Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 22.02.2019, 11:06

П`ятниця, 22.02.2019, 11:06

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2017 » Квітень » 14 » ЄС змінив правила ідентифікації та прикордонного оформлення
10:44
ЄС змінив правила ідентифікації та прикордонного оформлення

З 7 квітня 2017 року, на зовнішніх кордонах Європейського Союзу почали діяти нові правила ідентифікації та прикордонного оформлення, з використанням відповідних баз даних, проте нововведення не торкнуться безпосередньо громадян України. Про це повідомляє прес-служба Державної Прикордонної Служби України. «Ці нововведення набули чинності на підставі Розпорядження Європейського парламенту та Ради ЄС 2017/458 від 15 березня 2017 року і не стосуються безпосередньо громадян України», - наголошується в повідомленні. Зокрема, йдеться про те, що зараз громадяни країн ЄС на підставі законодавства Євросоюзу користуються правом вільного пересування, здійснюваного на основі мінімального прикордонного оформлення.

Після набуття чинності вищезгаданого розпорядження, ці особи при в'їзді та виїзді з території країн-членів ЄС, будуть систематично проходити контроль на зовнішніх кордонах з подальшим внесенням інформації до бази даних, що не робилося до моменту ухвалення розпорядження.

Сили правопорядку ЄС зазначають, що завдання, які входять до їхніх обов'язків, не впливають на прикордонний рух у пунктах пропуску на кордоні з Україною.

Відзначимо, раніше Європейське агентство прикордонної служби берегової охорони ухвалило рішення про створення прикордонної групи швидкого реагування для захисту кордонів ЄС, загальною чисельністю 1500 осіб (Frontex).

Переглядів: 323 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2019