Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:29

Субота, 17.03.2018, 05:29

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Вересень » 17 » Amnesty International випустила видання "Керівництвo зі справедливого судочинства"
16:02
Amnesty International випустила видання "Керівництвo зі справедливого судочинства"

Amnesty International опублікувала книгу, яка стане зброєю в руках юристів, підсудних і суддів в їх боротьбі з недобросовісним судочинством і несправедливістю. Вперше за 15 років організацією оновлено практичний посібник за узгодженими міжнародним стандартам в галузі справедливого кримінального судочинства - вийшло друге видання Посібника по справедливому судочинству. "Керівництво зі справедливого судочинства" - це обов'язкове видання для будь-якого, хто змушений боротися з несправедливістю ", - відзначив Майкл Боченек, директор з питань права та політики Amnesty International.
 

http://amnesty.org.ua/sites/default/files/189858_Fair_Trial_Manual.jpg

"Воно дає практичні рекомендації щодо того, як змусити сторону обвинувачення слідувати правилам. А в крайніх випадках воно допоможе викрити політичний характер показових процесів. Навіть в найрепресивнішій державі, де судді є не більш ніж маріонетками в руках своїх політичних господарів, до порушень можна залучити увагу громадськості і домогтися результатів ".

Даним Керівництвом користуватиметься багато людей, які займаються оцінкою добросовісності проведення конкретної кримінальної справи або системи кримінального судочинства в цілому. Серед них:

  • юристи та судді, які працюють на кримінальних процесах
  • судові спостерігачі, законодавці і викладачі в галузі прав людини
  • спостерігачі з прав людини, що допомагають відновити верховенство закону і працюють в складних пост-конфліктних ситуаціях.

Керівництвом зі справедливого судочинства також користувалися і політичні ув'язнені в якості "самовчителя з захисту", щоб самим представляти себе на суді. Альбін Курті був заарештований в Косово в 2007 році під час мирної демонстрації, яку він допомагав організовувати. Він провів п'ять місяців у в'язниці і ще п'ять місяців під домашнім арештом. Використовуючи Керівництво як самовчитель, він зумів домогтися свого звільнення.

"Керівництво зі справедливого судочинства Amnesty International ... допомогло мені зрозуміти політичний характер судового процесу проти мене ... а також воно навчило мене, як захищати себе на суді. Керівництво допомогло мені викрити несправедливість і боротися з нею під час судового процесу", - розказав Альбін Курті, колишній політв'язень, лідер партії "Самовизначення!" і депутат парламенту Косово.

Друге видання Посібника, яке було опубліковане за суспільним запитом, відображає значні зміни у світовій правовій та політичній ситуації, що відбулися з часу першого видання. Було прийнято безліч нових норм, як наприклад, норми щодо утримання в ув'язненні жінок і права на доступ до правової допомоги. Також в ньому знайшло відображення зростаюче розуміння того, що справедливість вимагає дотримання прав потерпілого, і що багато з прав, які стосуються справедливого судового розгляду, діють в будь-який час і за будь-яких обставин, навіть під час надзвичайного стану і збройних конфліктів.

В Керівництво увійшли розділи, присвячені смертній карі, судочинству під час військових конфліктів і правам дітей на справедливий судовий розгляд.

"Кримінальні судові розгляди - це лакмусовий папірець, який показує, як держава дотримується прав людини. Не дивлячись про який злочин йде мова, несправедливий судовий розгляд позбавляє правосуддя всіх, хто в ньому бере участь, - обвинуваченого, потерпілого і суспільство", - заявила Джилл Хайне, міжнародний адвокат з прав людини та провідний автор Керівництва зі справедливого правосуддя Amnesty International.

"Ми сподіваємося, що люди, які використовують Керівництво зі справедливого правосуддя, отримають можливість виступити на захист справедливих судових процесів і справедливої ​​судової системи".

Вперше Керівництво було видано в 1998 році в першу чергу для допомоги співробітникам і прихильникам Amnesty International. Однак, воно було з таким ентузіазмом зустрінуто у всьому світі, що скоро стало користуватися високим попитом і було видано на 15 мовах.

Відгуки на перше і друге видання Керівництва:

"Воно необхідне кожному, хто займається вивченням відповідності кримінального судочинства та судової системи міжнародним стандартам справедливості. Скажу відверто - це безцінний помічник для будь-якого практикуючого адвоката у кримінальних справах, як початківця, так і досвідченого професіонала ... Я маю намір тримати Керівництво завжди під рукою".

Кейр Стермер, королівський адвокат, колишній генеральний прокурор Великобританії

"Коли я відкрив Керівництво по справедливому судочинству, у мене виникло таке відчуття, ніби я знайшов золоту жилу. Воно пояснює безліч правових норм докладно, зрозуміло і доступно".

Др. Вів'єн О'Коннор, Інститут миру США

"Керівництво виявилося винятково цінним джерелом для швидкого наведення довідок, і в якості довідника в практичних ситуаціях, в тому числі під час роботи спостерігачем на судових процесах".

Мерват Рішмаві, консультант з прав людини

"Для мене і моїх колег суддів - це важливий довідник".

Мохамед Таравне, суддя Верховного суду Йордану

"Не сумніваюся, що перероблене видання Посібника буде широко використовуватися фахівцями в галузі прав людини та активістами в їх щоденній роботі".

Кіша Пінто-Джайавардена, адвокат в галузі прав людини і старший юрист-аналітик, Шрі-Ланка.

Он-лайн версія видання на російській мові доступна за посиланням.

 

Переглядів: 272 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018