відзначаємо 7-й Міжнародний день Права Знати. Метою започаткування Міжнародного дня Права Знати було підвищення правосвідомості людей щодо отримання ними інформації, яка є у розпорядженні властей, про те, яким чином та на які потреби урядовці витрачають кошти «спільного гаманця», тобто кошти платників податків. ... Читати далі »
Переглядів: 851 | Додав: Правознавець | Дата: 06.09.2010


Вони стали ефективним інструментом придушення інакомислячих в середовищі працівників, профспілкові «тушки» активно використовуються владою для зміцнення соціальної несправедливості в Україні. З приходом до влади Партії Регіонів, Федерація профспілок України (ФПУ), очолювана нардепом - регіоналом паном Харою, піднялася духом, що похитнулася за попередньої влади. ... Читати далі »
Переглядів: 1088 | Додав: Правознавець | Дата: 04.09.2010

 
http://www.mfa.gov.hu

Шенгенська Інформаційна Система (SIS) Шенгенська Угода та Шенгенська Виконавча Угода сприяє створенню простору з вільним пересуванням, де відсутній контроль на внутрішніх кордонах країн-членів ЄС, а при в’їзді через усі зовнішні кордони перепускний контроль відбувається відповідно загальних умов. Але через проблеми безпеки, які можуть виникнути внаслідок скасування внутрішніх кордонів, є потреба у винесенні розпоряджень, які виправляють ці обставини. ... Читати далі »

Переглядів: 1701 | Додав: Правознавець | Дата: 28.08.2010

 
 
27 серпня 2010 - http://provse.te.ua
У 2008 році укладено угоду між Кабміном Юлії Тимошенко та урядом Італії щодо створення умов для легалізації нелегальних заробітчан з України. Суть угоди: обидві сторони зацікавлені в тому, щоб громадяни України, які нелегально працюють на території Італії, пройшли процедуру легалізації і, тим самим, були виведені з-під впливу міжнародних кримінальних структур.
Італійська сторона стурбована тим, що, з одного боку, величезна грошова маса, яка виплачується українським нелегальним заробітчанам, не проходить оподатковування в Італії, а з іншого боку − неконтрольовані міграційні процеси на території Євросоюзу дають підґрунтя для посилення впливу кримінальних структур на їх країну в цілому. ... Читати далі »
Переглядів: 998 | Додав: Правознавець | Дата: 27.08.2010

 
Шановні мої співвітчизники!
Дорогі українці!
 
Від усього серця вітаю вас із 19-ю річницею Дня незалежності – світлим святом Української Державності!
Ми всі добре пам’ятаємо, що історичний вибір Українська нація зробила 24 серпня 1991 року, коли Верховна Рада України проголосила незалежність Української Держави. Ця визначна подія стала своєрідною «точкою відліку» новітньої історії України, її цікавої та, водночас, непростої сучасності. Звичайно згадуються також і ті, хто героїчними вчинками та рішучими діями наближав українську незалежність до її реального втілення: саме завдяки ним творилася історія державотворення, одвічним прагненням українців до волі та нестримним бажанням українства жити у мирі та дружбі як зі своїми сусідами, так і з іншими державами світу. ... Читати далі »
Переглядів: 928 | Додав: Правознавець | Дата: 21.08.2010

 
13 серпня 2010 - http://poliziadistato.it 
 
Від сьогодні 13 серпня 2010 року, в Італії ввійшов в дію новий закон 120/10 щодо нових правил дорожнього руху. Автомобілістам, які скоять від сьогодні порушення, у 90-денний срок від дня порушення - будуть надіслані протоколи дорожньої поліції з просто "космічними" штрафами та жорсткими покараннями. Подаємо текст в оригіналі. ... Читати далі »
Переглядів: 884 | Додав: Правознавець | Дата: 13.08.2010

 
03 серпня 2010 - http://www.ukrassociation.eu

24 серпня 2010 року столиця Європейського Союзу відзначить День Незалежності України. Всесвітньо відомий символ Брюсселю – Manneken Pis в черговий раз вдягне український костюм, а Брюссель на один день перетвориться на епіцентр українського свята. День Незалежності України в серці Європи буде відзначений масовими народними гуляннями та заходами з метою популяризації України. З відповідною ініціативою виступила Європейська Асоціація Українців. ... Читати далі »
Переглядів: 918 | Додав: Правознавець | Дата: 03.08.2010

 
03 серпня 2010 - http://www.rv.org.ua 

В аеропорту «Бориспіль» Державна прикордонна служба встановила спеціальні термінали, які скорочують час перевірки документів громадян України, які виїжджають або приїжджають в Україну, передає кореспондент ІМК.

Суть експерименту полягає в тому що громадяни України, які часто літають, проходитимуть тепер контроль по електронній картці, в яку зашиють інформацію про її користувача: паспортні дані, борги по кредитах, аліментах.  ... Читати далі »
Переглядів: 1025 | Додав: Правознавець | Дата: 03.08.2010

« 1 2 ... 59 60 61 62 »

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2019