Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:03

Субота, 21.04.2018, 23:03

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Грудень » 24 » Енріко Летта: «Не підписавши Угоди з ЄС, Київ допустився історичної помилки»
10:51
Енріко Летта: «Не підписавши Угоди з ЄС, Київ допустився історичної помилки»


Прем`єр-міністр Італії Енріко Летта
Фото: uapress.info
Як заявив прем`єр-міністр Італії Енріко Летта на прес-конференції у Вільнюсі за підсумками саміту «Східного партнерства»: «Відмова Києва підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом на саміті у Вільнюсі може стати історичною помилкою для України, проте ЄС зобов`язаний надати Києву свободу вибору і знайти баланс у відносинах з Росією».
 
Тому Італія має на меті  активізувати роботу в напрямку зближення Києва і ЄС під час свого голосування в Євросоюзі в другій половині 2014 року. Він також додав: ”Ми були досить близькі, створили усі відповідні умови для того щоб підписати Угоди про асоціацію України з ЄС, але потім виникла пауза, яка багато що змінила. Я особисто  зустрічався з Президентом України Віктором Януковичем і сказав йому, що двері для України в ЄС залишаються відкритими, і відмова підписати угоду про асоціацію з ЄС після всієї підготовки була історичною помилкою”.

За його словами, Україна і Європа мають дуже багато спільного, тому Італія має намір активізувати роботу у напрямі зближення Києва і ЄС під час свого головування в Євросоюзі в другій половині 2014 року. Водночас італійський прем`єр назвав позитивним фактом парафування угод про асоціацію між ЄС і Грузією і Молдовою.

Летта додав: ”Очевидно, що ми маємо уникати того, щоб такі країни, як Україна, були змушені робити альтернативний вибір, розриваючи відносини з іншим партнером”.

Як відомо, Україна і ЄС завершили переговори про Угоду про асоціацію в грудні 2011 року, а 30 березня 2012 року – парафували її. 10 грудня 2012 року Рада закордонних справ ЄС схвалила рішення про можливість підписання Угоди про асоціацію з Україною на Вільнюському саміті «Східного партнерства» в листопаді 2013 року.

Нагадаємо, 21 листопада 2013 року Кабмін України прийняв рішення про призупинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

29 листопада у Вільнюсі пройшов саміт «Східного партнерства». Під час саміту відбулася церемонія парафування угод про асоціацію між ЄС і країнами «Східного партнерства», зокрема, Грузією і Молдовою. Також під час саміту ”Східного партнерства” Азербайджан і ЄС підписали угоду про лібералізацію візового режиму. Угода  з Україною не підписалася.

http://uapress.info/


Переглядів: 214 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018