Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:12

Вівторок, 20.03.2018, 07:12

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Серпень » 31 » Громадська акція «Підпису – ЄС!»
12:46
Громадська акція «Підпису – ЄС!»


Фото pidpys.eu
На саміті Східного партнерства, який відбудеться у Вільнюсі 28-29 листопада цього року, вирішуватиметься доленосне питання подальшого цивілізаційного розвитку України – чи буде підписана Угода про асоціацію з Європейським Союзом?

Ми – вільні громадяни, які прагнуть бути в європейській сім’ї, сподіваємось, що українська влада зробить цей крок. 28 серпня у Києві було оголошено старт всеукраїнської ініціативи «Підпису – ЄС!», яка спрямована на підтримку підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом.


В цей день на Майдані Незалежності в Києві, а також в інших містах України волонтери розпочали збирати ручки звичайних громадян, що означає символічне уповноваження президента Віктора Януковича підписати Угоду про асоціацію. В обмін на ручку активісти дають наліпку – зірочку з надписом: «Я уповноважую президента підписати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС».

Мета громадської акції «Підпису – ЄС!»:

  • Підтримати владу у намірі підписати Угоду про асоціацію з ЄС;
  • Об’єднати людей і владу на шляху до ЄС і показати, що у цьому питанні всі однодумці;
  • «Зацементувати» вибір громадян на користь ЄС. 

Також у рамках кампанії на сайті акції www.pidpys.eu збирають відеозвернення людей, в яких поясняються, чому «їхня ручка за ЄС». Своє ставлення до євроінтеграції висловлюють усі охочі громадяни, а також громадські активісти, журналісти, митці, зірки шоу-бізнесу і спорту.

STAR

Залиши і ти своє відеозвернення
на сайті і поясни, чому для тебе важливе зближення України з сім’єю європейських народів. Запиши на мобільний телефон або на веб-камеру комп’ютера 3-4 речення, в яких, поясни, чому для тебе важливе наближення України до Європейського Союзу. Наприкінці запису покажи свою ручку і скажи слоган акції: «Моя ручка за ЄС!». Надішли цей файл або посилання на публікацію відеозвернення у YouTube на адресу: pidpyseu@gmail.com. Обов’язково вкажи в листі як тебе звати і з якого ти міста.
За новинами акції «Підпису – ЄС!» ти можеш стежити на її сторінці у Facebook.
Переглядів: 332 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018