Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:26

Четвер, 19.04.2018, 15:26

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Березень » 25 » ЦВК: Українців, які проживають за межами країни, можуть позбавити права голосу
20:52
ЦВК: Українців, які проживають за межами країни, можуть позбавити права голосу
 
Фото сайту: news.dt.ua
У випадку, якщо Конституційний Суд України визнає неконституційними положення Закону про вибори народних депутатів, де йдеться про механізм включення закордонних виборців у мажоритарні округи Києва, то громадян України, які проживають за межами України Конституційний суд може позбавити права голосу на мажоритарній складовій виборів! Таку думку висловив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера. Магера повідомив, що подання надійшло до КС, але досі ще немає постанови про відкриття конституційного провадження.
 
«Якщо не помиляюся, КС має, щонайменше, місяць для розгляду подання після відкриття провадження. Окрім того, рішення суду набирає чинності з дня прийняття і не може поширюватися на наслідки, які мали місце до прийняття рішення. Це дуже важливий аргумент», — сказав він.

«Окрім цього, мені б дуже хотілося подивитися на рішення Конституційного суду, яким буде сказано, що 24 стаття Основного Закону не повинна застосовуватися і що конституційні права громадян України, зокрема, право голосу, не є рівними і залежать від місця проживання», — додав Магера.
 
Чиновник не виключає, що КС може позбавити права голосу закордонних українців, і в цьому випадку громадяни будуть мати нерівні конституційні права, незважаючи на те, що Конституція чітко вказує, що громадяни України мають рівні права, незалежно від багатьох ознак, у тому числі і місця проживання.

Нагадаємо, 29 лютого до Конституційного Суду надійшло подання від 59 народних депутатів щодо конституційності положення закону про вибори до Верховної Ради, що стосується створення закордонних виборчих дільниць.
 
Нагадуємо, що ідею позбавлення права голосу громадян України за кордоном широко підтримують провладні, а не опозиційні політичні сили України, тож не виключено, що таку "геніальність" вони пробиватимуть саме КСУ.

Парламентські вибори повинні відбутися у жовтні 2012 року. Згідно з прийнятим 17 листопада 2011 року законом, вибори пройдуть за змішаною пропорційно-мажоритарною системою. Законом підвищено прохідний бар'єр для партій до 5% і заборонено участь блоків партій.
 
Джерело: ZN
 
Переглядів: 408 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018