Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 22.02.2019, 12:09

П`ятниця, 22.02.2019, 12:09

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2016 » Квітень » 25 » Як ми можемо допомогти громадським організаціям в Італії?
16:51
Як ми можемо допомогти громадським організаціям в Італії?

В Україні, на відміну від країн Західної Європи та західного світу, поняття «волонтер», на превеликий жаль, є ще досить загальним та туманним. Йому часто бракує чіткої дефініції, тобто визначення, a в  самому суспільстві існує брак культури волонтаріату (волонтерства), тобто знання того, що таке волонтерство, які його цінності та завдання, бракує також і професійних спеціалізованих волонтерів, їх волонтерських об'єднань як і чітких напрямків їх діяльності. Інша проблема є та, що навіть сьогодні в Україні ще не існує і загальнонаціонального реєстру волонтерських асоціацій, наприклад, асоціацій культурного спрямування, соціальної промоції, санітарно-медичної допомоги, спортивного напрямку, асистенції Українського Війська (ЗСУ), цивільного захисту (який включає в собі також охорону культурної та архітектурної спадщини, охорону навколишнього середовища та захист тварин), опікунів інвалідів Майдану чи АТО, опікунів безпритульних, і т. п. І на закінчення, через брак культури волонтаріату в українському суспільстві ще не сформувалось навіть розуміння того, що так звані «ГО» (громадські організації) – це ніщо інше як асоціації вільних людей, які на добровільних засадах її створили заради досягнення певної цілі. Тобто мова йде про ніщо інше як про волонтерські асоціації.


Фото: aisph.it

Насправді не кожна людина має мотивацію або змогу стати волонтером у тій чи іншій волонтерській асоціації, проте тут в Італії, кожна одна людина може допомогти тій чи іншій асоціації волонтерів у їх служінні ближнім. Зараз є період подання декларацій про доходи і кожен, декларуючи свої доходи за попередній рік, може допомогти будь-якій асоціації волонтерів чи навіть науково-дослідницьким інститутам, які діють при державних чи приватних університетах. Як? Насправді все дуже просто.

Завдяки державній програмі 5х1000, при декларації доходів вистарчить зазначити фіскальний код тієї волонтерської асоціації, якій ви хочете надати свою допомогу. Графа знаходиться на останній сторінці декларації (див. фото - графа обведена червоним кольором).

Завдяки програмі 5х100 держава розподіляє призначені вами кошти, відповідно до вашої вказівки у податковій декларації на ту неприбуткову «ГО», якій ви вирішили допомогти.

З метою допомогти волонтерам різних некомерційних «ГО», які здійснюють свою діяльність у соціальній сфері за різними напрямками та спеціалізаціями і є зареєстрованими у відповідних (секторних) національних реєстрах, 4 грудня 1997 року уряд Італії видав спеціальний Законодавчий Декрет № 460/97 і це при тому, що для допомоги волонтерам у їх діяльності, уряд щорічно закладає великі гроші до державного бюджету.

До речі, окрім асоціацій волонтерів, державна програма 5х1000 поширюється також і на наукові та університетські науково-дослідні центри, науково-дослідні медичні установи, на соціальну діяльність, яку на місцях здійснює міська чи селищна влада, а також і на аматорські спортивні об'єднання, які є визнані CONI.

Що найцікавіше у цьому Законодавчому Декреті? Жертвуючи частину своїх грошей зі сплачених у минулому році податків, з вас особисто не зніматимуть грошей! Цей контрибут вираховується з податків, які ви вже сплатили впродовж минулого року, тому з власної кишені ви не платитимете нічого, а ВАШ КОНТРИБУТ є надзвичайно важливим, бо дає можливість різним «ГО» йти вперед і служити суспільству.

Тому, якщо тут в Італії вам подобається діяльність якогось українського чи італійського товариства, чи асоціації волонтерів порятунку, наприклад Червоного, Жовтого, Білого, Синього чи Зеленого Хреста, яка діє у вашому населеному пункті, то вкажіть, будь-ласка, в декларації її фіскальний код і ваша допомога допоможе волонтерам різних напрямків та спеціалізацій і надалі жертовно вам служити.

Переглядів: 1608 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2019