Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:15

Вівторок, 20.03.2018, 07:15

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Червень » 2 » Італія як Pеспубліка святкує своє 66-річчя
12:15
Італія як Pеспубліка святкує своє 66-річчя
 
Фото: assesempione.info
День Республіки є італійським національним святом, що відзначається щороку 2 червня. Цей день вдруге встановив святковим уряд Амато. Насправді це головне національне свято. У цей день Італія згадує перший інституційний референдум, який було проведено загальним голосуванням між 2 і 3 червня 1946 року. У той день італійці були покликані на виборчі дільниці, щоб висловити свою думку про те, яку форму правління надати Італії після падіння фашизму: монархічну чи республіканську. Після 85 років монархічного правління, 12.717.923 голосів було віддано за Італію як республіку в той час як 10.719.284 було віддано за збереження монархії.
 
Відразу після референдуму монархів Савойської династії було видворено з Італії. Тому 2 червня вважається єдиним національним святом Італії.
 
На відміну від 25 квітня (День Bизволення) і 1 травня (День Працівників), 2 червня святкується в Італії як народження нації, що є схожим на французький - 14 липня (річниця Дня взяття Бастилії) і на 4 липня для США (день у який в 1776 році була підписана Декларація Незалежності).
 
Пізніше 2 червня 1948 року вперше на Віа дей Форі Імперіалі в Римі вперше відбувся військовий парад на честь Республіки. У 1949 році - з нагоди Дня Республіки та вступу Італії в НАТО. Натомість у 1950 році урочистий військовий парад вперше був внесеним в протокол офіційних святкувань.
 
У 2005 році тодішній президент республіки Карло Адзеліо Чампі видав указ щодо прийняття участі у військовому параді також муніципальної поліції м. Риму і Національної Служби Цивільного Захисту. Від тоді у параді беруть участь теж і декілька військових делегацій НАТО та Європейського Союзу які знаходяться на території Італії.
 
На сьогоднішній день церемоніал включає традиційне покладення вінка Невідомому Солдату у підніжжя Вівтаря Батьківщини в Римі, та присутність представників вищих державних і дипломатичних відомств. У військовому параді і під час покладення вінка Невідомому Солдату, приймають участь усі Збройні Сили, всі правоохоронні органи Республіки, Національний Корпус Пожежників та Національний Корпус Італійського Червоного Хреста.
 
Після урочистої церемонії та військогого параду святкування в другій половині дня продовжуються у громадських садах палацу Квірінале (Адміністрація Президента), з музичними виступами оркестрів італійських Збройних Сил, ВМС, ВПС, Карабінерів, державної поліції, фінансової поліції, пенітенціарної поліції та Корпусу Державної Лісової Охорони.
 
Цьогорічний парад був значно скромнішим від усіх попередніх з огляду на трагедію, яка вже на протязі 13 днів триває у регіоні Емілія-Романья і був приурочений саме населенню цього регіону. З цієї причини на параді не була присутня військова техніка і не відбувся урочистий проліт повітряного патруля "Фречче Тріколорі".
 
Переглядів: 434 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018