Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:31

Субота, 17.03.2018, 05:31

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Липень » 12 » Італія ускладнює українським перевізникам здійснювати свою діяльність
10:49
Італія ускладнює українським перевізникам здійснювати свою діяльність

Наші заробітчани в Італії не зможуть відправляти передачі на батьківщину
Фото сайту: segodnya.ua

Українські мігранти в Італії занепокоєні тим чи зможуть надалі передавати кур'єрами пакунки на батьківщину. Між італійською поліцією та водіями так званих "бусиків" виник конфлікт через брак ліцензій на перевезення вантажу, як повідомляє Радіо Свобода. Італійці обкладають перевізників великими штрафами, а ті, зі свого боку, волають про допомогу, бо таких дозволів в Україні навмисно не видають. Як зауважують водії, подібних ліцензій від них не вимагають в жодній країні ЄС та навіть в інших містах Італії. Йдеться, здебільшого, про випадки затримання та конфіскації дорожньою поліцією так званих "бусів" у провінції Удіне, що знаходиться на північному сході Італії неподалік італійсько-словенського та італійсько-австрійського кордонів.


Більшість заробітчан з України працюють нелегально. Активну боротьбу проти "нелегальних фургонів" провадить президент Провінції Удіне П’єтро Фонтаніні, член крайньо правої партії Північна Ліга (Lega Nord). У коментарі він зазначив: "З нашого боку немає ніякої війни проти українських перевізників. Йдеться лише про елементарне дотримання італійського Дорожнього Кодексу. Без спеціального дозволу (ліцензії) не можна транспортувати територією Італії пакунки з речами та продуктами".

Куди їдуть українські заробітчани?


"До румунських чи болгарських водіїв таких претензій немає, бо ці країни у складі ЄС і тому автоматично можуть здійснювати такі перевезення",– пояснив П’єтро Фонтаніні. За даними італійської дорожньої поліції, українських приватних перевізників (авто до 3,5 тонн) налічується близько 500. На прохання водіїв їхні інтереси взялося захищати Християнське Товариство Українців в Італії (ХТУвІ). Голова товариства Олесь Городецький вже звернувся з відповідним листом до міністра інфраструктури та транспорту Італії п. Мауріціо Лупі, повідомляє газета La Repubblica. Як зауважує Городецький, "легкі" автобуси лібералізовані по всій Європі, але чомусь саме в Італії вони вважаються нелегальними. "Проблема стає абсурдною, – наголошується у листі,– бо італійські власті вимагають ліцензії CEMT, якої в Україні транспортним засобам вагою до 10 тонн не видають".

Натомість у Римі в міністерстві транспорту та інфраструктури наприкінці червня відбулися перші переговори з чільними посадовцями стосовно вирішення цієї проблеми. Олесь Городецький повідомив, що товариство розглядає два шляхи для порозуміння.
З грошей, які заробітчани відправляють в Україну, вирішили брати додатковий податок: "По-перше, ми пропонуємо внести до двосторонньої угоди між Італією та Україною у пункт про лібералізований транспорт також поняття "автобуси вагою до 3,5 тонн" так, як це є у Європі чи у договорах з іншими країнами. Якщо ж ні, то можливий другий варіант: самооподаткування. Перевізники готові платити певний податок Італії, щоб можна було здійснювати цю діяльність",– сказав Городецький.

Малі "буси" курсують між Італією та Україною вже 15 років, відколи зародився феномен масової імміґрації українців на Апеннінах. Нині, за офіційною статистикою, їх тут мешкає близько 950 тисяч. За відносно невелику ціну, 1,5-2 євро за кілограм, щонеділі відправляють передачі додому багато українців.
Автофургони доставляють пакунки у найвіддаленіші села України. Якщо скористатися послугами італійської пошти, то це обійдеться значно дорожче, і пересилка триватиме довше.

Джерело: ogo.ua
Переглядів: 378 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018