Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:17

Вівторок, 20.03.2018, 07:17

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Січень » 5 » Італійська податкова провела блискавичну операцію “Новий Рік” у м. Кортіна
10:52
Італійська податкова провела блискавичну операцію “Новий Рік” у м. Кортіна
 
Фото: siponto.blogspot.com
Славетне курортне місто Кортіна д'Ампèццо що знаходиться на півночі Італії у Доломітах є завжди переповнене грошовитими туристами з цілого світу як влітку так і взимку. Славетним воно є не лише мальовничими пейзажами, вулицями, площами, крамницями, готелями, барами, ресторанами, а перш за все особами, які його наповнюють у різні пори року починаючи від акторів кіно та театру світового значення і закінчуючи сенаторами та головами держав. Як завжди безтурботні і абсолютно неконтрольовані у різдвяний період, комерсанти м. Кортіна навіть не припускали що до них завітають податківці. А саме так і сталось...
 
Як грім серед ясного неба до них завітали аж 80 інспекторів Головного Управління Податкової Поліції, які провели блискавичні перевірки та вивели на чисту воду сотні комерсантів та їх клієнтів - гостей міста.
 
Результат операції? Порушено сотні кримінальних справ, стягнуто штрафи на сотні тисяч євро, виявлено незліченну кількість фальшивих платників податків та тих, які минулого року задекларували свої доходи розміром у 30.000 євро в рік, а у Кортіну приїхали на власних Ламборґіні, Феррарі, Мазераті, Мерседесах Майбох, і т. п.
 

Розпочалась операція 30 грудня о 8:00 і закінчилась о 20:00. Провіряли все: видача та вірність фіскальних чеків у магазинах, барах, ресторанах, валютних магазинах та ломбардах, просили у комерсантів фінансову звітність за поточний рік та минулі 2009 та 2010 роки, документацію про прийняття на роботу персоналу і її відповідність нормам закону, дозвіл на проживання у іноземних працівників, документацію щодо дослідження ринку, яку у відповідності до чинного законодавства фірми зобов'язані вести, і різні звіти про контроль економічних операцій.

Фрагмент міста Кортìна д'Ампèццо Фото: blog.hotelclub.com


Таких контролів Кортіна не пригадувала вже давно. Та й місцеве командування податкової про цю операцію не було проінформоване абсолютно. Проте результати контролів відчулись відразу. Видача фіскальних чеків цього року зросла аж на 400% в порівнянні з минулими двома роками.

Головний командувач податкової поліції м. Кортіна з цього приводу сказав наступне: "Я розумію, що інспектори виконують свою роботу, і що їх спрямували сюди з гори, але 30 грудня тут у Кортіні комерсанти завалені роботою, а тому абсолютно не мають часу щоб приділити податківцям належну увагу і час. Такі заходи краще проводити у інший, більш спокійний період”.
 
Проведеною операцією і отриманими результатами залишилось задоволене і вище керівництво Податкової: національний директор Аттìліо Бефèра та провінційний директор Домèніко Варджю, які прибули до Кортіни, щоб висловити інспекторам свою вдячність та компліменти за високопрофесійну діяльність.

Самі ж підприємці м. Кортіни залишились досить незадоволеними від проведеної операції податківців і хотіли б знати чи і в інших аналогічних курортних містах вони проводять такі ж контролі?! З цього приводу пан Бефèра заявив що такі контролі тепер пройдуть по цілій Італії і в наступних роках їх буде інтенсифіковано ще більше.
 
Щож, на закінчення варто сказати наступне... було б просто прекрасно, якщо б і українські податківці навчились з такою ж професійністю і особливо ввічливістю та повагою ставитись до підприємців під час проведення аналогічних операцій контролю в Україні, а не так як вони це роблять сьогодні...
 
Переглядів: 444 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018