Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:40

Четвер, 19.04.2018, 15:40

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Вересень » 13 » Інформація про брання участі громадян у голосуванні в Італії (вибори 2012)
03:07
Інформація про брання участі громадян у голосуванні в Італії (вибори 2012)
 
Голосування повинне бути вільним!
Фото сайту: oblrada.sumy.ua
28 жовтня 2012 року в Україні відбудуться чергові вибори народних депутатів України до Верховної Ради України. В Італії громадяни України зможуть проголосувати при дипустановах України у Римі, Мілані та Неаполі. Включення до списку виборців: особа, яка набула права голосу і проживає чи на час набуття права голосу перебуває за межами України, може звернутися щодо свого включення до Реєстру до закордонної дипломатичної установи України за місцем свого проживання чи перебування із заявою за формою, встановленою розпорядником Реєстру, із зазначенням відомостей про себе. До заяви додається копія пред’явленого документа, що посвідчує особу і підтверджує громадянство виборця, – паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт.  
 
Зміна персональних даних
 
Кожен виборець у разі зміни його персональних даних, зазначених у частині першій статті 6 та пунктах 1 і 4 частини першої статті 7 цього Закону, може особисто звернутися до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру.
 
Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної закордонної дипломатичної установи України, яка невідкладно передає заяву разом з документами (їх копіями), що додаються до неї, органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Зміна виборчої адреси

У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою заяву, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.
 
Громадяни України, які перебувають на консульському обліку в Італії (мають дійсний штамп в паспорті), включаються до Державного реєстру виборців. Якщо громадяни України, які тимчасово перебувають або постійно проживають на території консульського округу, не перебувають на консульському обліку (в т.ч. не мають дозволів на проживання в Італії), можуть бути включені до списку виборців на закордонних виборчих дільницях відповідно до своєї виборчої адреси (меж виборчих дільниць) за заявою встановленої форми (див тут: http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/publication/content/59492.htm). Заяви невідкладно передаються до органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України.
 
З огляду на стислі терміни формування списків виборців, встановлені положеннями Закону України „Про вибори народних депутатів України”, відповідні заяви мають подаватися виборцями заздалегідь (відповідно до вимог чинного законодавства України, у день голосування (28.10.2012) до списків виборців не передбачається внесення нових виборців, заяви про включення до уточненого списку виборців можуть бути прийняті виборчими комісіями не пізніше як за 5 днів до виборів).

Лише за партійні списки

Закордонні виборчі дільниці не включатимуться до складу будь-яких одномандатних округів, але увійдуть до складу багатомандатного загальнодержавного округу, і виборці зможуть проголосувати на цих дільницях тільки за партійні списки. Як повідомили у ЦВК, на закордонних виборчих дільницях нараховується понад 400 тис виборців.

Адреси виборчих дільниць в Італії:

Рим
 
ВО № 900031. Приміщення консульського відділу Посольства України в Італійській Республіці, вул.Монте Прамаджоре, 13-00141 м. Рим. Дільниця прийматиме виборців що проживають у: Абруццо, Лаціо, Марке, Молізе, Сарденія, Сицилія, Тоскана, Умбрія); Республіка Мальта; Республіка Сан-Маріно.

Мілан
 
ВО № 900032 Приміщення Генерального консульства України в Мілані, вул.Людовіко ді Бреме, 11 – 20156, м.Мілан Дільниця прийматиме виборців що проживають у: Вал д’Аоста, Венето, Емілія-Романья, Лігурія, Ломбардія, П’ємонте, Трентіно-Альто-Адідже, Фріулі-Венеція-Джулія.

Неаполь
 
ВО № 900033
Приміщення Генерального консульства України в Неаполі, Італія, м.Неаполь, Діловий центр, вул.Дж.Порціо, 4-БЗ Дільниця прийматиме виборців що проживають у: Апулія, Базіліката, Калабрія, Кампанія.
 
Команда Інфо-правового порталу для громадян України в Італії складає щиру подяку п. Роману Горяйнову голові консульського відділу Посольства України в Італії (м. Рим) за надану інформацію.
 
Переглядів: 612 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018