Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:31

Субота, 17.03.2018, 05:31

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2011 » Листопад » 8 » Чого добились активістки "ФЕМЕН" у Ватикані?
11:27
Чого добились активістки "ФЕМЕН" у Ватикані?
 
Акція, яка принизила
Україну та українців!
Фото qnm.it
Минулої неділі італійська поліція затримала на вулиці Кончільяціоне, що веде до Ватикану, трьох громадянок України, які є активістками руху "Фемен" та одну громадянку Австралії, яка назвалася їхнім речником та фотографом. Громадянки України мали намір роздітися на площі Святого Петра під час молитви "Ангел Господній", яку Папа Римський молиться щонеділі спільно з тисячами прочан. Про це повідомляє італійська інформ агенція ANSA. Ще одну громадянку України поліція та карабінери затримали вже на самій площі, коли вона почала роздягатися. Їй висунуто звинувачення у порушенні суспільної моралі та складено адміністративний протокол.
 
Таким чином було зупинено брудну провокацію, котра ображає релігійні почуття мільйонів католиків у цілому світі. На італійських форумах активно дискутують про акції "Фемен". Окремі з форумчан, пропонують "захисницям" жіночих прав провести одну таку акцію перед мечеттю в одній з мусульманських країн, іронічно передбачаючи, що це була б їхня остання акція такого плану.
 
Дуже шкода, що "голі українки" знову з'явилися на шпальтах італійських газет. Фемен декларуючи боротьбу з торгівлею жінками, подібною поведінкою дискредитує нашу державу та мільйони українок, створюючи образ "вродливих, але без моральних принципів українських дівчат, котрі легко оголюються". Справді, продовжують справу Віктора Януковича, котрий запрошував нещодавно іноземців до України, "де роздіваються жінки і цвітуть каштани".
Олесь Городецький
Голова Християнського Товариства Українців в Італії
 
 
P.S. Від нас, адміністрації порталу, вважаємо сказати наступне: "Як в Україні так і в цілому світі сьогодні існує безліч правозахисних організацій, які з гідністю та з великою професійністю відстоюють щодня права жінок і це прекрасно. Зарахувати до таких і українську "ФЕМЕН" було б абсолютно недоречно.
 
Акція, яку українські "ФЕМЕНістки" мали бажання провести минулої неділі у Ватикані, можна з певністю кваліфікувати як чисто популістську, а не правозахисну. Вже декілька років "ФЕМЕН" всіляко намагається вийти на світову арену, а тому останнє її шоу є нічим іншим, як намаганням привернути до себе увагу світової спільноти як до організації "правозахисниць" жінок.
 
За словами активісток, "мета акції була спрямована проти прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі", але їх плакати та місце проведення цієї акції аж ніяк не відповідало її меті. Дівчата прекрасно розуміли що її слід провести у Ватикані, а не перед будівлею італійського парламенту, оскільки така акція не набула б ніколи такого світового розголосу. Слід розуміти, що справжня мета "ФЕМЕНісток" полягала у дискредитації України перед іншими країнами світу та ЄС, у зневазі до української честі та гідності українців в цілому. І це активісткам справді вдалось.
 
Проте дівчата не врахували одну важливу річ, що Італія - це не Україна і що за подібні акти чинним законодавством Італії є передбачена кримінальна відповідальність. Саме так, після затримання італійською поліцією та карабінерами проти українки було порушено кримінальну справу за ст. 527 КК Італії ("будь-хто у громадському, або у відкритому для громадськості місці чинить непристойні дії, карається позбавленням волі від 3 місяців до 2 років" - непристойними є дії і об'єкти, які, згідно здорового глузду, ображають суспільну мораль" - ст. 529 КК Італії)".
 
Переглянути фото та прочитати їхню "правду" можна тут .
 
Відео акції та арешту:

Слова української активістки: "Ми (жінки) є вільні!"
 
Спільний інтервент карабінерів та поліції
 
 Che cos'è la "FEMEN"? Per chi non avesse seguito le imprese di queste ragazze terribili, Femen è un movimento di protesta, nato in Ucraina nel 2008 e fondato da un gruppo di donne intorno ai 20 anni, divenuto famoso su scala internazionale per la simpatica pratica di manifestare in topless contro la discriminazione in ogni sua forma, dal turismo sessuale al sessismo. Inizialmente Femen agiva solo in Patria, ma da qualche tempo le loro scorribande hanno allargato il raggio d’azione a tutta Europa.
 
Переглядів: 546 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018