Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 18.03.2018, 10:22

Неділя, 18.03.2018, 10:22

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Березень » 27 » Eurogendfor — нова європейська жандармерія з необмеженими повноваженнями
10:41
Eurogendfor — нова європейська жандармерія з необмеженими повноваженнями
 
Фото сайту: eurogendfor.eu
Від дня коли в ЄС офіційно з'явилась нова європейська поліція вже минуло 3 роки, але про це майже ніхто не знає. Нею є European Gendarmerie Force (EGF). Це новий мультинаціональний орган правопорядку з військовим статутом та необмеженими повноваженнями. Його постійний генеральний штаб розсташований у м. Віченца (Регіон Вèнето - Італія). У м. Віченці знаходиться також спецсекретна база Сamp Ederle військових збройних сил США.
 
Як про EGF так і мабуть про Трактат Velsen з українців мало хто знає. Тим не менш, саме в цьому невеликому голландському місті було підписано цей документ, який став важливою частиною в мозаїці нового європейського порядку і миру.
 
Вищезгаданий Трактат Velsen Eurogendfor було підписано 18 жовтня 2007 року 5-ма європейськими країнами, які властиво стали країнами-засновницями цієї структури. Це Франція, Італія, Іспанія, Нідерланди, та Португалія. Акронім Eurogendfor розшифровується як Європейська Жандармерія, яка вже стала військовою та цивільною поліцією цілої Європи. І не лише... Для того щоб зрозуміти краще що являє собою ця нова структура та яка її місія, зробимо це у декількох кроках.
 
Що таке Eurogendfor? Це Європейська Жандармерія (EGF - European Gendarmerie Force) діяльність якої є спрямована на проведення особливих місій щодо громадської безпеки та громадського порядку, моніторинг за діяльністю міжнародних терористичних організацій та боротьбі з ними, проведення консультацій, нагляд за діяльністю місцевих поліцейських сил, нагляд за якісним проведенням слідств працівниками органів правопорядку, виконання наглядових функцій у сфері державного управління, торгівлі, прикордонного контролю та розвідувальної діяльності в цілому (intelligence activity), детективна діяльність у галузі цивільного та кримінального права, виявлення правопорушень навіть з боку органів правопорядку, розшук злочинців і передання їх компетентним судам в тому числі і міжнародним, захист прав громадян і їх майна та підтримання громадського порядку. Про це йдеться у статті 4 Трактату.
 
Окрім цього 17 грудня 2008 року Вища Міжвідомча Комітетна Рада (CIMIN) вирішила включити у свій склад також і Національну Жандармерію Румунії, яка властиво тепер є повноправним членом EGF. Тож тепер EGF складається з 6 держав-членів.
 
Завдання. EGF — це спеціальний орган правового порядку, який включає у собі весь спектр цивільних та військових позовів з питань безпеки і має право, навіть з власної ініціативи, або разом з органом правопорядку тієї чи іншої країни здійснювати цивільні та військові інтервенції для підтримання миру та громадського порядку. Вона здійснює всі функції звичайних поліцейських сил таких як поліція та жандармерія, проводить розслідування та арешти.
 
ГКК EGF. Головний Керівний Корпус EGF складається з міжнародного міжвідомчого комітету, який представляють міністри закордонних справ і оборони країн-учасниць. На практиці - це суперполіція, яка захищена імунітетом недоторканості працівників (жандармів), приміщень, майна та архівів (ст. 22 Трактату) і не підлягає контролю з сторони того чи іншого національного уряду країни чи парламенту у якій несе службу, або тимчасово виконує свою місію. Окрім цього жандарми EGF не можуть знаходитись під слідством, або бути заарештованими органами юстиції приймаючої країни (ст. 29 Трактату).
 
EGF знаходиться у виключному розпорядженні ЄС, НАТО, ООН та ОБСЄ, а також інших організацій та спеціальних коаліцій. Про це у статті 5 Трактату.
 
В Італії функції EGF виконують Карабінери, у Франції Національна Жандармерія, і т.д. Дня 14 травня 2010 року нижня палата Італії ратифікувала цей Трактат. "За” проголосували всі без винятку депутати, яких підтримали і національні сенатори, давши цьому Трактату в Італії остаточне зелене світло. 12 червня 2010 року Трактат Velsen набув чинності в Італії.
 
Для більш блищого ознайомлення з Європейської Жандармерії (EGF) можна відвідати її офіційний сайт: http://www.eurogendfor.eu/
 
Відеоматеріали про нову Європейську Жандармерію: «Закон принесе Мир»
 
 
Eurogendfor завжди готова до захисту миру у Європі та світі
 

Переглядів: 513 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018