Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:43

Четвер, 19.04.2018, 15:43

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Серпень » 2 » “Іммігрант” Шева став поперек горла голові українського товариства в Італії
22:55
“Іммігрант” Шева став поперек горла голові українського товариства в Італії
 
Андрій Шевченко
"Ніщо так не шкодить здоров'ю українця як добробут і успіх його сусіда” - цю древню приказку знає чи не кожен українець і, нажаль, вона є актуальною і сьогодні. Виважений вибір Андрія Шевченка, який справді підтримують і поділяють мільйони українців, не отримав належного розуміння і підтримки з боку голови Християнського Товариства Українців в Італії (ХТУвІ) Олеся Городецького. Своє обурення він висловив навіть на сторінках Української Правди і заради чого? З певністю не заради "істини”, яка, на його думку, "зачіпає” інтереси "мільйонів" українців, оскільки він їх не представляє, а лише тих, які належать до його асоціації, а особисті амбіції. Ці речі слід чітко розуміти і розрізняти.
 
Що стосується самого вибору Андрія Шевченка, то він виступаючи під час з'їзду партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!" до якої належить, сказав наступне: "Я грав у найбільших командах світу, я пишався тим, що я - українець. Коли мене представляли як українця, я вважав, що це мій внесок у престиж України. Я люблю Україну. Вона у моєму серці. Я хочу, щоб люди жили краще. Для цього я прийшов у політику. На стадіоні я постійно чув гасло "Вперед Україна!". Доля підказала мій вибір!”
 
Що ж стосується безпідставного обурення Олеся, то тут слід зазначити наступне. Олесь Городецький є щирим патріотом України і у мірі своїх можливостей старається щось зробити для України та українців в Італії, проте нарікати на вибір і реальні можливості та заслуги Андрія Шевченка є просто примітивно. Справа тут зовсім не у пасивному виборчому праві про яке Олесь так ревно неодноразово наголошує, а у його (Олеся) особистому бажанні прорватись до ВРУ начебто від "мільйонів” українських заробітчан і заради їх інтересів.
 
Думка про доцільність обрання до Верховної Ради України декількох представників (а не одного "вождя”) від трудових мігрантів завжди була у серцях багатьох українських громаядян, які, як і Олесь, проживають за кордоном і працюють заради України та українців в Італії, адже такі кандидати, маючи вже абсолютно інші від своїх співвітчизників в Україні проєвропейську ментальність та відповідні знання, могли б гідно представляти інтереси громадян України у ВРУ, які працюють за кордоном на розвиток саме України і є фактично її основними інвесторами. Але вибір Шеви нікого так глибоко не зачіпив особисто як п. Городецького, який аж публічно виразив своє невдоволення. Тому перш ніж робити такі гучні заяви на велику аудиторію, слід зважити чиїсь заслуги, статус і можливості з особистими. Андрій Шевченко зробив величезний особистий вклад у розвиток і імідж України в світі, має неабиякий статус у європейському суспільстві і є гідним бути обраним НАРОДНИМ депутатом ВРУ саме заради покращення якості життя всіх українців як в Україні так і за кордоном. Стаття ж Городецького є нічим іншим як чеговим доказом лобіювання своїх особистих амбіцій — продовження того що є зараз в Італії.
 
Тому, якщо хтось бажає йти в політику, то повинен перш за все до цього справді дозріти і бути щирим зі собою та іншими. Шлях у велику політику починається з рядових членів тієї чи іншої політичної сили і довгих років праці. Тому, щоб до неї дійти, слід спершу повернутись в Україну, вступити до обраної партії, або на шквалт створити свою (так як в нас в Україні це заведено) і рік за роком доводити суспільству через реальні вчинки свою гідність бути обраним НАРОДНИМ депутатом, а не займатись пустим блудослів'ям та підкилимними інтригами в Італії.
 
Євген Пархоменко
для ІПП в Італії
 
Переглядів: 569 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 1
1  
Artilecs like this just make me want to visit your website even more.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018