Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:30

Субота, 17.03.2018, 05:30

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Квітень » 28 » Esplodono bombe in Ucraina: tra le vittime ci sono 10 bambini
11:48
Esplodono bombe in Ucraina: tra le vittime ci sono 10 bambini
 
 Il Congresso Mondiale degli Ucraini (Ukrainian World Congress) è estremamente preoccupato per una serie di fortissime esplosioni avvenute ieri alle fermate del tram nel centro della città di Dnipropetrovs'k (Ucraina). Secondo il Consiglio comunale di Dnipropetrovs'k, 29 persone sono rimaste ferite tra cui 10 bambini. Cinque persone sono in condizioni critiche e 22 sono elencati come gravi. Preoccupato per questi eventi mai avvenuti in Ucraina, il CMU invita la comunità ucraina a pregare per una rapida guarigione dei feriti e dichiara che controllerà personalmente i futuri sviluppi di questo tragico evento. Invece la Procura Generale della Repubblica ha già aperto un'inchiesta  e ha definito questa tragedia come un vero e proprio atto terroristico. 
 
Rispondendo alle domande dei giornalisti, il Capo dello Stato Viktor Yanukovych ha detto: "Io so quanto voi. Ho già parlato con il capo dei Servizi Segreti e con il ministro degli interni. Finora, nessun'altra informazione. Sappiamo che ci sono molte vittime. Si capisce che queste esplosioni è una evidente sfida per tutto il nostro paese. Coinvolgeremo i nostri migliori investigatori e penseremo a come rispondere in maniera adeguata a questo tragico fenomeno".
 
Subito dopo la prima esplosione (in totale 4 a distanza di 30 minuti l'una dall'altra) sul luogo sono intervenute ambulanze, volanti della Protezione Civile, dei pompieri, della milizia (facente funzioni della polizia, ma che tra qualche mese diventerà polizia in base alla riforma del ministero degli interni) e dei servizi di sicurezza d'Ucraina del dipartimento di Dnipropetrovs'k. Sempre ieri sul posto sono arrivati immediatamente da Kyiv anche il ministro degli interni Vitaliy Zakharchenko e il Vice Procuratore generale Viktor Voytsyshen. Come ha detto il Presidente dell'Ucraina al lavoro ci sono già i miglior detective ucraini che stanno indagando sul caso.
 
 ПРЕСОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
  
СВІТОВИЙ КОНҐРЕС УКРАЇНЦІВ ВИСЛОВЛЮЄ ГЛИБОКУ СТУРБОВАНІСТЬ У ЗВ’ЯЗКУ З СЕРІЄЮ ВИБУХІВ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ
 
Світовий Конґрес Українців (СКУ) висловлює свою глибоку стурбованість у зв’язку з серією вибухів, що сталися вчора на трамвайних зупинках у центрі міста Дніпропетровська. За даними Дніпропетровської міської ради, внаслідок цих вибухів травмовано 29 осіб, серед яких 10 підлітків. Стан 5-ти із них медики оцінюють як тяжкий, 22-ти – як середньої тяжкості.
 
Глибоко стривожений такими подіями в Україні, СКУ висловлює співчуття родинам жертв і закликає українську спільноту помолитися за одужання потерпілих та заявляє, що буде здійснювати моніторинг цих трагічних подій.
 
Нагадуємо, що у Генпрокуратурі України повідомили, що у зв’язку з вибухами порушено справу за статтею «терористичний акт». У Дніпропетровськ уже вилетіли міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко та заступник Генпрокурора Віктор Войцишен. На місці події працюють оперативні бригади МНС та міліції. На вулиці міста виведена важка військова техніка.
 
Починаючи із 11:50 у Дніпропетровську пролунало вже, за різними даними, від 4 до 10 вибухів. Саморобні вибухові пристрої були закладені у сміттєві урни що знаходились на трамвайних зупинках. Про це повідомили в обласному управлінні міліції. За останніми даними МНС, внаслідок чотирьох вибухів у Дніпропетровську постраждали 27 осіб, з яких 25 шпиталізовано.

Очевидці подій повідомляють, що вибухи стались не тільки у центрі міста, на трамвайних зупинках, а й на Лівому березі. Ще один вибуховий пристрій, який не спрацював, було знайдено на вулиці Сєрова. За останніми даними правоохоронців, щонайменше дев'ятеро людей серйозно поранені.

За словами кореспондента Радіо Свобода, у місті почалася паніка. Центр Дніпропетровська оточили правоохоронці. Керівники загальноосвітніх шкіл призупиняють заняття і просять батьків терміново забрати дітей додому. Мобільний зв'язок не працює.
 
Фото від Радіо Свобода:
 

Video:
 
Переглядів: 419 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018