Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:30

Понеділок, 23.04.2018, 13:30

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Січень » 3 » Автострахування: нововведення у 2013 році
16:17
Автострахування: нововведення у 2013 році
 
З приходом нового 2013 року ввійшли в дію деякі змінити щодо правил страхування власного автомобіля. Найбільш очевидним є, ймовірно, скасування так званого «автоматичного продовження» страхового полісу. Що це означає? Загалом, коли закінчувалась страхівка, страхове агенство надавало власнику право на автоматичне поновлення страхівки на 1 рік (якщо у контракті це було передбачено). Тепер натомість автоматичне поновлення страхового полісу відмінено і власник авто вже за 5 днів перед закінченням страхвіки повинен укласти зі страховим агенстом новий "базовий” поліс, який є дійсним для всіх типів страхування авто.
 
В такий спосіб закінчилась ера автоматичного продовження. Проте це не останнє ускладнення для автомобілістів, оскільки тепер змінити страхове агенство буде не так просто. Якщо, наприклад, колись власник авто при бажанні змінити страхове агенство повинен був повідомити його за 15 днів перед закінченням строку страхівки, то тепер він зможе це зробити лише після закінчення його терміну. Що це означає? Це означає, що до укладення нового страхового полісу з іншим страховим агенством (термін 3-5 днів) власник авто не зможе ним користуватись, оскільки авто не має страхівки.
 
Єдиною потішною новиною від нововведення залишається можливість скористатись резервним періодом страхового полісу, який по закону надає кожне одне страхове агенство Італії. Тобто залишається в силі страхове покриття RCA на 15 резервних днів після закінчення страхового полісу, однак лише у тому випадку, якщо новий страховий поліс буде укладено з попереднім страховим агенством. При зміні страхового агенства резервне покриття не здіснюється.
 
Переглядів: 535 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018