Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:15

Вівторок, 20.03.2018, 07:15

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Жовтень » 24 » Дострокові вибори до Верховної Ради України на території Італії
09:25
Дострокові вибори до Верховної Ради України на території Італії

26 жовтня 2014 року з 8.00 до 20.00 за місцевим часом відбудуться чергові вибори у Верховну Раду України. В Італії проголосувати можна буде в Римі, Мілані та Неаполі

Право голосу та його реалізація

Вибори депутатів є загальними. Право голосу на виборах депутатів мають громадяни України, яким на день голосування виповнилося вісімнадцять років. Громадяни України, які мають право голосу, є виборцями. Документом, який підтверджує особу та громадянство України на виборах депутатів для виборців, які перебувають  за межами України, є: паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт.

Кожний виборець голосує на виборах народних депутатів особисто. Голосування за інших осіб, а також передача виборцем права голосу будь-якій іншій особі забороняються.

Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці.

Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадянин України за кордоном може:
 

- подати до закордонної дипломатичної установи України заяву про зміну виборчої адреси
- безпосередньо під час виборчого процесу подати до дільничної виборчої комісії відповідної закордонної виборчої дільниці заяву щодо неточностей у попередньому списку виборців не пізніш як за п’ять днів до дня виборів – до 20 жовтня включно.


Увага! Для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця». В «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

Отримати додаткову інформацію з питань виборчого процесу у межах закордонної виборчої дільниці можливо за номером телефону:
 

- у Римі:   320 300 3007
-в Мілані: 348 72 54 038.
-в Неаполі: 339 2111 333 або 366 35 11 452

Джерело: http://www.gazetaukrainska.com

 

Переглядів: 382 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018