Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:17

Вівторок, 20.03.2018, 07:17

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Лютий » 4 » Італія прийняла законодавчий декрет про лібералізацію ринку
00:05
Італія прийняла законодавчий декрет про лібералізацію ринку
 
Фото: motoriblog.net
Щоб вивести країну з рецесійного стану, уряд Італії вирішив зробити це через лібералізацію ринку. Після тижневих опрацювань та остаточного вісьмигодинного засідання, уряд кінець-кінців затвердив декрет про лібералізацію ринку Італії, який має на меті надати значні переваги саме споживачам. Багато асоціацій з захисту прав споживачів досить позитивно оцінили цей декрет. Асоціація Altroconsumo закликала уряд йти вперед і не піддаватись шантажу "зацікавлених" структур, які через "своїх” в уряді намагались внести певні корективи до декрету стараючись лобіювати свої комерційні інтереси. То хто ж тоді "постраждає” від лібералізації?
 
Адвокати. Скасування тарифів перш за все з певністю збільшить розрив у цінах між адвокатськими та нотаріальними бюро. Відомо що послуги адвокатів та нотаріусів в Італії є надзвичайно коштовними, тож тепер для того, щоб втриматись на ринку, вони будуть змушені притягувати до себе клієнтів надаючи їм свої послуги за заниженими цінами, бо з одного боку конкуренція, яка тепер є просто несамовитою, а з другого боку розуміючи те, що уряд зменшив вимоги щодо відкриття нових адвокатських і нотаріальних бюро, будь-який авдокат чи нотаріус зможе відкрити (навіть в себе вдома, якщо на це позволятиме квадратура) свою приватну діяльність. З цієї причини адвокати і нотаріуси проголосили на 21 та 22 лютого страйк і відмінили всі запрограмовані на ті дні судові процеси.

Нотаріуси. Що стосується нотаріусів, то на відміну від адвокатів, декрет передбачає збільшення чисельності в 500 одиниць. Нотаріуси розлючені, адже в Італії ця діяльність є виключно родовою, а тому "ділитися” територією та заробітком їм аж ніяк не до вподоби. На думку уряду зростання конкуренції знизить значно і самі ціни на послуги.

Паливо. Що стосується палива, то його продаватимуть тепер навіть у супер та гіпермаркетах. Altroconsumo вважає, що закупляючи пальне у цих закладах, кожна одна сім'я зможе заощадити аж 150 € на рік. Таким чином це дозволить населенню Італії заощадити 567 млн. євро та спожити близько 10 млн. тонн бензину, а також 2,5 млрд. євро і спожити 25 млн. тонн солярки в рік.

Під час презентації декрету міністр розвитку Коррадо Пассера зазначив, що "лібералізація палива стане важливим елементом для зниження витрат для громадян, розвитку конкуренції та зміцнення незалежних дистриб'юторів”. Окрім цього Пассера зазначив що "ці заходи є спрямовані для заохочення створення сфери самообслуговування і зміцнення галузі з доходами від інших видів діяльності".
 
В такий спосіб АЗС зможуть отримувати поставки від будь-якого виробника чи продавця, а не від одного-єдиного, який вже довгими роками займає монополію на ринку.
 
Банки. Споживачі отримають значні вигоди від нововведення по відношенню до банків. Зокрема, банк укладаючи угоду з клієнтом про купівлю нерухомості, буде зобов'язаний подати клієнту як мінімум два різні превентиви страхових груп. Це допоможе клієнтам заощадити 200 євро на рік.

Ліки та аптеки. Що стосується ліків, то препарати класу С не зможуть бути продані за межами аптек. Декрет також передбачає відкриття більше 5 000 нових аптек. Ця ініціатива на думку уряду посилить конкуренцію в секторі, призведе до зниження цін та найголоніше - підвищить якість послуг. З цієї нагоди прем'єр міністр Маріо Монті запевнив, що якщо цьому хтось перешкодатиме, то уряд втрутиться особисто. Монті підтвердив також, що громадяни зможуть отримати знижки на ліки класу А, а самі аптеки зможуть запровадити більш ліберальний робочий графік.

Світло і газ. Інше болюче питання стосується електроенергії і газу, де можна буде заощадити інші 150 € на рік. Основні переваги пов'язані в основному з новим методом розрахунків, які щоквартально встановлюватиме національне агенство. За допомогою нового механізму, рахунки за електроенергію більше не будуть пов'язані з витратами на рекламні ролики компанії, а в довгостроковій перспективі і будуть більш легшими для споживачів.

Таксі. Список ключових заходів завершує лібералізація сфери таксі та їх ліцензій. В Італії ліцензія на таксі коштує молодому таксисту близько 70-80 тисяч євро. Звичайно, з огляду на її вартість, ця ліцензія передається за родинною традицією від батька до сина, з покоління в покоління. У зв'язку з цим держорган, який займається питаннями громадського транспорту серед якого є і таксі, визначатиме самостійно реальну потребу в нових ліцензіях. Тому особи, які бажатимуть розпочати свою трудову діяльність як таксисти, будуть зобов'язані внести суттєву компенсацію тим водіям, які десятиліттями володіють ліцензіями.
 
Всі уточнення подані в Офіційному Віснику (Gazzetta Ufficiale) від 26 січня 2012 року.
 
Переглядів: 499 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018