Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:15

Четвер, 19.04.2018, 15:15

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Березень » 27 » Італія підтвердила арешт Арсенія Авакова у м. Фрозіноне
22:03
Італія підтвердила арешт Арсенія Авакова у м. Фрозіноне
 
Арсен Аваков Голова Харківської
обласної організації ВО "Батьківщина"
 Сьогодні в Україні Генпрокуратура гучно святкує арешт голови Харківської обласної організації ВО "Батьківщина" та екс-глави Харківської облдержадміністрації, якого було затримано працівниками італійської поліції під час свого перебування у відрядженні в Європі. З цього приводу, жадаючи "крові невірного", Генпрокуратура вже готує пакет документів для його екстрадиції в Україну за "скоєння злочину" передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України. Як повідомляють тутешні італійські ЗМІ в момент свого затримання Аваков перебував у м. Фрозіноне, що неподалік м. Риму. Генпрокуратурою України Авакову висувається звинувачення за незаконне відчуженням 55 га землі біля селища Пісочин (Харківський р-н Харківської обл.).
 
Переглядаючи офіційний сайт італійської секції Інтерполу: http://www.interpol.int/Member-countries/Europe/Italy жодної інформації по даному арешту немає. Проте вже відомі імена адвокатів-захисників Арсенія Авакова. Ними є Корадо Олівієро та П'єрфранческо Скаркіллі.
 
Як повідомили в італійській поліції, екс-губернатора Харківщини Арсена Авакова було затримано поліцейським патрулем в неділю 25 березня під час стандартної перевірки документів. У поліції відзначають, що автомобіль (Mercedes темного кольору), у якому екс-губернатор переміщався по центральній вулиці Альдо Моро, привернув увагу патруля. "25 березня в другій половині дня під час огляду території з метою попередження правопорушень, що особливо ретельно проводиться наприкінці тижня, патрульні поліцейські звернули увагу на двох українських громадян", – йдеться у повідомленні місцевої поліції.
 
У поліції також зазначили, що звичайна перевірка документів українців показала, що на одного з них, а саме Арсена Авакова, виписано міжнародний ордер на арешт. Після чого, поліцейські супроводили одного із чоловіків у поліцію для уточненя його особи. "Згідно з отриманими свідченнями, за результатами ідентифікації особи, поліцейські встановили, що 48-річний громадянин, поза тим що є успішним інженером і автором численних наукових публікацій, – один з відомих суспільних діячів України, який раніше займав важливі пости в керівництві Харківської області", – повідомляє держполіція Італії.
 
Оскільки це звинувачення є нічим-іншим як нове політичне замовлення влади, Керівництво «Батьківщини» звернулось сьогодні до  італійського уряду з проханням зважити на очевидну політичну вмотивованість кримінального переслідування Арсена Авакова та звільнити його.
 
У листах наголошується, що екс-губернатора Харківської області та керівника Харківської обласної партійної організації «Батьківщини» Арсена Авакова, «як і Юлію Тимошенко, Юрія Луценка та багатьох інших опозиційних лідерів, обвинувачено за сумнозвісною статтею 365 Кримінального Кодексу України — перевищення влади та службових повноважень».

«Ця неконкретна стаття КК України … використовується нинішньою українською владою для здійснення репресій проти політичних опонентів шляхом вибіркового кримінального переслідування», - підкреслено в листі до італійського уряду.

У партії Юлії Тимошенко наголошують, що уряди США, провідних європейських країн, а також європейські інституції неодноразово закликали українську владу змінити цю статтю Кримінального кодексу, а також забезпечити звільнення політв’язнів та їх участь у парламентських виборах 2012 року.

З огляду на це керівництво «Батьківщини» просить також «Інтерпол» «на підставі ст.ст. 2, 3 та 41 Уставу Міжнародної організації кримінальної поліції «Інтерпол» відмовити правоохоронним органам України в організації розшуку, затримання та екстрадиції до України Авакова Арсена Борисовича як особи, щодо якої здійснюється політичне переслідування».

З цієї ж причини «Батьківщина» просить італійський уряд також не надавати згоди на екстрадицію Арсена Авакова.
 
 Ieri  a Frosinone è stato arrestato l'ex governatore della Regione Kharkiv (Ucraìna), il braccio destro della leader del partito "Batkivshchyna" (Patria) nonché della leader della Rivoluzione Arancione Yuliya Tymoshenko - Arsen Avakov. L'arresto e la successiva condanna di reclusione in carcere di Yuliya Tymoshenko, Yuriy Lutsenko - l'ex ministro dell'Interno del suo governo e di moltissimi altri esponenti d'opposizione che, a parte il processo-lampo, hanno subito gravissime violazioni dei diritti, evidenziano una palese repressione politica da parte dell'attuale regime che ancora oggi non riesce né dimenticare né tantomeno perdonare gli arancioni per le paure vissute nell'anno 2004.
 
Per quanto riguarda Arsen Avakov, qui l'accusa "ufficiale" della Procura Generale dell'Ucraina a lui fatta consiste nell'"abuso di potere e d'autorità per l'alienazione illegale di 55 ettari di terreno nei pressi di un villaggio nel distretto di Pisochyn" in conformatà all'art. 365 comma 1 del Codice Penale d'Ucraina. Ciò evidenzia ancora una volta la costante volontà dell'attuale regime d'eliminare, anche fisicamente, chiunque si oppone alla sua politica e ciò succede proprio alla vigilia della stipula dell'Accordo d'Associazione tra l'Ucraìna e l'UE che si terrà a Bruxelles il 30 marzo prossimo.
 
Quindi essendo questa una palese dimostrazione di manipolazione poltica da parte dell'attuale regime, il partito di Yuliya Tymoshenko ha chiesto allo Stato Italiano nonché alla Sezione Italiana dell'Interpol di non autorizzare l'estradizione del braccio destro della Tymoshenko in quanto in Ucraina è in atto una vera e propria repressione politica.
 
Come è avvenuto il fermo? Avakov è stato identificato nel pomeriggio di ieri assieme ad un altro cittadino ucraino dagli agenti delle Volanti, impegnati in un servizio di prevenzione e controllo del territorio. I due uomini sono stati notati a bordo di un'auto scura di grossa cilindrata, mentre percorrevano la centralissima via Aldo Moro.
 
Ecco la lettera del partito Batkivshchyna (Patria) allo Stato Italiano:
 
 
Переглядів: 505 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 1
1  
This artlice is a home run, pure and simple!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018