Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:19

Понеділок, 23.04.2018, 13:19

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Липень » 1 » «Дієвий» Декрет та його 10 головних пунктів
18:32
«Дієвий» Декрет та його 10 головних пунктів

Normativa, la Gazzetta Ufficiale on line diventa gratuita

Фото з сайту
Gazzetta Ufficiale

Минулого тижня уряд Італії видав два надзвичайно важливі Декрети: «Дієвий» Декрет та Декрет-Закон про Працю, які є показниками реальних заходів уряду Енріка Летти щодо протидії складній економічній ситуації, що триває в країні вже протягом 6 років. Податки, сім'ї, підприємства, спрощення бюрократії - ось з чого розпочалась економічна політика нового політичного уряду Енріка Летти. Розглянемо все детально. Decreto del Fare (так званий «дієвий» декрет) – це перший конкретний захід уряду Італії, який у складі 80 статей вмістив у собі найбільш актуальні і пріоритетні проблематики країни та здійснив конкретні практичні заходи, щоб вийти з затяжної економічної кризи.


З 80 статей цього Декрету ми вибрали лише десять, які на нашу думку є основними і найбільш актуальними на сьогоднішній день для громадян.

Заборона на опис майна за борг перед банком. Це стосується лиш першої домівки (квартири або будинку), яку сім'я взяла на виплату і через втрату роботи з причин економічної кризи не спроможна більше виплачувати банку наперед домовлені з банком грошові внески. Проте це лиш у тому випадку, якщо мова йде про борг, що не перевищує 120 000 євро. Вийняток становлять лише вілли, оскільки їх ціна, параметри та характеристики, а також стандарти житлобудівництва відповідають класу "розкішний". В такому випадку власнику або власникам такої домівки опису майна просто не оминути. Отже цим заходом уряд Енріка Летти захистив звичайні верстви населення (серед яких і малі підприємці), які через втрату роботи ризикували залишитись просто неба без даху над головою і часто з малими дітьми.

Equitalia та її нові повноваження

Equitalia тепер буде менш агресивною. Equitalia - це державний орган (компанія), на який покладено завдання збору податків і внесків, які громадяни Італії та іноземні громадяни повинні сплачувати за Законом державі. Декретом передбачається, що громадяни та підприємці, які не взмозі сплачувати наперед домовлені з банком грошові внески, зможуть сплачувати заборговану суму в розстрочку поділивши її на 120 етапів та без сплати додаткових процентів, які виросли за пропущений період. Окрім цього дозволено пропустити 8 етапів грошових внесків (рат).

Електроенергія - більш дешева!

Декретом держава зрізала на 550 мільйонів євро вартість електроенергії для населення та підприємств на користь споживачів. Різницю вартості покладено на компанії, які працюють в галузі відновлюваної енергії (тобто електровітряки, сонячні батареї) податковий дохід яких є вищим за 40 000 євро та дохід яких становить близько 200 000 євро. Окрім цього цим Декретом уряд зрізав субсидії категорії Cip6 прив'язавши їх не до ціни на нафту, а до ціни на природній газ, вартість якого є нижчою і який останнім часом перебуває у тенденції спаду.

Сприятливі ставки кредитів для малого бізнесу

Банки та Ощадбанки а також приватні кредитори (фінансова спілка Міністерства Економіки Італії та Банківських Фондацій Італії) зможуть тепер укладати угоди з підприємствами надаючи їм позики розміром аж до 5 млрд. євро з низькими відсотками кредитів (максимум 11%) на купівлю обладнання, станків, приладів та апаратури для продуктивного використання. Фінансування будуть здійснюватись до 2016 року, з максимальною тривалістю 5 років до максимальної вартості у розмірі 2 млн. євро для кожної фірми, компанії чи підприємства. Для покриття різниці ставок між ринковою ціною і тією, яка примінюється для малих і середніх підприємств в Італії, держава виділила майже 400 мільйонів євро.

Допомога будівельникам та інфраструктурі

Виділено 3 млрд. євро на об'єкти громадського інтересу такі як метрополітен м. Мілану, м. Риму та м. Неаполю, які за розрахунками уряду, нададуть можливість створення 30 000 нових робочих місць. Гроші були знайдено за рахунок призупинення фінансування інших важливих об'єктів, таких як високошвидкісне залізничне сполучення Турин (Італія) – Ліон (Франція) та моста через Мессинську протоку (сполучення острова Сицилія з рештою території Італії).

Але і це ще не все: документ регулярних внесків (знаний підприємцям як Documento di regolarità contributiva тобто Durch) розтягнуто тепер на шість місяців. В такий спосіб будівельні компанії тепер зможуть компенсувати податкові борги, адже їх тепер покладено на плечі місцевих органів державного управління. Нагадуємо, що саме місцеві органи державного управління стали причиною затримок щодо відшкодування підприємцям ПДВ та інших фінансових їм належностей.

Допомога мореплавству

Підтримку уряду отримали також і працівники морського сектору. Відмінено податок на човни, (володіння човна вважається розкішшю), який було введено попереднім технічним урядом сенатора Маріо Монті. Мета – відродження мережі риболовства. Знижено податок на човни до 20 метрів. Натомість анульовано податок на човни розміром до 14 метрів. Від 14 до 17 метрів вартість зменшується від 1740 до 870 євро а від 17,01 до 20 від 2600 до 1300 євро.

Інновації та наукові дослідження

Створено спеціальний фонд для "великих інноваційних проектів та наукових досліджень". На нього у 2013 році уряд виділив 50 млн. євро і ще 50 млн. євро виділить у 2014 році.

Цифрова Італія

За розвитком національного Агенства з питань цифродиджитальності Італії буде тепер стежити безпосередньо Рада Міністрів Італії. Уряд вже розпочав залучення іноземних інвестицій у цю сферу. Відповідальним за проект уряд призначив комісара Франческо Кайо, який повинен прискорити впровадження цифрового порядку денного Італії. Для цього вже спрощено лібералізацію ринку у сфері сполучень Wi-Fi системи і звичайні громадяни тепер можуть звертатись про отримання абонентської сертифікованої електронної пошти для зв'язку з органами державної влади. Нагадуємо, що сертифікована електронна пошта має рівнозначну силу заказного листа. Україні в цьому плані ще слід попрацювати довший час. В Італії сертифікованою електронною поштою вже 2 роки користуються підприємці, та всі державні установи.

Бонус для здібних студентів

Ці бонуси називаються «Borse per la mobilità» тобто «Сумки для мобільності» і мають вільну кредитну лінію розміром у 19 млн. євро. Їх надаватиметься лише здібним студентам за заслуги, (а не по рекомендації як це діє в Україні), які вступлять на навчання до ВНЗ у 2013-2014 навчальному році а також для тих, хто вчиться на аспірантурі (мастер) у державних чи приватних університетах (крім телематичних ВНЗ, тобто університети он-лайн) за межами свого регіону. Цей фонд буде розподілено між регіонами, які надаватимуть ці кошти супер студентам.


Переглядів: 473 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018