Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 22.08.2017, 06:26

Вівторок, 22.08.2017, 06:26

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » Архів матеріалів
 
www.scnm.gov.ua
Проект постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначенням програм і заходів, розроблених громадським організаціями, для виконання яких надаватиметься державна фінансова підтримка”.
 
Пропонуємо представникам українських громадських організацій закордоном розглянути проект постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2010 року „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначенням програм і заходів, розроблених громадським організаціями, для виконання яких надаватиметься державна фінансова підтримка”  ... Читати далі »
Переглядів: 630 | Додав: Правознавець | Дата: 09.09.2010

 
 
Міжнародний день Права Знати (International Right To Know Day ) започаткований The Freedom of Information Advocates Network (FOIAnet) (http://foiadvocates.net/) і вперше був відсвяткований у демократичному світі 28 вересня 2003 року. Сьогодні ми відзначаємо 7-й Міжнародний день Права Знати. Метою започаткування Міжнародного дня Права Знати було підвищення правосвідомості людей щодо отримання ними інформації, яка є у розпорядженні властей, про те, яким чином та на які потреби урядовці витрачають кошти «спільного гаманця», тобто кошти платників податків. ... Читати далі »
Переглядів: 693 | Додав: Правознавець | Дата: 06.09.2010


Вони стали ефективним інструментом придушення інакомислячих в середовищі працівників, профспілкові «тушки» активно використовуються владою для зміцнення соціальної несправедливості в Україні. З приходом до влади Партії Регіонів, Федерація профспілок України (ФПУ), очолювана нардепом - регіоналом паном Харою, піднялася духом, що похитнулася за попередньої влади. ... Читати далі »
Переглядів: 868 | Додав: Правознавець | Дата: 04.09.2010

 
http://www.mfa.gov.hu

Шенгенська Інформаційна Система (SIS) Шенгенська Угода та Шенгенська Виконавча Угода сприяє створенню простору з вільним пересуванням, де відсутній контроль на внутрішніх кордонах країн-членів ЄС, а при в’їзді через усі зовнішні кордони перепускний контроль відбувається відповідно загальних умов. Але через проблеми безпеки, які можуть виникнути внаслідок скасування внутрішніх кордонів, є потреба у винесенні розпоряджень, які виправляють ці обставини. ... Читати далі »

Переглядів: 1432 | Додав: Правознавець | Дата: 28.08.2010

 
 
27 серпня 2010 - http://provse.te.ua
У 2008 році укладено угоду між Кабміном Юлії Тимошенко та урядом Італії щодо створення умов для легалізації нелегальних заробітчан з України. Суть угоди: обидві сторони зацікавлені в тому, щоб громадяни України, які нелегально працюють на території Італії, пройшли процедуру легалізації і, тим самим, були виведені з-під впливу міжнародних кримінальних структур.
Італійська сторона стурбована тим, що, з одного боку, величезна грошова маса, яка виплачується українським нелегальним заробітчанам, не проходить оподатковування в Італії, а з іншого боку − неконтрольовані міграційні процеси на території Євросоюзу дають підґрунтя для посилення впливу кримінальних структур на їх країну в цілому. ... Читати далі »
Переглядів: 847 | Додав: Правознавець | Дата: 27.08.2010

 
Шановні мої співвітчизники!
Дорогі українці!
 
Від усього серця вітаю вас із 19-ю річницею Дня незалежності – світлим святом Української Державності!
Ми всі добре пам’ятаємо, що історичний вибір Українська нація зробила 24 серпня 1991 року, коли Верховна Рада України проголосила незалежність Української Держави. Ця визначна подія стала своєрідною «точкою відліку» новітньої історії України, її цікавої та, водночас, непростої сучасності. Звичайно згадуються також і ті, хто героїчними вчинками та рішучими діями наближав українську незалежність до її реального втілення: саме завдяки ним творилася історія державотворення, одвічним прагненням українців до волі та нестримним бажанням українства жити у мирі та дружбі як зі своїми сусідами, так і з іншими державами світу. ... Читати далі »
Переглядів: 741 | Додав: Правознавець | Дата: 21.08.2010

 
13 серпня 2010 - http://poliziadistato.it 
 
Від сьогодні 13 серпня 2010 року, в Італії ввійшов в дію новий закон 120/10 щодо нових правил дорожнього руху. Автомобілістам, які скоять від сьогодні порушення, у 90-денний срок від дня порушення - будуть надіслані протоколи дорожньої поліції з просто "космічними" штрафами та жорсткими покараннями. Подаємо текст в оригіналі. ... Читати далі »
Переглядів: 738 | Додав: Правознавець | Дата: 13.08.2010

 
03 серпня 2010 - http://www.ukrassociation.eu

24 серпня 2010 року столиця Європейського Союзу відзначить День Незалежності України. Всесвітньо відомий символ Брюсселю – Manneken Pis в черговий раз вдягне український костюм, а Брюссель на один день перетвориться на епіцентр українського свята. День Незалежності України в серці Європи буде відзначений масовими народними гуляннями та заходами з метою популяризації України. З відповідною ініціативою виступила Європейська Асоціація Українців. ... Читати далі »
Переглядів: 737 | Додав: Правознавець | Дата: 03.08.2010

 
03 серпня 2010 - http://www.rv.org.ua 

В аеропорту «Бориспіль» Державна прикордонна служба встановила спеціальні термінали, які скорочують час перевірки документів громадян України, які виїжджають або приїжджають в Україну, передає кореспондент ІМК.

Суть експерименту полягає в тому що громадяни України, які часто літають, проходитимуть тепер контроль по електронній картці, в яку зашиють інформацію про її користувача: паспортні дані, борги по кредитах, аліментах.  ... Читати далі »
Переглядів: 870 | Додав: Правознавець | Дата: 03.08.2010

 
деп. Массімо Д'Алема
03 серпня 2010  - http://svit.ukrinform.ua/
 
Європа в цілому, а зокрема й Італія, незважаючи на економічну кризу, і далі приваблюють сотні тисяч іммігрантів з багатьох країн світу. Питання імміграції є одним з фундаментальних для Європи, зазначив у інтерв'ю кореспондентові УКРІНФОРМу депутат італійського парламенту, у минулому прем'єр-міністр та міністр закордонних справ Італії Массімо Д'Алема. В Італії іноземці становлять 6% населення і забезпечують 10% ВВП країни. Це явище вже стало фундаментальним для всієї Італії, і не тільки для її економіки, переконаний Массімо Д'Алема. ... Читати далі »
Переглядів: 705 | Додав: Правознавець | Дата: 03.08.2010

 
03 серпня 2010 - http://kolomyya.org
 
У 2010 рік Міністерству закордонних справ виділено 9,2 мільйона гривень на створення позитивного іміджу України за кордоном. Про це сказав прес-секретар прем’єра Віталій Лук’яненко. ... Читати далі »
Переглядів: 669 | Додав: Правознавець | Дата: 03.08.2010

 
30 липня 2010 - http://ugcc.org.ua
 
В УГКЦ розпочався збір коштів для спорудження пам’ятника українським мігрантам в Марійському духовному центрі у Зарваниці. Пам’ятник спорудять з благословення Глави УГКЦ Блаженнішого Любомира протягом року. Для реалізації проекту Предстоятель УГКЦ благословив створення спеціальної Наглядової ради, до якої ввійшли Владика Йосиф (Мілян), Владика Василь (Семенюк), о. Василь Поточняк, п. Оксана Пронюк та п. Григорій Селещук. ... Читати далі »
Переглядів: 651 | Додав: Правознавець | Дата: 30.07.2010

 
28 липня 2010 - http://civicua.org
 
З вересня по жовтень в Севастополі проходитиме спеціальний курс практичного права "Захисти себе сам", в рамках якого, учасники проекту оволодіють навичками юридичного самозахисту і проведуть заняття з правової освіти серед дітей та молоді. ... Читати далі »
Переглядів: 751 | Додав: Правознавець | Дата: 28.07.2010

 
18 липня 2010 - http://www.ukrgazeta.cz
 
Грошові перекази від працюючих за кордоном українців у 2009 році становили $5,4 млрд., або 4,6% від ВВП. Про це повідомляє ЛігаБізнесІнформ з посиланням на Національний банк України. За даними НБУ, загальні обсяги приватних грошових переказів в Україну з-за кордону в 2009 році оцінені в $5,4 млрд., що на 13,1% менше, ніж у попередньому році ($6,2 млрд.), але на 9,1% більше, ніж у 2007 році ($4,9 млрд.). ... Читати далі »
Переглядів: 663 | Додав: Правознавець | Дата: 18.07.2010

 
14 липня 2010 року - http://eu.prostir.ua
 
Україна сама винна у тому, що гальмує на шляху до ЄС, але і Брюссель мав активніше її підтримувати. Такі думки німецьких експертів пролунали в Києві на конференції Фонду ім. Гайнріха Бьолля, наближеного до Зелених. ... Читати далі »
Переглядів: 665 | Додав: Правознавець | Дата: 14.07.2010

« 1 2 ... 59 60 61 62 »

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2017