Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 22.02.2019, 11:15

П`ятниця, 22.02.2019, 11:15

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2016 » Червень » 18 » Допомагаємо разом: «Люди допомагають людям»!
08:43
Допомагаємо разом: «Люди допомагають людям»!

Благодійна платформа прямої адресної допомоги «Люди допомагають людям» закликає допомогти. У всі часи нашої історії, світова українська громада ніколи не стояла осторонь у вирішенні проблем та випробувань, що випали на долю українського народу. Українці за кордоном разом з нами переживають сумні події та біль втрат. Саме ви були першими, хто під час Революції Гідності вийшов на головні майдани своїх столиць і міст аби підтримати прагнення українського народу змінити своє життя, а пізніше, завдяки цим діям парламенти і президенти світових країн підтримали цивілізаційний вибір України. З початком російської агресії, українці закордоном підтримали наших військових та добровольців, надіславши їм необхідні речі та медикаменти, а також іншу необхідну допомогу, в тім ліку і організували курси реабілітаційного лікування. За це наш проект «Люди допомагають людям» висловлює щиру подяку всім вам, тим, хто не залишався осторонь, організовувався, допомагав і продовжує допомагати українцям.

На жаль, з часу початку Революції Гідності і проведення АТО, в Україні збільшилась кількість родин, які внаслідок цих подій залишились без батька, чоловіка. Всі вони втратили годувальника та можливість жити повноцінним життям. Саме тому, ми бачимо нашим завданням забезпечити їм гідну та справедливу допомогу до того моменту, коли держава зможе підтримувати такі родини самостійно. В першу чергу це стосується багатодітних родин, де дружини загиблих воїнів АТО самі виховують дітей. В Україні близько 1500 дітей втратили батьків через війну на Донбасі.

З цією метою і була створена платформа «Люди допомагають людям», де 179 діточок вже отримують регулярну допомогу. Серед засновників платформи – державний діяч та благодійник Ольга Богомолець, НГО Громадянський Інформаційний Простір, Райфайзен Аваль банк, Айті Солюшенс, Адвокатське об’єднання Парітет.

Зайшовши на сайт проекту https://lpl.com.ua у Вас є можливість обрати родину, якій Ви бажаєте допомогти та напряму перевести кошти на її рахунок з будь якої точки світу за допомогою найпопулярніших платіжних систем.

«Люди допомагають людям» – це єдина відкрита платформа прямої адресної допомоги сім’ям, коли кожна копійка в онлайн режимі спрямовується напряму постраждалій родині. Кожен може відслідкувати свою допомогу.

Допомагати завжди просто і потрібно, бо лише так ми можемо бути єдині та захистити своє право на життя. Допоможи родинам, які захистили твою країнуhttps://lpl.com.ua/ua/wanttohelp/category/1


Джерело: http://leleky.org/dopomagayemo-razom-auitiamo-insieme

Переглядів: 1942 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2019