Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:35

Субота, 17.03.2018, 05:35

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Червень » 27 » ЄС створить спецорган з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги
22:23
ЄС створить спецорган з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги
 
Фото сайту: progetto-opera.eu
Вчора Європарламент прийняв рішення про посилення реагування на стихійні лиха в ЄС через створення єдиного координаційного центру з питань цивільного захисту населення та гуманітарної допомоги. Цей проект являє собою надзвичайно важливий крок ЄС на шляху до більш швидкого та ефективного реагування у разі стихійних лих на своїй території. Європейська система цивільного захисту функціонуватиме на зразок італійської системи цивільного захисту, яку ЄС визнав найуспішнішою і найдосконалішою. Тому вже на протязі наступного місяця ЄС створить єдиний оперативний центр, який діятиме 24 години на добу, 7 днів на тиждень і який фактично відповідатиме за координацію дій по цілому Євросоюзі
 
За останні тридцять років число стихійних лих в світі зросло у п'ять разів. Після землетрусу в Гаїті, ядерної катастрофи в Японії та останніх затяжних поштовхів землетрусу, які тривають на півночі Італії від 20 травня цього року в ЄС збагнули, що масштаби катастрофи можуть бути непередбачуваними, а тому до таких подій повинні бути максимально підготованими як громадяни так і інституції.
 
У ситуаціях, коли швидкість і якість наданої допомоги має вирішальне значення для порятунку життя громадян, існування єдиного спеціального координаційного органу з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги, який гарантуватиме оптимальне використання всіх ресурсів сьогодні є вкрай необхідним. Для цього ЄС потрібен значний стрибок у якості: це спрощена і менш бюрократична заангажованість національних інституцій всіх країн-членів ЄС, усунення дублювання повноважень і паралелізму в роботі та оптимізації економічних ресурсів.

Європейці очікують від Європи більш рішучих кроків у цьому напрямку. Особливо це стосується тих верств населення, які стали жертвами стихійних лих і відповідно потребують негайної високопрофесійної допомоги. З огляду на це ЄС вирішив проводити тепер активну політику і діяльність щодо запобігань небезпеки та швидкого реагування у разі стихійних лих, оскільки мова йде не лише про надзвичйно великі економічні затрати державою, а насамперед з огляду на евентуальні людські жертви. За останні 20 років лише в Європі, жертвами цих явищ стали 90.000 осіб, 29 мільйонів осіб постраждали, а економічний збиток ЄС на сьогоднішній день становить 211 млрд євро.

«У відповідності до прийнятого вчора Європарламентом рішення, тепер кожна одна країна-член ЄС у разі необхідності надаватиме іншій потерпілій країні-члену ЄС свою допомогу. За основу діяльності взято принцип діяльності італійської системи цивільного захисту: превентивне ознайомлення зі ситуацією і планування необхідних дій з залученням відповідної техніки та персоналу.

 
Поточним обміном інформацією та плануванням реагування на надзвичайні ситуації буде займатись Європейська Координнаційна Рада з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги» - заявив віце-президент єврокомісії Антоніо Таяні.

«Гуманітарна допомога та цивільний захист повинні бути посилені і повинні мати відповідні підходи у відповідності до потреб. Необхідно також закласти у бюджет ЄС нові кошти для підтримки дій спрямованих на запобігання лих та для більш оперативного реагування на них» - євродепутат Мішель Стріффлер постійний доповідач Європейського парламенту з питань гуманітарної допомоги і додав «я щиро вітаю той факт, що єврокомісія у своєму недавньому комунікаті щодо фінансової ситуації на 2014-2020 передбачила додаткові кошти, які було внесено в бюджет розміром у 455 мільйонів євро саме для захисту цивільного населення».

Особливу увагу в цій доповіді приділено політиці прогнозування стихійних лих, адже нові технології ЄС дозволяють сьогодні контролювати і, в деяких випадках, передбачити, де і як можна запобігти небезпеці. Використання супутникової інформації допомагає спрямовувати всі необхідні ресурси навіть у разі таких подій як виникнення лісових пожеж чи повеней.
 
Переглядів: 514 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018