Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:21

Четвер, 22.03.2018, 22:21

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Квітень » 1 » ЦВК для діаспори запровадила «Особистий кабінет виборця»
22:20
ЦВК для діаспори запровадила «Особистий кабінет виборця»

ЦВК для діаспори запровадила «Особистий кабінет виборця» Центральної виборча комісія на своєму сайті відкрила спеціальний сервіс для українців, які перебувають за кордоном. На цьому інтернет-сервісі українці можуть перевірити свої дані перед голосування на виборах президента 25 травня. Про це повідомив директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс, повідомляє прес-служба українського МЗС.

У повідомленні зазначається, що реалізація права голосу під час виборів президента для громадян України, які проживають або перебувають у день проведення виборів за межами України, забезпечується шляхом їх включення в список виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці.

«У зв'язку з необхідністю забезпечення реалізації громадянами України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном своїх виборчих прав, повідомляємо, що для зручності виборців на офіційному веб-сайті ЦВК, державний реєстр виборців, уведений сервіс – «Особистий кабінет виборця», – зазначено у повідомленні.

Джерело: 

ZAXID.NET

P.S. УВАГА! КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ЗА КОРДОНОМ


Сьогодні постановка на тимчасовий консульський облік громадянина України не є обов’язковою. «Прийняття на консульський облік здійснюється на добровільній основі» (Ст. 1.7. наказу МЗС України від 17.11.2011 № 337). Даний наказ було видано спеціально для того, щоб унеможливити право громадян України, які перебувають за кордоном, на виявлення своєї волі - права на голосування та прийняття активної участі у державотворенні.

Перебування на консульському обліку на момент виборчого процесу для громадянина України, який тимчасово чи постійно перебуває за кордоном, означає:

 
- автоматично бути внесеним у Державний реєстр виборців по закордонному виборчому окрузі;
 
- відповідно мати гарантію на забезпечення виборчого права;

- виключить можливість маніпуляції виборчим голосом на виборчій дільниці за місцем реєстрації (прописки) в Україні.
 
Є дві можливості:
 
1. Стати на консульський облік, який полягає в реєстрації в закордонній дипломатичній установі громадянина України шляхом внесення до облікової картки та електронного реєстру громадян України і поставлення відповідної відмітки (штампу) у паспорт громадянина України (до 2 травня). При собі слід мати: закордонний паспорт та його копію, пермессо ді соджіорно та його копію, фотокартка 3,5 на 4,5 см.
 
2. Написати заяву на включення у Державний реєстр виборців (до 21 травня включно). Реєстрація на консульський облік та прийняття заяв здійснюється у: Консульському відділі Посольства України в Італійській Республіці м. Рим, Генеральному консульстві України в Мілані та у Генеральному консульстві України в Неаполі. Адреси дипустанов в Італії можна знайти також на офіційному сайті Посольства України в Італії: http://italy.mfa.gov.ua. При собі слід мати: закордонний паспорт та його копію.
Переглядів: 313 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018