Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:23

П`ятниця, 23.03.2018, 00:23

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2011 » Листопад » 20 » Адміністрація ІПП в Італії вітає лідера ЄПУ Миколу Катеринчука з Днем Народження
17:29
Адміністрація ІПП в Італії вітає лідера ЄПУ Миколу Катеринчука з Днем Народження
 
Шановний Миколо Дмитровичу!
 
Хоч з невеличким запізненням, та все ж таки, ми вітаємо Вас з  Вашим Днем народження! В цей день зичимо Вам міцного здоров’я, міцної команди і міцної родини. Радіємо з того, що Ви є і віримо в успіх Європейської Партії України! Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість. Вболіваємо за Вас та Україну!
 
Адміністрація інфо-правового порталу в Італії
 
Європейська партія України та її соціальна програма "Народний Адвокат":
 
Європейська партія України Миколи Катеринчука жодного дня не була при владі, однак вже понад п’ять років її активісти активно працюють на теренах Львова та області. Партійці не займались «самопіаром», лідер партії Микола Катеринчук поставив чітке завдання перед кожним – спершу слід зробити роботу, а вже потім про неї звітувати, адже справи важливіші за слова. Саме тому Європейська партія чи не єдина з-поміж більшості політичних сил прозвітувала перед громадою про реально виконані справи.
 
Впродовж п’яти останніх років, не будучи при владі, Європейська партія України відкрила громадські приймальні, які працюють за соціальною програмою Миколи Катеринчука «Народний адвокат». На сьогодні така приймальня працює у Львові та ще у 17-ти районах області. «Народний адвокат» надавав і продовжує надавати реальну допомогу громадянам, вирішуючи їх проблеми. Відтак, вже понад 11 тисяч мешканців Львівщини отримали безкоштовну юридичну допомогу, з них 8 963 судових справ успішно виграно у судах на користь жителів області. Без сумніву, це не далося без бою.
 
Завдяки зусиллям Європейської партії України у місті Львові споруджено та відкрито 39 нових дитячих майданчиків. Важливо, що це діючі майданчики, які відкрито не на передодні виборів та які існують у реальності. Адже перед виборами, усі починають розповідати про те що відкриють чи відкрили дитячі садочки та майданчики, називаючи космічні цифри, проте якщо їх питають де саме існують ці майданчики – нічого конкретного вони сказати не можуть. До звіту про роботу на Львівщині Європейська партія України також додає ще 8 дитячих майданчиків – які вдалось захистити юристами партії від незаконної забудови на їх місці готелів та паркінгів, чиновниками та можновладцями.
 
Активісти партії спільно захистили для Львова проведення Євро-2012. Долучились до написання законопроектів та «Податкового кодексу Миколи Катеринчука», який знімає податковий тягар з підприємців та звичайних людей. На жаль, через відсутність владних повноважень – цей податковий кодекс не хоче прийняти за основу уряд Януковича, – натомість пропонує свій – антинародний податковий кодекс, без жодного народного обговорення. Натомість, Європейська партія України збирала інформацію у кожному куточку Львівщини та України, проводила конференції, форуми та круглі столи, піднімаючи під час таких засідань актуальні суспільні проблеми – щоб знайти розумний вихід.
 
Сьогодні Європейська партія України – це партія справжніх людей. Це сотні громадських діячів та економістів, лікарів і бізнесменів, науковців та робітників, студентів і пенсіонерів, митців та військових, юристів і підприємців. Це партія усіх людей доброї волі. І їх робота – це результат спільних перемог та надій, життєвого досвіду і знань.
 
У цій команді немає олігархів чи одіозних імен. У переважній більшості – це молоді активні люди, для яких справи важливіші за слова! Одним з таких є член ЄПУ: п. Юрій Лучечко, куратор громадської приймальні «Народний адвокат» в Італії у м. Неаполь.
 
п. Юрій Лучечко
Фото: eurorukh.lviv.ua
 
"Проблема заробітчанства та соціального сирітства з роками лише поглиблюється, особливо на Західній Україні" - зазначив п. Лучечко.
 
Юрій Лучечко курує роботу громадської приймальні «Народний адвокат» у Неаполі – єдиного центру, де українські заробітчани отримують безкоштовну та фахову юридичну допомогу у скрутний момент.
 
«Нашого цвіту по всьому світу… Настав час зупинити хвилі масової еміграції. Влада повинна працювати настільки ефективно, аби українці залишалися на рідній землі, а наші діти – зростали у повноцінних та забезпечених сім’ях в Україні!».
 
Презентаційний відеоролик Європейської партії України:
 
 
Переглядів: 908 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018