Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Середа, 21.02.2018, 23:49

Середа, 21.02.2018, 23:49

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Червень » 7 » Для українців за кордоном готують систему дистанційного голосування
08:47
Для українців за кордоном готують систему дистанційного голосування

 

Міністерство закордонних справ розробляє систему дистанційного голосування для українців за кордоном. Про це на нараді у Кабміні повідомив директор консульського департаменту МЗС Андрій Сибіга, передає кореспондент VIDIA.

«МЗС однозначно виступає за максимальне спрощення процедур голосування наших співвітчизників за кордоном, яке на нашу думку, має полягати у запровадженні дистанційного голосування, – зазначив Сибіга. – Зараз ми в швидкому темпі вивчаємо досвід наших закордонних партнерів. Найближчим часом внесемо відповідні пропозиції змін до законодавства в контексті впровадження дистанційного голосування: поштою чи електронного».

Фото: Julian Hayda

Фото: Julian Hayda

Він додав, що відомство також планує вдосконалити систему голосування для українців у діаспорі у питаннях формування попередніх списків, надсилання іменних запрошень, врахування різниці у часі.

«Впевнені, що це матиме суттєвий вплив і дозволить українцям, що проживають  за кордоном, повніше реалізувати своє конституційне право – проголосувати», – зауважив директор  консульського департаменту МЗС.

Андрій Сибіга

Андрій Сибіга

Андрій Сибіга також звернув увагу на те, що створення додаткових дільниць, щодо яких було багато звернень напередодні останніх виборів, не є вирішенням проблем із голосуванням. Позаяк тягне за собою питання як поставки документації та залучення необхідної кількості людей для обслуговування новостворених дільниць.

«Все це буде лягати на консулів, яких ми не маємо в необхідній кількості, аби вчасно все забезпечити. Тому вихід – це дистанційне голосування», – запевнив Андрій Сибіга.

Нагадаємо, президентські вибори 25 травня за кордоном відбулись без надзвичайних ситуацій, але у чергах.

Переглядів: 354 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018