Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:26

П`ятниця, 23.03.2018, 00:26

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Квітень » 6 » Гoлoва одеського "УДАРу" Сергій Рахубенко: "Все залежить лише від нас!"
09:40
Гoлoва одеського "УДАРу" Сергій Рахубенко: "Все залежить лише від нас!"
 
Фото сайту: 2011.klichko.org
Інтерв'ю з головою Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергієм Рахубенко і його комент щодо найбільш обговорюваних подій останніх тижнів в Україні.

Сергій Валерійович, нещодавно президент, очевидно прагнучи врятувати падаючий рейтинг своєї партії, оприлюднив нову широку соціальну програму. Як Ви вважаєте, чи реальне її виконання, або це просто передвиборчий хід?
 
Знаєте, якщо ви уважно вивчите ці ініціативи, то загальна їх схема така: взяти гроші у одних і дати іншим. Тобто звичайний перерозподіл на користь тих, кого влада вважає своїми потенційними виборцями і прихильниками. Влада «вибиває» гроші з дрібного і середнього бізнесу, але якщо ці бізнеси закриються, то з кого тоді їх будуть вибивати?

Або ось зараз дано вказівку збільшити митні збори на 7 мільярдів гривень. Але до чого це призведе окрім як до збільшення цін на імпорт, при тому, що Україна імпортує практично все. І зрозуміло, що підприємці перекладуть всі витрати на нас, покупців. А якщо стануть купувати менше, то скоротять обсяги перевезень, зменшуючи, таким чином, митні збори. Для Одеси, чия економіка сильно «зав'язана» на порт, на торгівлю, все це може мати дуже негативні наслідки. Виходить, що уряд однією рукою видає гроші, а інший їх забирає, причому неясно, що більше - дає або забирає. Підсумок: 245 000 підприємців вже «за бортом», позбулися бізнесу, не знають, як годувати свої сім'ї. І так - по всіх пунктах.
 
Так, ще ж планується введення різних податків, причому деякі досить незвичайні. Нашим людям потрібно перечитати знамениту книгу «Пригоди Чиполіно». Пам'ятаєте, в книзі був описаний «податок на повітря». Мені здається, в нашій країні скоро буде щось подібне: податок на повітря, на дощ, на смертність і на бездітність.
 
Кілька днів тому було оголошено про злиття партії «Сильна Україна» і «Партії Регіонів». По суті, це означає поглинання «регіоналами» «сильноукраїнців». При цьому, ніякого об'єднання опозиційних партій, судячи з усього, не буде?
 
Щодо «Сильної Україна» Сергія Тігіпка, можу сказати, що в політиці два плюс два не завжди дорівнює чотирьом. Тут взагалі при додаванні можна піти не в плюс, а в мінус. У 2010 році люди повірили Сергію Тігіпко і проголосували за партію, яку він очолював. Партія набрала значний відсоток голосів, її лідер отримав високий пост віце-прем'єра. Зараз Тігіпко став заступником голови партії Регіонів, а топовим фігур з його оточення можуть бути надані місця заступників глав адміністрацій. Але як всі ці бонуси співвідносяться з передвиборними обіцянками «сильноукраїнців»? І невже після всього цього ті, хто два роки тому голосував за дану партію, голосував як за альтернативу Партії Регіонів, підуть і проголосують вже за «регіоналів»? Віриться в це важко.
 
Так, але опозиційні партії, до яких належить і «УДАР», хоч і підписали Угоду про спільні дії Об'єднаної опозиції, все ж таки підуть на вибори окремо і, по суті, будуть відбирати один у одного голосу. В результаті, якщо та чи інша опозиційна партія не подолає 5%-ий бар'єр, її електорат розділять партії-переможці, в тому числі і партія влади. Як ви розцінюєте таку перспективу?
 
Потрібно працювати на спільну мету, а вона у нас одна: демократичні партії повинні отримати більшість у майбутній Верховній Раді. Для цього і «УДАР», і «Фронт Змiн» і остальниее провідні опозиційні партії повинні подолати бар'єр у п'ять відсотків. Але тут нам ще можливо доведеться захищати свої голоси - вже зараз починають запускатися «передвиборчі технології» які повинні провести в парламент максимальну кількість депутатів від правлячої партії та її сателітів, особливо це стосується мажоритарних округів. Це і розподіл виборчих округів, і маніпуляції з виборчими комісіями, і затягування можливого оскарження результатів виборів в судах. Ми, як послідовна демократична сила, вважаємо, що створювати якусь єдину опозиційну партію було б неправильним, кожна людина має право вибору і повинен голосувати за ту партію, яку вважає кращою. А от по мажоритарних округах ми виступаємо за висунення єдиного кандидата від опозиції на основі попередніх рейтингових оцінок. Тільки тоді у нього буде шанс обійти провладного кандидата, на якого, як неважко здогадатися, буде працювати потужний адміністративний та інформаційний ресурс.
 
До речі, про передвиборчі «технологіях». Відомо, що в Одесі нещодавно були демонтовані білборди партії «Фронт Змiн», а також комерційних організацій які, як вважається, пов'язані з цією партією. Чи не було подібних спроб щодо білбордів «УДАРу»?
 
Ні, поки не було і я сподіваюся, що не буде. При цьому сам демонтаж пояснювався якимись розбіжностями між фірмами-операторами здійснюють здачу в оренду рекламних поверхонь і міською владою. У той же час, в будь-якій точці міста на вас дивляться білборди губернатора Матвійчука з гаслами типу: «Люди вирішують - влада робить!». Які люди? Начебто б люди вирішили підвищити ціни або «затиснути» дрібний і середній бізнес! Або може бути люди вирішили забудовувати приморські схили? А подивіться на наші пляжі. Все менше і менше залишається місць де можна відпочивати безкоштовно, скоро їх напевно взагалі не буде. Зараз, напередодні нового курортного сезону, знову почалися якісь дивні будови в Аркадії. Прямо на пляжі, на піску. Це що, теж вирішили люди або вузьке коло зацікавлених осіб?
 
Найрезонанснішою подією останніх тижнів стало страшне злочин в Миколаєві. Причому обурення у людей викликав не тільки сам факт подібного злодіяння, але і те, що злочинців, яких затримали досить швидко, спочатку відпустили. Що це? Некомпетентність міліції?
 
При зміні влади що відбувається? Подивіться, хто у нас командує міліцією? - Всі хто завгодно, але не міліціонери. Що зробили ті податківці і митники, які прийшли командувати міліцією? Перш за все, вони вигнали все професійне «ядро» міліції, тому, що потрібно було працевлаштувати «своїх» - податківців і митників. І коли сьогодні, наприклад, у відділі по боротьбі з економічними злочинами сидить податківець - діє він теж як податківець, а не як міліціонер. Ось у чому проблема.
 
Чому таке можливо і як з цим боротися?
 
Якщо ми говоримо про молодих «мажорів», то їх вседозволеність починається зі вседозволеності їх батьків. Вони бачать, як батьки безкарно захоплюють підприємства, вони бачать, як позбавляють людей робочих місць, вони бачать, як їхні батьки їздять по зустрічній смузі. Що ми можемо їм сказати, якщо їхні рідні та близькі своїм прикладом вчать їх! А в цей же час, співробітників ДАІ, змушують заучувати правильні номери машин, які не можна зупиняти, співробітники міліції знають який бізнес можна чіпати, в які будинки можна заходити. Як боротися? Потрібна повна зміна влади, закони повинні приймати і виконувати люди з абсолютно бездоганною репутацією. Але для цього необхідно обов'язково прийти на вибори і проголосувати за таких людей.
 
Так, але зараз рівень довіри народу до політичних партій невисокий і це породжує думка що «від нас нічого не залежить» і «ми нічого не вирішимо»
 
Насправді від народу залежить і залежить дуже багато чого! Згадайте 1991 рік або 2004-й. Адже «миколаївське справу» якраз і отримало хід саме тому, що втрутилися люди, у багатьох містах Україні, в тому числі і в Одесі пройшли мітинги протесту, люди почали поширювати інформацію про цю подію через інтернет, через соціальні мережі і влади просто змушені були відреагувати. Так що боротися з беззаконням можна і потрібно. Головне - не мовчати, не залишатися байдужим. А результат обов'язково буде!
 
 
Переглядів: 643 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018