Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 23.10.2018, 20:00

Вівторок, 23.10.2018, 20:00

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2015 » Липень » 10 » ІТАЛІЯ СТВОРЮЄ НОВУ ПОЛІЦЕЙСЬКУ СЛУЖБУ
19:26
ІТАЛІЯ СТВОРЮЄ НОВУ ПОЛІЦЕЙСЬКУ СЛУЖБУ

Лише те суспільство, яке є свідомим суспільством, однозначно матиме і якісне майбутнє. Інші ж натомість приречені на самознищення, а отже на смерть. Якісне майбутнє це не вигадка, міф чи забаганка. Це реальність, яку можна і необхідно досягти, приклавши реальні зусилля вже сьогодні. До речі, воно не залежить від національного політикуму, а від нас, тобто від нашої особистої зрілості, від нашої чіткої громадянської позиції, від рівня нашого розуміння важливості здорового навколишнього середовища та харчової безпеки. Історія — це не лише минуле. Це перш за все сьогодення, яке пишеться саме нами і саме сьогодні, адже саме ми є її творцями і саме від нас залежить те, яким буде наше майбутнє вже завтра.

Італійці збагнули це дуже давно. Підтвердженням цього є те, що в Італії існує Державна Служба Охорони Лісів (- надалі ДСОЛ, по-італійськи Corpo Forestale dello Stato), яку було створено ще у далекому 1822 році. ДСОЛ є підпорядкованою Міністерству Навколишнього Середовища Італії. Проте, італійці ніколи не зупиняються на досягнутому. Вчора Нижня Палата Італії, після затвердження Сенатом, прийняла закон про реформування Державної Служби Охорони Лісів. Філософія цієї реформи, насправді, є дуже глибокою. Її суть виражає глибоке розуміння та прагнення італійського суспільства гарантувати собі та прийдешнім поколінням якісне майбутнє, не зважаючи на сучасну глибоку фінансову кризу, масовий приплив мігрантів з Африки та Азії, наявність у країні мафіозних кланів, високий рівень безробіття, глибокої економічної рецесії та ряду інших, не менш важливих проблематик. Щож, як кажуть: «Той, хто бажає щось робити — шукає середники, натомість той, хто не бажає робити нічого — шукає причини!»

Службові авто Державної Служби Охорони Лісів Італії.

З огляду на це, Італія і надалі залишається світовим лідером у сфері захисту навколишнього середовища та власної харчової продукції і подає приклад для наслідування іншим країнам. Зокрема реформа передбачає розформування Державної Служби Охорони Лісів, яка сьогодні є однією з поліцейських сил Італії та її приєднання, як окремої поліцеської служби, під назвою «Поліція Довкілля та Агро-продовольчої Сфери» (-надалі ПОДАС, по-італійськи Polizia Ambientale е Agroalimentare) до Державної Поліції Італії.

Важливим моментом реформи є і те, що ця нова поліцейська служба і надалі залишатиметься виключно під юрисдикцією Міністерства Навколишнього Середовища Італії, а не МВС. Така позиція Італії справді заслуговує на повагу, адже демонструє цілому світові її високий рівень культури права, охорони навколишнього середовища, захисту тварин, харчової безпеки, яка включає в собі високу якість харчової продукції, а також і її престиж на світовому ринку під брендом «Made in Italy».

До компетенції нової «ПОДАС» входить: запобігання скоєнню екологічних злочинів та репресія (припинення) екологічних злочинів, (до речі, три тижні тому парламент Італії прийняв цілу низку екологічних злочинів і вніс їх до Кримінального Кодексу Італії), сприяння та підтримка біовідмінності в природі, охорона навколишнього середовища, гасіння лісових пожеж, захист тварин, боротьба з браконьєрством, нелегальною риболовлею, нелегальним грибарством та нелегальним збором лісових ягід, боротьба з міжнародним трафіком тварин, боротьба з нелегальною вирубкою лісів, боротьба з нелегальним перевезенням деревини як на національному так і на міжнародному рівні. Нова ПОДАС почне свою діяльність з першого січня 2016 року, а оперативні традиційні унформи сірого кольору, яку зараз має ДСОЛ, будуть замінені на темно-синій колір.

Іншим важливим моментом цієї реформи є і заохочення громадян приймати активну громадську участь у цьому процесі. Про що йде мова? Мова йде про ще більш тіснішу співпрацю спеціалізованих волонтерських асоціацій (громадських організацій), які здійснюють свою волонтерську діяльність у сфері охорони навколишнього середовища та захисту тварин з новим органом правопорядку, яким стане ПОДАС і навіть стати його службовцями, пройшовши успішно державний відбірковий конкурс. Отже мова йде про агентів-волонтерів Екологічної та Еко-Зоологічної Гвардії, які при виконанні своїх функцій, мають статус агентів адміністративної та судової поліції. Їх діяльність в областях країни регулюють обласні закони про Екологічну та Еко-Зоологічну Гвардію, адже державний устрій країн-членів ЄС є децентралізованим і області мають законодавчу та фінансову автономність, що дозволяє їм впроваджувати такі інновації.

Повертаючись до Італії, то варто відзначити, що така позиція Італії є реальним свідченням того, що італійський політикум є уважним до подій в країні та до потреб суспільства. Більше того, він є відкритим до діалогу з суспільством, адже дає йому реальні можливості приймати участь у процесі державотворення.

Залишається сподіватись, що сотні смертей Героїв України, які поклали своє життя на Майдані і які продовжують класти своє життя за Україну та її майбутнє на її сході, не є марними і що вони неодмінно посприяють змінам в Україні, адже якщо ми українці прагнемо мати якісне майбутнє, то саме ми повинні заставити український політикум почути нас вже сьогодні!

Від редакції. Детальнішу інформацію про ДСОЛ можна почерпнути на нашому порталі за цим посиланням:

http://italawguide.at.ua/board/italijski_derzhustanovy_organizatsii_ta_dokumenty/shho_take_il_corpo_forestale_dello_stato/232


Ігор Княжицький

м. Тренто (Італія)

Переглядів: 1790 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018