Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:43

Четвер, 19.04.2018, 15:43

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Січень » 13 » Блаженніший Святослав: "Влада погрожує УГКЦ закриттям її діяльності в Україні"
13:08
Блаженніший Святослав: "Влада погрожує УГКЦ закриттям її діяльності в Україні"

"Влада України через Міністерство культури погрожує Українській Греко-Католицькій Церкві судовими позовами за участь її духовенства у протестах та має намір залишити її легального статусу в Україні" - про це заявив глава УГКЦ Святослав сьогодні на прес-конференції, яку транслює в даний момент Радіо "Свобода". Він розповів, що УГКЦ отримала від Мінкульту лист з попередженням, а фактично, погрозами. "Доволі цікаво, що в цьому листі вперше за всі роки існування незалежної України прозвучало попередження, і можна навіть назвати його погрозою, про те, що релігійні громади УГКЦ в судовому порядку можуть бути позбавлені легального статусу", - розповів Блаженніший. "Ми думали, що час, коли переслідували церкву, уже давно минув", - зазначив він.


За його словами, приводом до звернення Мінкульту стала участь священників у протестах громадян. "Приводом є сам факт, що частина духовенства є серед вірних, які спонтанно вийшли на мирні протести", - розповів Блаженніший Святослав і наголосив: "Ми завжди були, є і будемо з народом, це є серцевина церкви. Ми ніколи не заохочували і не благословляли жодних протиправних дій. Ми завжди виховували правову культуру. Ми завжди закликали виконувати закони України відповідно до Божого закону, а відтак, до соціальної доктрини церкви", - пояснив глава УГКЦ.
 

Він заявив, що церква заохочує вірян бути активними учасниками суспільного процесу. "Вміти відчувати справедливі закони, а відтак, бути активними учасниками суспільного процесу. Церква не є учасником політичного життя, але вона є невід'ємною частиною громадянського суспільства", - пояснив позицію УГКЦ Блаженніший Святослав.


Фото: Twitter Мустафи Найєма
Фото: Twitter Мустафи Найєма
Фото: Twitter Мустафи Найєма
Фото: Twitter Мустафи Найєма
 

Він пояснив владі, що церква несе мир і терпимість, а тому місце проведення мирних акцій є найвідповіднішим для служіння і повчання. "Ми переконані, що молитва за мир разом із тими, хто в мирний спосіб виявляє своє бажання жити у правовій державі, – це є відповідне місце для молитви. Для цього не потрібно якогось окремого дозволу державної влади", – сказав глава УГКЦ.


Переглядів: 234 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018