Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:28

Четвер, 22.03.2018, 22:28

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Січень » 24 » Європа залишається найбільш конкурентоспроможним регіоном у світі
14:54
Європа залишається найбільш конкурентоспроможним регіоном у світі
 
Фото: informagiovani-italia.com
Шість європейських країн потрапили до топ-10 найбільш конкурентоспроможних країн світу. У новому рейтингу конкурентоспроможності Україна посіла вже 73 місце.
 
Швейцарія і Фінляндія очолили список найбільш конкурентоспроможних країн світу за підсумками Всесвітнього Економічний Форуму. У першій десятці домінують країни Північної та Західної Європи, незважаючи на глибоку кризу в єврозоні. Поруч зі Швейцарією та Фінляндією серед десяти лідерів опинилася Швеція (четверта позиція), далі - Нідерланди, Німеччина - на шостій, а Великобританія - на 8 сходинці.
 
У порівнянні з торішнім переліком Данія опустилася з 8 на 12 місце, а Франція перемістилася з 18 на 21. Австрія піднялася незначно - з 19 на 16 позицію.
 
Хороших новин годі чекати з країн Південної Європи, що потерпають від боргової кризи. Італія посіла 42 місце, Іспанія - 36-те, а Португалія - 49-те, тоді як Греція перемістилася на 6 позицій нижче, опинившись на 96 сходинці.
 
Що стосується України, то за останні шість місяців Україна покращила свої показники, посівши 73 місце у підсумковому рейтингу. Для порівняння: минулого року вона була на 82 сходинці. Загалом Україна, на думку експертів ВЕФ, зберігає свої конкурентні переваги, такі як, наприклад, відносно високий рівень освіти і її доступність. Найбільш значним викликом для країни є покращення ефективності держуправління та дотримання прав людини. Рівень довіри до влади в Україні занадто низький, щоб не казати - нульовий через велику кількість бюрократичних перепон і корупції та відсутність соціальних і правових гарантій написано в доповіді.
 
У економічній сфері, для подальшого розвитку, Україні необхідно забезпечити більш чесну конкурентну боротьбу на ринку товарів і послуг, зробити більш прозорим та легшим оподаткування підприємців, пристосувати до рівня єврозони банківські інтереси позик/кредитів для громадян до максимум 9 % від наданої суми, зробивши в такий спосіб більш доступними позики або/та кредити для громадян, оскільки це надасть їм купівельну спроможність, а також Україна повинна провести негайні реальні реформи фінансового та правоохоронного секторів, вважають автори звіту.
 
США скочуються вниз
 
Сполучені Штати вже четвертий рік поспіль втрачають позиції у рейтингу. Тепер найбільша економіка світу посідає 7 сходинку - на дві нижче, ніж торік. Перевагами США й надалі залишаються інноваційні компанії, авторитетні університети та найбільший у світі внутрішній ринок. Але довіра глобальної індустрії до державних інститутів та політиків падає, вказують ці результати.
Раніше, упродовж кількох років нові індустріальні країни стабільно піднімалися у рейтингу. Але ця тенденція, схоже, завершилася. Китай опустився на 29 місце. Індія теж перемістилася на 59 місце. Росія зійшла на 67 місце. Натомість Бразилії, якщо порівнювати з минулим роком, вдалося покращити свої позиції й потрапити з 53 на 48 позицію.
 
Нагадуємо, що рейтинг Всесвітнього економічного форуму базується на даних Глобального індексу конкурентоспроможності 144 країн, який укладають з 2004-го року вчені університету Колумбії. Серед 12 критеріїв визначення позицій враховуються, зокрема, інфраструктура країни, макроекономічна стабільність, стандарти охорони здоров’я, початкової освіти, зміни на ринку праці та рівень технологічності.
 
Джерело: Deutsche Welle
 
Переглядів: 385 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018