Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!










Вівторок, 23.10.2018, 20:00









Вівторок, 23.10.2018, 20:00

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2015 » Червень » 12 » Чи зацікавлена влада України у сфері захисту навколишнього середовища?
13:30
Чи зацікавлена влада України у сфері захисту навколишнього середовища?

1 липня 2015 року в Україні завершується мораторій на перевірки бізнесу контролюючими органами на предмет порушень екологічної і зоозахисної сфери, який був запроваджений Верховною Радою України у місяці січні цього року. За шість місяців зоозахисні асоціації України всіляко намагаються припинити беззаконня в екологічній та зоозахисній сфері, проте їх голос залишається непочутим владою, а їх діяльність і надалі залишається обмеженою з огляду на прогалину в законодавстві. В Україні і сьогодні неіснує закону, який би уповноважував членів спеціалізованих волонтерських асоціацій цієї сфери здійснювати таку діяльність, а отже запобігати скоєнню різного роду злочинів у цій сфері, порушувати кримінальні справи проти злочинців та передавати їх до компетентних органів правопорядку. Зрозуміло, що якщо в цій сфері не здійснюється відповідна діяльність, порушення існуватимуть і надалі. 

На світлині волонтери Еко-Зоологічної Гвардії Міжнародної Організації Захисту Тварин в Італії.

Світлина сайту: iduepunti.it

На відміну від України, в країнах ЄС така діяльність здійснюється вже десятками років. Натомість в Україні занепокоєння активістів викликане можливістю продовження Верховною Радою України мораторію на перевірки підприємств, установ й організацій з 1 липня поточного року. Варто знати, що через заборону на проведення перевірок Державною екологічною інспекцією, Державною санітарно-епідеміологічною службою, ДСНС та іншими, зростає кількість порушень у сфері екології. Серед наслідків таких порушень в кінці квітня цього року, сталась пожежа під Чорнобилем, а також отруєння людей водопровідною водою в районі Бортницького мікрорайону, що сталося в січні цього року. Окрім цього, численні факти неналежного поводження з тваринами, про які заявляють природоохоронці України, теж залишаються без уваги державних органів.

Слід розуміти, що законодавча прогалина в даній сфері, а також намагання влади перешкодити спеціалізованим еко-зоологічним асоціаціям здійснювати свою діяльність - це не лише злочин проти навколишнього середовища, але й проти нації, оскільки свідома та послідовна позиція влади дає підстави вважати її ймовірну причетність до цих злочинів, а також і про її небажання сприяти участі громадян у процесі державотворення. Свідченням цього є численні звернення, які були спрямовані екологами і зоозахисниками України до уряду країни, які однак, і сьогодні залишаються без відповіді. Влада цілеспрямовано концентрує увагу громадян на АТО, щоб відволікти їх увагу від суттєвих речей.

В Україні існує Державна Екологічна Інспекція, але навіть і вона не має права проводити перевірки. Постає питання: навіщо Україні така служба, адже її утримання здійснюється за рахунок сплати податків працівниками?!

Доносимо до уваги суспільства, що 28 грудня 2014 року Верховна Рада України ухвалила Закон України №76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України». Закон ввів заборону на перевірки підприємств, установ й організацій всіма контролюючими органами, крім Державної фіскальної служби та Державної фінансової інспекції, з січня по липень 2015 року. У зв'язку з бездіяльністю уряду, природоохоронці й зоозахисники України 8 червня 2015 року звернулися до Ради Європи зі скаргою на факти порушення екологічних прав людини і прав тварин. Тому залишається сподіватись, що залучення міжнародної інституції допоможе розв‘язати проблему в Україні.

Детальніше про те, як працюють волонтерські асоціації еко-зоологічної сфери, читайте тут: http://italawguide.at.ua/news/zvirjata_v_italiji_teper_e_shche_bilsh_zakhyshhenymy/2013-10-15-667

 

Переглядів: 768 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018