Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 18.03.2018, 10:18

Неділя, 18.03.2018, 10:18

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2011 » Березень » 5 » Європейська Партія: «Наша мета – Україна в Євросоюзі»
17:06
Європейська Партія: «Наша мета – Україна в Євросоюзі»

25 лютого 2010 р. Європарламент прийняв резолюцію, яка дозволяє Києву подати заявку на членство в ЄС. «Парламент визнає європейські прагнення України. Україна має можливість запросити членство в Європейському Союзі. Як всі європейські країни, які дотримуються принципів свободи, демократії, поваги прав люди й основ свобод, а також верховенства права», - мовиться в резолюції.
 
1 березня 2010 р. Микола Катеринчук - голова Європейської партії України, зареєстрував у Верховній Раді проект постанови № 6119 про подачу заявки на членство в ЄС. А вже 2 квітня Верховна Рада України не змогла не тільки розглянути цю постанову. А навіть внести її до порядку денного. Хоча Комітет з євроінтеграції одноголосно підтримав цю постанову.
 
Переважна більшість депутатів йшли на вибори з передвиборчими гаслами щодо вступу України в Євросоюз. Тож тепер час підтвердити свої передвиборчі обіцянки ділом. Європейська партія зауважує, що єдиним і найбільш вірним для України шляхом у майбутнє є членство в Європейському Союзі вільних, демократичних і суверенних держав.
 
 
 
Переглядів: 395 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018