Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 18.03.2018, 10:25

Неділя, 18.03.2018, 10:25

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Березень » 22 » До осінніх виборів влада готує українцям за кордоном нові перешкоди
20:59
До осінніх виборів влада готує українцям за кордоном нові перешкоди
 
Фото сайту: regionews.com.ua
Для українських емігрантів не створені належні умови для участі в парламентських виборах, - заявляють представники організацій у справах мігрантів. Мовляв, новий закон "Про вибори народних депутатів" не вирішив проблем з реєстрацією для участі у голосуванні. Натомість обмежив кількість виборчих дільниць, повідомляє 24 телеканал. "Стаття 22 закону чітко прив’язує відкриття нових дільниць до закордонних диппредставництв України. І власне, це формулювання навіть позбавляє можливості відкрити на базі почесного консульства додаткової дільниці. Щоб вписатися до реєстру, треба особисто звернутися до консульської установи”, - каже голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький.
 
"Якщо людина живе 100 кілометрів від консульства, вона повинна витратити - один раз приїхати-стати на консульський облік, і другий раз проголосувати. Ми підраховували, що у віддалених районах людині прийдеться затратити 200 євро для того, щоб проголосувати”, - каже голова спілки українців в Португалії Павло Садоха.
 
Натомість, автори закону (ПР) переконують, всі умови для мігрантів створені, охочі - проголосують. Аби підвищити відсоток явки виборців, представники українських асоціацій за кордоном пропонують внести зміни до закону. А саме, дозволити брати участь у голосуванні без попередньої реєстрації у консульстві, а лише за наявності паспорта громадянина України. Щож, поживемо - побачимо чи дослухається до нас до нас влада, яка колись декларувала: "почуємо кожного"... Проте залишається загадкою "кожного хто за неї чи проти неї"?...
 
 
 
Переглядів: 387 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018