Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:27

Субота, 17.03.2018, 05:27

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Квітень » 26 » Безпеку громадян під час канонізації гарантуватимуть і волонтери НСЦЗ Італії
10:38
Безпеку громадян під час канонізації гарантуватимуть і волонтери НСЦЗ Італії

Від минулої середи у Римі введено спеціальний план безпеки для місцевих мешканців та численних паломників і туристів, які в ці дні прибудуть до Ватикану на канонізацію Папи Івана Павла ІІ та Папи Івана XXIII. З огляду на це Держдепартамент Цивільного Захисту

Італії розробив екстраординарні заходи з підвищення мобільності та послуг для громадян. Безпеку гарантуватиме Національна Служба Цивільного Захисту Італії в яку входить також і державна поліція. Комунальний Оперативний Центр Національної Служби Цивільного Захисту (-надалі НСЦЗ) Італії розсташовано неподалік Порта Метронія. Всі волонтери Національної Служби Цивільного Захисту Італії знаходяться на постійному зв'язку з Префектурою та Комунальним Оперативним Центром НСЦЗ Італії (по-італійськи С.О.С) через систему мобільного радіозв'язку TETRA.

 Для належного забезпечення безпеки та широкого спектру послуг для громадян, Держдепартамент ЦЗ мобілізував 2.630 волонтерів НСЦЗ. З 25 по 27 квітня вони несуть службу 24 години на добу в дві зміни по 12 годин. Медичну допомогу у випадку необхідності у відповідності з планом дій, Надаватиме Національна Служба Охорони Здоров'я МОЗ Італії та Італійська Служба Порятунку Мальтійського Ордену, яка мобілізувала 450 волонтерів-парамедиків. Волонтери НСЦЗ Італії, окрім надання загальної інформації прочанам та туристам, наглядатимуть за громадським порядком і роздаватимуть бажаючим воду. Загальна кількість пляшечок води, яку Держдепартамент ЦЗ виділив на цей захід, становить 4.000.000 одиниць. 

Переглядів: 246 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018