Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:08

Понеділок, 23.04.2018, 13:08

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Жовтень » 12 » Чому варто голосувати і чому варто голосувати за № 17 (партійний список для ЗД)
10:01
Чому варто голосувати і чому варто голосувати за № 17 (партійний список для ЗД)
 
Питання: «Чому Верховна Рада кругла?» Відповідь: «А де ви бачили цирк квадратним?...» На превеликий жаль сьогодні інакшими словами її та її артистів-депутатів охарактеризувати неможливо.
 
За 21 рік "незалежності” України її громадяни як в Україні так і за її межами абсолютно зневірились в українському політикумі, оскільки він завжди був далеким до потреб виборців, глухим на їхні зауваження та пропозиції, нехтував їхнім голосом отриманим на виборах, а тому сьогодні у серцях українців цей політикум не викликає нічого іншого як огиду та сміх.
 
Переважна більшість сьогоднішніх депутатів — це особи минулого без розуміння того що таке політика, заради чого її слід проводити та на кого і на що вона повинна бути спрямована. Це особи прорадянського мислення, які так і не зауважили що світ змінився і що потрібно бути адекватним до його вимог.
 
«Від успіху людини – до успіху країни» - ось реальна формула успіху, яку Україна за 21 рік своєї незалежності так і не пізнала, але яка завжди була для неї та її громадян необхідною, оскільки вона походить з низів і спрямована на верхи у якій громадянин — основа всього!
 
Щоб почати змінювати закістліву сучасну політичну касту — необхідно було щоб до неї ввійшли абсолютно чисті, без кримінального майбутнього особи далекі від політики і з європейським цінностями. Саме такою політичною силою на політарені України постала політична альтернатива: Український Демократичний Альянс за Реформи Віталія Кличка - «УДАР».
 
Ми переконані, що на сьогоднішній день всі здорово мислячі громадяни України є обурені бюрократією та корупцією, необумовленим ростом цін, низькою якістю продуктів (з чого і часті отруєння), продажністю політиків, безкарністю "правоохоронців”, і все це тому, що це міліція (народне військо) а не поліція (захисники права), яка стоїть лише на стороні закону, а не можновладців, що в Україні існує повне безправ'я, а юстиція — це лиш мрія та безкінченною втечею інелектуалів за кордон. Тому багато хто нарікає на цей бардак і навіть переконаний що в Україні він ніколи не припиниться, але ніхто себе не хоче запитати: "а що я зробив, щоб Україна змінилась на краще?”
 
А. Герцен у певний період сказав одну чудову фразу: «однією з особливостей нашого часу є те, що ми все знаємо і нічого не робимо…». Чому? Бо сучасній владі аж ніяк не на руку єдність народу і робить все для того, щоб у нього не зроджувалась навіть крихітка волі щоб почати щось змінювати. Всі мріють, що прийде хтось інший і зробить щось за них. Всі дивляться один на одного в очікуванні, що хтось з них щось зробить, що потрібне для всіх, але ніхто нічого окремо робити не хоче. Всі знають, що треба щось змінювати, а замість цього голосують проти всіх! Отже візьмімо в руки ситуацію і починаймо зміни прийшовши на вибори. Ось де є та цеглина, яка неодмінно стане наріжним каменем ЗМІН! ОСЬ ЧОМУ ВАРТО ГОЛОСУВАТИ, БО ЦЕ Є НАШЕ ПРАВО — ЗАЗНЕЧЕНЕ ЗАКОНОМ ТОЖ КОРИСТУЙМОСЯ НИМ!
 
Чому варто голосувати за № 17?
 
- Тому що "УДАР” - це незаплямована, порядна, без кримінального "майбутнього” політична альтернатива сучасному політикуму, преамбула реальних змін в країні, впровадження нових європейських та світових стандартів, яких Україна і ми українці чекаємо вже 21 рік!!! За "УДАР” голосують ті, хто втомився від політиків!!!
 
- Тому що "УДАР” - це рух патріотів України, спільнота однодумців України, якій небайдуже майбутнє України, яка реально прагне змінити її до кращого і що найголовніше — не словом, а ділом і має сформовану команду професіоналів та чітко вироблену стратегію.
 
- Тому що "УДАР” - це майдан відкритий до нових ідей, для зміни сучасного безладу, пошуку найефективніших рішень та здійснення активної діяльності по вдосконаленню всіх аспектів життя нашої країни та її громадян, це сила, яка щодня боротиметься за якість життя громадян, розвиток, процвітання та піднесення іміджу України на світовій арені.
 
- Тому що "УДАР” має політичну волю, а отже це означає, що здатний змінювати.
 
- Тому що Віталій Кличко — лідер "УДАРу” - це вчений-педагог, політик, громадський діяч, Герой України, меценат, член громадської ради журналу «ЄвроАтлантика», представник програми ЮНЕСКО «Освіта для дітей у злиднях», український боксер світового значення з яким рахується, якого поважає і знає весь світ. Він інтелектуал, а отже бачить і розуміє життя свідомо.
 
Українці в Італії за «УДАР»
 
Нещодавно в соцмережі ВКонтакті було створено групу прихильників "УДАРу”. Дана спільнота - це група однодумців в Італії, які підтримують і поділяють позиції Українського Демократичного Альянсу за Реформи. Її адреса: http://vk.com/udarinitaly. Ласкаво просимо до нас...
 
Прийшов час разом змінювати життя в Україні, не розмовами, а ділами. Тому не будь байдужим і прийди на вибори заради ЗМІН, заради РЕФОРМ. НАСТАВ ЧАС УДАРУ по злиднях, мафії, безправ'ю! Разом ми сила! Ми зможемо! :)
Команда ІПП в Італії
 
 
Переглядів: 400 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018