Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:12

Субота, 21.04.2018, 23:12

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Січень » 16 » Глава УГКЦ: «Сьогодні українець мусить себе запитати: я усвідомлюю себе українцем чи азіатом?»
00:54
Глава УГКЦ: «Сьогодні українець мусить себе запитати: я усвідомлюю себе українцем чи азіатом?»
 
Блаженніший Святослав (Шевчук)
Фото сайту: rozmova.wordpress.com
Коли йдеться про Митний союз, то питання стоїть не тільки про економічну інтеграцію, а про входження України в євроазійський політичний, міжнаціональний і культурний простір. Тому українець мусить себе сьогодні запитати: я усвідомлюю себе українцем чи азіатом? Про це сказав Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) в інтерв’ю газеті «День» від 11 січня, відповідаючи на запитання: «Віктор Янукович дає зрозуміти, що Україна в Митному союзі, очевидно, буде. Цілком, частково чи більш ніж частково. Якщо наша країна таки опиниться в Митному союзі, де ви тоді бачите місце УГКЦ та її вірних?». Глава Церкви у своїй відповіді наголошує, що питання Митного союзу охоплює кілька важливих складових. «Найперше, – каже він, – як відомо, безкоштовний сир буває лишень у пастці. У сучасному світі сподіватися, що хтось нам просто так надаватиме допомогу – ілюзія.

Це стосується співпраці з будь-яким сусідом. Ми, українці, повинні надіятися самі на себе і на Божу поміч, а не на безкоштовну підтримку нашого існування чужим коштом».
 
Також він звертає увагу, що за Митним союзом стоїть авторитарна суспільна модель. «Якщо ми прагнемо відстоювати демократичні цінності в Україні, то треба шукати іншого товариства», – переконує Глава Церкви. Блаженніший Святослав вважає, що питання, які стосуються цивілізаційного вибору, належить широко обговорювати в суспільстві. На сьогодні, каже він, діалогу між владою і суспільством дуже бракує. Колись питання про вступ України до НАТО так широко обговорювалося в суспільстві, що зайшла мова про всенародний референдум. Тему Митного союзу треба ставити на такий же високий щабель.
 
Глава Церкви звертає увагу на те, що «представники влади ніколи не говорили, що євроінтеграційна перспектива перекреслена. Якщо насправді перекреслена, то треба чесно про це сказати суспільству. Коли ж ні, то потрібно бути послідовним».
 
Департамент інформації УГКЦ
 
Від нас, команди ІПП в Італії, вважаємо щераз наголосити на наступному:
 
як і попередньо так і зараз ми наголошуємо на тому, що питання вступу України до Митного Союзу повинне вирішуватись через проведення всенародного референдуму, а не на основі прийняття рішення за пляшкою оковитої декількома "ключовими" особами країни.
 
Перспективи вступу України до Митного союзу?

1. нігілювання демократії
2. суцільна і всебічна підпорядкованість Росії
3. втрата політичного й економічного суверенітету
4. смерть України як держави
5. кінець історії України за існування якої проливали кров і помирали в Сибірі!

Коли нам говорять, що вступивши до Митного союзу Україна забезпечить собі кращі умови ніж в Європі, то це повна підміна понять і це слід зрозуміти кожному!
 
Російський рубель не квотується навіть на світовій біржі, тож зробіть самі висновки про "стабільність" та "кращі умови"...
 
Адміністрація ІПП в Італії
 
Переглядів: 365 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018