Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:14

Вівторок, 20.03.2018, 07:14

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Травень » 24 » Il Parlamento europeo adotta risoluzione sull'Ucraina
18:53
Il Parlamento europeo adotta risoluzione sull'Ucraina
 
 Il parlamento europeo
 Dopo tanti mesi d'attesa, finalmente è arrivata la risoluzione dell'Europarlamento sull'Ucraina o più precisamente sulle autorità ucraìne. Nella sua risoluzione adottata oggi il 24 maggio 2012 il Parlamento europeo ha invitato le autorità ucraine a rilasciare immediatamente le figure imprigionate per motivi politici: "L'Europarlamento ribadisce le sue preoccupazioni circa i procedimenti giudiziari nei confronti degli ex funzionari del governo d'Ucraina, che non sono stati condotti in conformità agli standard europei di equità, imparzialità, trasparenza e indipendenza, e invita le autorità ucraìne a distinguere tra responsabilità politica e penale, nonché a modificare di conseguenza l'attuale codice penale d'Ucraina".
 
A questo proposito nella risoluzione si sottolinea che "la lotta democratica per le decisioni politiche deve avvenire in parlamento con la partecipazione di elettori in elezioni libere, e non deve essere distrutta personalmente o con atti politicamente motivati ​​tramite procedimenti penali o sentenze giudiziarie manipolate.
 
Nella risoluzione l'Europarlamento sottolinea che i problemi attuali nelle relazioni tra l'Ucraina e l'Unione Europea possono essere risolti soltanto sulla base di una chiara volontà da parte delle autorità ucraìne di svolgere e attuare le riforme necessarie, in particolare nell'ambito del quadro giuridico, del sistema giudiziario e delle forze dell'ordine. Inoltre invita l'Ucraina ad aderire "ai principi di democrazia e rispetto dei diritti umani e delle libertà fondamentali, nonché dei diritti delle minoranze e dello stato di diritto".
 
Il Parlamento europeo "invita le autorità ucraìne a chiarire la situazione dei prigionieri condannati per motivi politici prima dell'inizio della campagna elettorale" ed esige il rilascio immediato e incondizionato di tutti i prigionieri condannati per motivi politici tra cui i leader dell'opposizione.
 
Nello specifico, il Parlamento europeo "condanna l'uso della forza da parte delle guardie carcerarie (milizia penitenziaria) contro Yuliya Tymoshenko, e ricorda l'obbligo d'Ucraina di esaminare tempestivamente e in modo imparziale le denunce di tortura o altre forme di trattamento crudele, disumano o degradante".
 
Inoltre nella sua risoluzione il Parlamento europeo sollecita le autorità ucraìne ad assicurare a tutti i prigionieri condannati per motivi politici il pieno rispetto dei loro diritti tra cui della signora Yuliya Tymoshenko e dei sigg. Yuriy Lutsenko (ex ministro degli Interni) e Valeriy Ivashchenko (ex ministro della difesa) fornire a loro un'adeguata assistenza medica in un istituto appropriato, garantire ai loro legali l'accesso libero ed illimitato e che loro possano ricevere le visite di parenti e di altre persone, quali l'ambasciatore dell'Unione europea in Ucraina, ecc.

La risoluzione invita le autorità ucraìne a garantire anche l'imparzialità e la trasparenza del processo di Yuliya Tymoshenko nella Corte di Cassazione, che dovrebbe avvenire in linea con le norme giuste, eque, assolutamente legali e comunemente praticate in Europa.
 
 Європарламент закликав Україну негайно звільнити засуджених за політичними мотивами (резолюція)

Як передає УНІАН, про це йдеться у резолюції за підсумками дебатів "Ситуація в Україні, справа Юлії Тимошенко», схваленій сьогодні 24 травня 2012 року на засіданні Європарламенту у Страсбурзі.
За резолюцію проголосувала більшість євродепутатів. Голосування проводилося шляхом підняття рук.

"Європарламент закликає до безумовного негайного звільнення всіх в’язнів, засуджених за політично вмотивованими підставами, в тому числі - лідерів опозиції”, - написано у третьому пункті резолюції.

При цьому євродепутати також закликали Україну визначитися із долею засуджених опозиціонерів до початку передвиборчої кампанії.

"Європарламент закликає українську владу прояснити ситуацію в’язнів, засуджених за політично вмотивованими підставами, до початку передвиборчої кампанії”, - йдеться у документі.

У резолюції підкреслюється, що підписання та ратифікація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, а також її ефективна реалізація вимагатиме покращення ситуації з правами людини, в тому числі декриміналізації політичних рішень шляхом реформування Кримінального кодексу України, покращення дії принципу верховенства права, посилення демократії, а також припинення спроб стримування опозиції та проведення вільних і чесних виборів.

Депутати підкреслили, що вирішення поточних проблем у відносинах України та ЄС може відбутися лише за бажання української влади здійснити необхідні реформи, в тому числі, реформу судової системи.

Крім того, Європарламент висловив стурбованість судовими процесами проти колишніх та чинних урядовців, висловивши думку, що вони не відповідають європейським стандартам чесності, неупередженості, прозорості та незалежності.

Депутати також висловили жаль засудженням колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко та підкреслили, що посилення верховенства права та незалежності судової системи, а також початок боротьби з корупцією, яка б заслуговувала на довіру, є необхідними не лише для поглиблення відносин між Україною та ЄС, але й для покращення демократії в самій Україні.

"Європарламент підкреслює, що демократична боротьба за політичні рішення має відбуватися в парламенті та через участь виборців у вільних виборах, і не повинна руйнуватися особисто чи політично мотивованими діями кримінального переслідування та маніпулюванням рішень в кримінальних судах”, - написано в резолюції.

Євродепутати також закликали українську владу гарантувати неупередженість та прозорість касаційного процесу Ю.Тимошенко та виловили жаль щодо рішення Верховного спеціалізованого суду України відкласти винесення вердикту до 26 червня цього року.

У документі також міститься заклик до офіційного Києва забезпечити права усіх ув’язнених за політично вмотивованими підставами, і в тому числі Ю.Тимошенко, колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та колишнього виконуючого обов’язки міністра оборони Валерія Іващенка, на адекватну медичну допомогу, а також на доступ без обмежень до адвокатів, та права на відвідування близькими рідними та іншими особами, такими як посол ЄС. Депутати також засудили використання сили проти Ю.Тимошенко.

"Європарламент засуджує використання сили охороною в’язниці проти Ю.Тимошенко та нагадує зобов’язання України негайно та неупереджено вивчати всі скарги на тортури чи інші форми жорстокого, негуманного чи деградуючого поводження”, - написано у документі.

Європарламент закликав Україну створити незалежну та неупереджену комісію міжнародних юристів для повідомлень про можливі порушення фундаментальних прав і свобод у справах Ю.Тимошенко та інших членів уряду, а також висловили задоволення результатами зустрічі прем’єр-міністра України Миколи Азарова з Президентом Європарламенту Мартіном Шульцем, під час якої М.Азаров погодився на пропозицію Президента Європарламенту направити в Україну додаткову групу медиків для обстеження Ю.Тимошенко та міжнародно визнаних європейських осіб для спостереження за касаційним процесом колишнього українського прем’єра та іншими можливими процесами проти неї.

Депутати також привітали переведення Ю.Тимошенко з Качанівської колонії до лікарні, а також заявили, що наполягають на тому, щоб всі судові процеси проти колишніх та нинішніх урядовців проводилися відповідно до європейських стандартів чесності, неупередженості, прозорості та незалежності.

В резолюції також висловлюється тривога щодо стану демократичних свобод в Україні та щодо практики інструменталізації державних інституцій з метою політичної помсти.

Депутати також наголосили на необхідності чесних та вільних парламентських виборів, які відбудуться у жовтні цього року.

"Європарламент підкреслює критичну важливість чесних, вільних та прозорих парламентських виборів в Україні, включаючи право лідерів опозиції брати участь”, - написано у документі.

Крім того, в резолюції висловлюється підтримка успішності проведення Євро-2012 в Україні, але, водночас, є попередження для європейських політиків про ситуацію в Україні.

"Європарламент закликає європейських політиків, які хочуть відвідати матчі Євро-2012 в Україні, чітко повідомити про своє знання політичної ситуації в Україні та шукати можливостей відвідування політичних в’язнів у в’язницях, або відвідувати (матчі – УНІАН) як приватні особи, не як VIP-гості.

Як повідомляв УНІАН, дебати щодо ситуації в Україні відбулися 22 травня.
Переглядів: 340 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018