Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 18.03.2018, 10:24

Неділя, 18.03.2018, 10:24

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2011 » Листопад » 1 » G20 в Канні займeться питаннями запобіганню нових економічних криз
17:41
G20 в Канні займeться питаннями запобіганню нових економічних криз
 
"Велика Двадцятка"
Фото knoxdiggs.com
На саміті "Великої двадцятки" в Каннах лідерам країн-учасниць доведеться займатися пошуком відповідей перед новою загрозою глобальної фінансової та економічної кризи. Так вважає керівник Дослідницького центру з питань діяльності G20 канадський професор Джон Кіртон.
 
На сторінках доповіді "Саміт G20-2011: новий шлях вперед" він зазначає, що майбутній саміт у Канні має закріпити роль "двадцятки" як постійно діючого міжнародного форуму, орієнтованого на співпрацю.

Як зазначив Джон Кіртон: "Учасникам зустрічі необхідно буде зайнятися проблемою сповільнення темпів економічного зростання та порушити такі теми, як наслідки стихійного лиха і аварії на АЕС у Японії, проблема суверенних боргів Греції, Іспанії, Італії та Франції. Крім того, їм доведеться розглянути широкий і дуже амбіційний перелік питань фінансового регулювання і контролю за банківською діяльність, а також створення нових інструментів для діяльності МВФ з тим, щоб стримати загрозу глобальної фінансової кризи".
 
Канадський експерт нагадав, що господар нинішнього саміту президент Франції Ніколя Саркозі сформулював три пріоритетні теми - модернізацію фінансової системи, заходи щодо недопущення сильних коливань на сировинних ринках і підвищення ефективності діяльності самої "двадцятки". Крім цих пріоритетних завдань, вважає професор Кіртон, учасникам зустрічі, ймовірно, доведеться зайнятися також такими питаннями, як протидія тероризму і реформи в країнах північної Африки і на Близькому Сході.

Джон Кіртон налаштований оптимістично. Він вважає, що світовим лідерам вдасться добитися вирішення поставлених перед ними проблем. "Для цього їм необхідно скоординований план дій, спрямований на стимулювання економіки в найближчій перспективі і переходу до заходів фінансової консолідації в середньостроковій перспективі. Цей план повинен включати в себе також заходи більш жорсткого фінансового регулювання, а також нову відповідальність і нові ресурси для МВФ ".
 
Посилено і норми бепеки.
 
Саміт G20 в Канні (перлині Лазурного берега Франції) пройде 3-4 листопада 2011 року. До приїзду високих гостей в Канні введено дві зони безпеки. Перша і найбільш охоронювана включає Старий порт, а також чотири найбільших готелі міста, де на час саміту розмістяться численні іноземні делегації, включаючи делегацію з Росії, - "Маєстік", "Карлтон", "Маріотт" і "Грей д'Альбіон".

Житлові квартали, прилеглі до Палацу фестивалів, утворюють друге кільце безпеки. Особливі заходи контролю наберуть чинності там безпосередньо перед самітом "двадцятки" 2 листопада. До цієї зону входить відома торгова артерія Канна - Рю д'Антіб, яка тягнеться через усе місто паралельно набережній Круазет. Міська влада вирішила відстрочити неминуче закриття місцевих бутіків хоча б на добу, оскільки дістатися до магазинів без спеціальних посвідчень покупцям буде просто неможливо.
 
Напередодні саміту "великої двадцятки" особливі заходи безпеки вступили вже сьогодні. До майбутнього 3-4 листопада саміту G20 влада міста фактично повністю закрила для сторонніх знамениту набережну Круазет навколо Палацу фестивалів, де пройде нарада лідерів світового співтовариства.
 
Задоволені ситуацією, що склалася в даний момент лише дві групи населення. Це власники готелів, причому не тільки в Канні, а й сусідніх містах, оскільки завдяки представницьким делегаціям з двох десятків держав і журналістам населення міста всього за кілька днів зросте майже на 10 тисяч осіб. Також радіють місцеві школярі, чиї осінні канікули продовжені на цілих чотири дні.

На дні саміту для охорони правопорядку мобілізовані близько 12 тисяч поліцейських, жандармів і військових. Сили безпеки будуть забезпечувати захист саміту, діючи не тільки на суші, а й на морі. Крім того, спеціальний підрозділ французьких ВВС займеться патрулюванням повітряного простору над Канном і його околицями. Особливий режим буде скасовано в Канні в ніч з 4 на 5 листопада. У роботі "Великої двадцятки" візьме участь і президент Росії Дмитро Медведєв.
 
Переглядів: 434 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018