Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!










Четвер, 22.03.2018, 22:01









Четвер, 22.03.2018, 22:01

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Жовтень » 7 » Як правильно протидіяти прихованим загрозам?
15:25
Як правильно протидіяти прихованим загрозам?

Страх – головний ворог у боротьбі за безпеку. Страх - це перше, що варто вчитись опановувати кожній людині, яка хоче вміти правильно реагувати на терористичні чи інші загрози. Страх провокує заціпеніння, заважає адекватно реагувати на події довкола, заважає надавати першу допомогу тому, хто її потребує, заважає мислити. Опанувавши страх, значно простіше виконувати інші умови та проходити решту етапів тої чи іншої загрозливої ситуації. Поборовши страх, людина може розраховувати на більш-менш адекватну поведінку навіть у найбільш екстремальних умовах, коли, наприклад, уже вибухнула бомба і треба допомогти тому, хто потребує медичної допомоги, чи ви стали жертвою захоплення терористичною групою.

У  випадку захоплення групи людей терористами треба пам’ятати про основні вимоги виживання: почувши постріли – не тікайте, а займіть положення лежачи, за можливості, під стінкою; уникайте зорового контакту зі злочинцем, бо це викликає його агресію; не відвертайтесь спиною до нападника і відповідайте на його запитання сумирно; не дискутуйте з терористом; не ображайте його і віддавайте все, що вимагає; намагайтесь у спокійній манері нагадувати нападникам, що вони мають справу з живими людьми – згадайте про необхідність давати вам їжу, про необхідність заручникам відвідувати туалет, про те, що потрібна вода, бинти чи інші медикаменти;  крок за кроком, спокійно долайте стрес; дотримуйтесь власної гігієни; пам’ятайте, що серед вас може бути людина, яка співпрацює з терористами; якщо терористи втікатимуть, не блокуйте їх;  запам’ятовуйте деталі, аби пізніше допомогти агентам органів правопорядку відшукати злочинців; пам’ятайте, найголовніше завдання для будь-кого – це вижити.

Спостережливість – найкраща запобіжна якість

У разі виявлення підозрілих предметів чи людей, які себе дивно поводять чи дивно виглядають (наприклад, серед літа чоловік дуже тепло вбраний у теплий  плащ чи теплу куртку) необхідно одразу повідомляти у відповідні органи, але при цьому варто дотримуватись певних правил. Спостережливість, вчасний дзвінок у відповідні органи правопорядку і зберігання спокою за будь-яких обставин допоможе уникнути серйозних наслідків насильницької акції та допоможе поліції виявити та знешкодити злочинця значно швидше.

Є кілька умов, дотримання яких необхідне за виявлення підозрілого предмету чи підозрілої особи у тому чи іншому місці, зокрема у місцях масового скупчення людей:  не провокувати паніки; вийти на зв’язок із органи правопорядку з детальним описом побаченого; уникати контакту з підозрілою людиною чи підозрілим предметом; спостерігати та запам’ятовувати деталі події та без дискусій виконувати вказівки відповідних служб, що прибудуть на місце за вашим викликом; не розповсюджувати паніку серед інших очевидців події.

Також з його слів, важливо всебічно контактувати та співпрацювати із усіма гілками відомчих органів, що займаються забезпеченням правопорядку у місті. Це стосується  як окремих осіб так і організацій. Логістика, комунікація і координація – це закон успіху будь-яких заходів безпеки.

Гжегож Адамчик

експерт з антитерористичних заходів безпеки
http://zaxid.net

Переглядів: 328 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018