Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:31

Субота, 17.03.2018, 05:31

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Жовтень » 24 » Iталія змінює свою географію
20:18
Iталія змінює свою географію
 
Фото: anbosta.by 

Те, що вже незадовго станеться з географією Італії можна цілком назвати справжньою революцією. І все це відбувається не з причини сецесій чи бунту населення, яке більше не всилі звести кінці з кінцями, а знову ж таки з вини економічної кризи. Ця революція стосується нічого іншого як перерозподілу існуючих провінцій (районів). У відповідності до постанови Уряду Монті, Італія позбавиться більш ніж 35 провінцій і все це розпочнеться з листопада місяця цього року. Розподіл стосуватиметься лише Регіонів зі звичайним статутом, тож з 86 сьогоднішніх провінцій залишиться всього-навсьго 51. Для багатьох місцевих властей це означає «смерть», адже в період кризи роботи не знайти навіть зі свічкою, а крім того кожне одне містечко Італії має свою тисячолітню історію, а отже було свідком об'єднання Італії в одну країну, тож у продовж століть всі вони сформували і свою внутрішню географію.

 
Таке рішення уряду було озвучено вчора міністром громадського адміністрування паном Філіппо Патроні Ґріффі. За його словами "зменшення провінцій сприятиме значному заощадженню громадських грошей. Вже у 2012 році лише витрати на місцеві держадміністрації скоротяться на 4,5 млрд. євро, 10,5 млрд. євро у 2013 році та 15,7 млрд. євро у 2014 році. Нічого страшного не відбудеться, буде створено нову територіальну карту нашої країни” — зазначив міністр.
 
В регіоні П'ємонте залишаться колишня столиця Італії - місто Турин (обласний центр), м. Кунео, м. Асті та м. Алессандрія, натомість такі міста як Верчеллі, Бьєлла, Вербано, Кузіо, Оссола та Новара будуть об'єднані в одну провінцію.
 
В регіоні Ломбардія залишаться Мілан, Бергамо, Брешя та Павія, натомість такі міста як Комо, Варезе, Монца-Бріанца, Лоді, Мантова, Кремона, Лекко та Сондріо будуть об'єднані в одну провінцію.
 
В регіоні Вèнето залишаться Венеція (обласний центр), Віченца та Верона, в той час як міста Ровіго та Падова будуть об'єднані в одну провінцію разом з містами Беллуно та Тревізо.
 
У регіоні Фріулі-Венеція-Джулія всі провінції залишуться без змін, оскільки цей регіон має спеціальний статус проте виконуватимуть лише консультативну роль.
 
У регіоні Лігурія залишаться незмінними Савона та Імперія, Генуя та Ла Спеція.
 
У регіоні Емілія-Романья такі міста та провінції як Болонія і Феррара залишаться незмінними. Натомість під об'єднання в одну провінцію підпадуть Модена, Реджіо-Емілія, Парма, П'яченца, Равенна, Форлі-Чезена та Ріміні.
 
У Тоскані врятується Флоренція як колишнє столичне місто. Об'єднаними стануть міста та провінції Гроссето, Сієна, Ареццо, Лукка, Масса-Каррара, Пістоя, Прато, Піза і Ліворно.
 
У регіоні Умбрія міста та провінції міст Перуджі та Терні об'єднаються в одну провінцію.
 
У регіоні Марке залишаться Анкона і Пезаро-Урбіно. Під об'єднанння попадуть Асколі-Пічено, Мачерата і Фермо.
 
Рим (столиця) буде єдиною провінцією у регіоні Лаціо у яку буде включено міста та провінції Фрозіноне, Латіна, Рієті та Вітербо.
 
З сучасних чотирьох провінцій у регіоні Абруццо зроблять лише дві до яких увійдуть Аквіла, Терамо, Пескара та К'єті.
 
Також і в регіоні Молізе буде лише одна провінція у яку приєднають Кампобассо та Ізернію, натомість до регіону Базіліката будуть приєднані Потенца і Матера.
 
Три провінції збережуться у регіоні Кампанья: Неаполь (обласний центр), Салерно і Казерта. Об'єднаються в одну провінцію натомість Авелліно і Беневенто.
 
У регіоні Пулья м. Барі (обласний центр) і Лечче залишаться незмінними. Натомість Фоджа об'єднається з Барлеттою, Андрією, Трані, Бріндізі і Тарантом.
 
Що стосується регіону Калабрія, то тут буде тільки одна провінція з обласним центром у Реджьо-Калабрія. Згрупуються Катандзаро, Козенца, Кротоне і Вібо-Валенсія.
 
Сарденія натомість на власному референдумі вирішила вдвічі скоротити свої провінції. З тепершніх 8 залишаться лиш 4: Кальярі, Сассарі, Нуоро та Орістано.
 
Жодних змін не зпзнають Валле-д'Аоста, Трентіно-Альто-Адідже та Сицилія.
 
Правила, викладені в Законі про "spending review” встановили дуже суворі критерії щодо реформи провінцій. Новоутворені провінції складатимуться з районів (провінцій), які мають менше ніж 350 000 жителів або є меншими за розширенням до 2500 квадратних кілометрів.
 
З кінця червня 2013 і до періоду утвердження нових провінцій, (навіть ті, яких "кордони” порушуватись не будуть), будуть підпорядковані єдиній держособі – надзвичайному комісару, який займатиметься питаннями переходу на нові інституційні механізми. Комісари будуть призначені Префектами, або головами райдержадміністрації провінції, яка зникає.
 
Нова інституційна особа (комісар) буде здійснювати також обов'язки та займатиметься питаннями навколишнього середовища, транспорту та дорогами. В його функції не входитимуть питання ринку праці та будівництва шкіл.
 
Ще однією новинкою стане і виборча система. Якщо Конституційний Суд Італії у найближчі дні дасть зелене світло, то депутатів до провінційних (районних) рад обиратимуть не громадяни, а вислужені радники — екс депутати.
 
Звичайно таке нововведення громадяни сприймають дуже боляче і з наріканнями. Верховний суд Італії попередньо дав зелене світло на проведення загальнонаціонального референдуму, який, однак, не підтримали всі регіони.
 
Переглядів: 968 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018