Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 18.03.2018, 10:17

Неділя, 18.03.2018, 10:17

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Лютий » 4 » Італійські судді відповідатимуть тепер за винесення своїх рішень?
00:15
Італійські судді відповідатимуть тепер за винесення своїх рішень?
 
Рим. Нижня палата Італії (Камера) дала сьогодні зелене світло новому закону, згідно якого судді притягуватимуться до цивільної відповідальності за винесення своїх рішень. Палата депутатів схвалила поправки до закону, який запропонував член пронаціоналістичної партії Північна Ліга Джанлука Піні. Результат голосування: за - 264, проти - 211. 1 утримався. Голосування було таємним. Це фактично перша поразка технічного уряду Маріо Монті, який є при владі від листопада місяця минулого року, оскільки неодноразово висловлював свою незгоду щодо цього закону.
 
Поправка передбачає, зокрема, що "сторона, яка зазнала збитків в результаті несправедливої поведінки, дії або рішення судді і це явно вказувало на порушення його прав, або якщо суддя прийняв таке рішення з умислу, або з грубої необережності при виконанні своїх функцій, або для відмови в правосудді, зможе судиться з державою та суддею та матиме право на отримання компенсації за отриману шкоду. В цьому випадку відшкодування платитиме головуючий суддя, який виніс таке рішення”.
 
З цього приводу міністр юстиції Паола Северіно сказала наступне: "Парламент проголосував і є суверенним у прийнятті своїх рішень, але ми сподіваємося, що у другому читанні до цього тексту будуть внесені деякі зміни”.
 
Норму, яку прйняла Нижня Палата (Камера) про цивільну відповідальність суддів, Генеральний Секретар Національної Асоціації Магістратів Джузеппе Кашіні прокоментував так: "це достатньо чітка спроба залякати суддів” і додав "це положення є неконституційним, це - правове чудовисько, тож щиро сподіваюсь що Сенат видалить з тексту цю поправку”.
 
З цієї нагоди Національна Асоціація Магістратів скликала засідання позачергового центрального керівного органу на якому прийняла рішення про проведення страйку проти поправки. Про це повідомив президент НАМ суддя Лука Паламара.
 
Переглядів: 337 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018